Keşke evlenmeseydim...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Cağız ve Ceğiz le olmaz kesin olsun yapacakları.Kesinliklede evliliğin oturmadan çocuk yapma.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Olsun canım buda ayser ablamızdan bir nasihat:)
Kulağında küpe olsun...da
Sonra kimse bana demedi demezsin...

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
çok büyük fedakarlık gerektiriyo 3 yıllık evliyim ilk yılımda çok zorlandım eşimle sorunum yoktu ama kaynanamla evdeki bekar görümcem çektirdiler görümcem abisini kıskandı falan baya sorun oldu ama canım sen sana ait olanı vermiyceksin ben vermedim bunca yıl onlarlaydı en güzel yıllarımız bunlar bizim onlar kocana seni kötü göstermeye çalıştıkça iyi davran bak nasıl dönüyo işler tersine mutluluk için çaba gerek bu çabayı da erkekler vermiyo malesef onlar hazıra konuyolar genellikle kaynananı da kafaya takma kendi kendine sinir olsun otursun öceden ben çok kafaya takardım devamlı ağlardım ama baktım ki onlara bişey olmuyo hep olan bana bana ne dedim ya bundan sonra onlar sinir olsun şimdi öyleler canım şimdi eşimle çok mutluyum elhamdlillah ama bu aşama için çok yol katettim sabır ve fedakarlık etmeden ekmek aslanın ağzına gelmiyor canım

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Nedir bu kaynanaların derdi bir çözen var mı yaaa?
Uğraşıyorlar gelinlerle aşık atmaya çalışıyorlar bu ne çatlak dünya herkez dengini yerini bilsin ... Offf....

M

madesam

Misafir
benim kaynanamda fazla iyi o yüzden oğlunun her işine koşturmaya çalışıo eşimde en ufak bişi de sen yapmazsan annem yapar deyip olan cinlerin başımda toplanmasına vesile oluyor :lala:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
dertleri oğullarını paylaşamama ama şuan benimki çok iyi benim en küçük görümce berbat devamlı ağız dalaşındayız anlıcağın

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ay madesam o çok zor ya adamların sen yapmazsan annem yapar demesi benim eşim bi kez o kelimeyi bana görümcem iiçin kullandı çok gücüme gitmişti bende eline yatagı yorganı verdim gece de başka işlerini gördürürsün hadi dedim kilitledim kapıyı sabaha kadar kapının önünde kapıyı açmamı bekledi özür diledi ve bir daha böyle bişi demedi Rabbim yardımcın olsun bu taktiği uygula derdim ama her adamda da işe yaramıyo arkadaşım uyguladı dayak yedi boşanma arefesindeler bilmiyorum ne desem sana

M

madesam

Misafir
ay madesam o çok zor ya adamların sen yapmazsan annem yapar demesi benim eşim bi kez o kelimeyi bana görümcem iiçin kullandı çok gücüme gitmişti bende eline yatagı yorganı verdim gece de başka işlerini gördürürsün hadi dedim kilitledim kapıyı sabaha kadar kapının önünde kapıyı açmamı bekledi özür diledi ve bir daha böyle bişi demedi Rabbim yardımcın olsun bu taktiği uygula derdim ama her adamda da işe yaramıyo arkadaşım uyguladı dayak yedi boşanma arefesindeler bilmiyorum ne desem sana

yok benim adama sökmez o çekip gider hemen çok fevri yaaa dışardan geldik gece on iki falan daha kapıyı açarken kahve istedi bii dur bismillah dedim 3 gün küstü.. sen hesap et artık annesi sabah beğenmedi diye 7 kez yumurta pişirirmiş beğenene kadar öle nazlı büyümüş anlayacağın..

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
o zaman sen kayınvaldenle konuş eğer iyi biriyse zaten anlıcaktır anne böyle oluyo o zaman huzurumuz kaçıyo desen canım yine işe yaramaz mı annesine güvenmesin yani annesine güvendiği için böyle yapıyodur belki de benim eşimde yemek konusun da çok titiz devamlı yemek seçer sofradan kalkıp menemen yaptığım olmuştur gecenin 3ünde kızartma yaptığım ya annesini aratmıcan ona ya da annesini de kendine seferber etcen başka çare yok gibi

M

madesam

Misafir
o zaman sen kayınvaldenle konuş eğer iyi biriyse zaten anlıcaktır anne böyle oluyo o zaman huzurumuz kaçıyo desen canım yine işe yaramaz mı annesine güvenmesin yani annesine güvendiği için böyle yapıyodur belki de benim eşimde yemek konusun da çok titiz devamlı yemek seçer sofradan kalkıp menemen yaptığım olmuştur gecenin 3ünde kızartma yaptığım ya annesini aratmıcan ona ya da annesini de kendine seferber etcen başka çare yok gibi

ben çalışıyorum annesi gibi sürekli peşinde gezemem ki..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar