Kaynanamı öldürmeye karar verdim

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
bu yazdıkların doğru ise ki hasta bir insan var bakılan üstelik birinizin oğlu canı ciğeri diğerinin eşi hayat yoldaşı böyle zor bir durum yaşanırken nasıl kaynanan bu huzursuzlukları nasıl çıkarıyor bence onunda ruh sağlığı bozulmuş yoksa seni üzmemek için mücadele eder bir sıkıntısı varsa görümcene açabilir olmadı sen görümcenle konuş hakikaten zor bir durumdasın allah yardımcın olsun

..tebessum..

Daimi Üye
Tepki
2.391
Allah yardımcın olsun canım ya hastalıkla uğraşmak nedir insanı ne kadar yıpratıyor çok iyi biliyorum :( birde üstüne destek olmak yerine laf sokuşturan büyük :( Allah sabır versin...

birsam

Daimi Üye
Tepki
991
Kızlar gerçekden sabrımın son demlerindeyim
bir insan bu kadar iki yüzlü riyakar yalancı sahtekar
olabilirmi ya cıldırmak üzereyim resmen eşimin
rahatsızlığını sitede bir çok arkadaş biliyor durumu agır
uyusturucu haplarla idare ediyoruz ben bunlarla bogusurken yetmezmiş gibi birde bu kadınla ugrasıyorum ya oglunun yanında kızım cocugum diyor mutfaga gelip lafları sokusturup gidiyor bir saat önce yaptıgı sey artık sabrımı deldi odanın kapısına yaklaştıgımda duyduklarıma inanın şasırdım ve kafasına artık bir şey fırlatmamak için kendimi zor tuttum ogluna sen bütün gün yatıyorsun fırsat buldukca pc başında
ordan bir herif falanmı bulduda basından kalkmıyor diye adama neler işliyor ya cıldırmak üzereyim resmen:cirla:

hakkatten de İNANAMIYORUM.yerinde olsam bunu duyar duymaz atlardım panter gibi üstüne.ya hasta adamın başın da edilecek laf mı bu ya:kizdim:

yüzsüz gurursuz kızım evimden gidiyorsun dedim yavuz hırsızlık yapma sucunu bastırmak için diyo Allahdan eşim siteyle olan bağlantımı biliyor
umursamadı annen gidicek dedim ses etmedi yav bana iyi oluyor aslında bana müstehak oglu hasta durumu iyi deil diye gelsin otursun ogluna yoldaşlık yapsın anasıdır moral olur dedim kötü kötüdür kardeşim değişmez bakalım şimdi görümcemi bekliyorum ananı gel al dedim ne olucak hanımefendi elinde tansiyon hapları dolanıyor şimdi evde postalanacagını anladı şahmaran inan cok kötü durumdayım bütün psikolojim bitmiş vaziyette eşimin aklı zaten gidip geliyor en kısa örnegini verim ne durumda oldugumu anla kayınpederim yıllar önce vefat etti ama eşim babam içerde oturuyor o yemegini yemeden ben yemek yemem diyor bütün gün babası karsındaymış gibi konusuyor:aglayan:birde bu kadını cekiyorum ya

Rabbim yardımcınız olsun.zor bi durum.kayınvaliden demeli ki "helal süt emmemiş iyi aile terbiyesi almamış için de ALLAH korkusu olmayan biri olsa oturup benim oğluma bakar ilgilenirmiydi hiç.ALLAH razı olsun" bunu demediği gibi huzur da vermiyo.:kizdim:valla örneklerini görmüyo değiliz kocası ya da karısı hasta olunca bırakıp kaçanların.töbe töbee

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
gülümse ablam Allah yardımcın olsun bence hemen postala bi daha da yüzüne bakma hasta bi insana söylenir mi böyle şeyler ya nasıl bi insan bu sana ne hakla iftira atmaya çalışır utanmaz:kizdim::kizdim:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
uyusturucu haplarla idare ediyoruz ben bunlarla bogusurken yetmezmiş gibi birde bu kadınla ugrasıyorum ya oglunun yanında kızım cocugum diyor mutfaga gelip lafları sokusturup gidiyor bir saat önce yaptıgı sey artık sabrımı deldi odanın kapısına yaklaştıgımda duyduklarıma inanın şasırdım ve kafasına artık bir şey fırlatmamak için kendimi zor tuttum ogluna sen bütün gün yatıyorsun fırsat buldukca pc başında
ordan bir herif falanmı bulduda basından kalkmıyor diye adama neler işliyor ya cıldırmak üzereyim resmen:cirla:

:sigara:Biliyorum ben bunlarıııı:sigara:

Ben de duydum bunu ama senın kadar sabırlı davranmadım.Duydugumu farkettırmek ıcın esıme hadı gıdelım daha net sevgılılerım benı bekler dedım.Anne bızden uzak ol uzakk dedı ogluda cıktık.

Bakk Gulumse hatunu elini kana bulama oyle bır kısı ıcın deymez.

Haaa bı bırlık olustururuz bı gonullu daha cıkar sıraya tum bu tarz ınsanları bırden kaldırırsın ortadan.

Bende sana psıkolojık bı rapor alırım cezadan da yırtarsın:sigara:

Not:Sırf kafan dagılsın dıye yoksa senı valla körüklemek gibi bi niyetım yokk:kedim:

can16

Üye
Tepki
46

öncelikle eşinizin rabbim şifasını versin sizlerede büyük sabır versin eşiniziz durumu ağır demişsiniz ama rabbimden ümit kesilmez
gelelim kaynananıza inanın dicek kelime bulamıyorum bunlar nasıl insna anlamıyorum hasta oğluna böyle moralmi veriyor bu deli kadın çok sinirleniyorum çok şu iki yüzlü riyakar kaynanalardan nefret ediyorum
anladığım kadarıyla sakin susmayı tercih eden bir yapınız var belki şuan eşiniz için evt ama kendiniz için ne olur susmayın bu kendini bilmezler biz susdukşa bizleri sessiz sanıyorlar ve daha fazla üstümüze geliyolar
bunlar kendilerini ne sanıyolar allahım yaşlanmış başlanmış hiçmi allah korkusu yok bunlarda birinin günahına girmek nasıl hesabını vericekelr bunun nasıl rabbim ıslah etsin

nesrin64

Daimi Üye
Tepki
6.280
Gülümse canımmmm...Rabbime havale et hayatım...eden buluyor unutma...sen akıllı hanımsın Rabbim den sabır dile ...şeytana uyma canım...bu dünyada senin de imtihanın buymuş arkadaşım...kolay değil biliyorum...benim de kayınvalidem bana çok yaptı hiç uymadım ona şimdi rahmetli oldu dua bile okumak içimden gelmiyor...Allah biliyor kuldan saklayamam...Rabbim iyi insanlarla karşılaştırsın çok zor Allah korkusu olmayanlarla uğraşmak....sen sinirlendiğini kaynanana gösterme o daha çok çatlar o zaman...:kizdim:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ay Gülümse ablam şok içinde okudum. Ne kadar Allah korkusu olmayan bir kayınvaliden var.

Hasta oğluna bu tarz şeyler söylenir mi ya! Yazık ki ne yazık... Böyleleri de anne oluyor işte:kizdim:

Mss_42

Daimi Üye
Tepki
608
canım gülümse...yaşadıklarına inat gülümse...böyleleri için ne katil olmaya nede günaha girmeye değer....kör ölünce badem gözlü olurmuş...olan yine sana olur...Allahtan sabır.ve kuvvet dile...kendi oğluna bile acımayıp zehrini akıtandan,merhamet beklenmez...Allah yardımcın olsun...

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
söyleyecek söz bulamıyorum allah sabır versin diyorum böyleleriyle uğraşmak çok zor benimde başımda vardı ayrı eve çıktım okadar hastalanıyor yanına gitmek içimden gelmiyor ne yapayım uyaptıklarını unutamıyorum:kizdim::kizdim::kizdim:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
önce sabır ablam,canım ablam...yapabileceğin en güzel şey muhatab olmamak...değmez emin ol...ölse de düşünsene insan yerine koyarlar...rabbime emanet ol:eek:

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
ayyy canim benim yaaa shok oldum okuduklarima..ne kaynanalar varmis..hic boyle seyler yasamadim ALLAHTA yasatmasin insaallah...nedesem bilemiyorum ki canim yinede sabir sabir sabir sabirli ol..YUCE RABBIMIZ sabirli olmamizi vede sabredenlerin mujdelenmesini istemistir...bu fani dunyada hepimiz imtihandayiz..sana kotuluk ediyorsa sende kotuluk yaparak karsilik verme verme ki onun seviyesine dusme haaa tabiki yapilan haksizliklar karsisinda okadarda sessizde kalmiyacaksin..bir kisinin iffetine namusuna iftira etmek buyuk gunahlardandir hicmi ALLAH korkusu yokmus bu kadinda:kizdim:buarada esine gecmis olsun canim insaallah sagligina kavusur..en iyisi sana zarar vermek isteyenleri cevrenden mumkunse uzaklastirmak..bilemiyorum nekadar faydasi olur ama dilersen uzmanlara danisabilirsin..belki bi faydasi olur...ALLAH kolaylik versin canim..ALLAHA havale et ALLAHA emanet ol:eek:

Es_se

Daimi Üye
Tepki
22.495
elın degmısken abla benımkınıde yok etsen ama sadece dılını
oz evladı bıle annesı amelıyata gırerken doktordan rıca etmıs cıgerını keserken
(yara vardı cıgerınde ) dılınıde kessenız dıye
:kizdim:

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
oyyyyyyyy ablam canım benım ınan ıcım yana yana okudum :gitme: sen bıle bu dereceye geldıysen artık offffffff ne dıyecegımı bılemıyorum ınan Rabbım sana oyle bı sabır sefkat merhamet vermıs kı ınan ben senın olsaydım bu kadar sabırlı olamazdım sanırım :gitme::gitme:

eftelya

Aktif Üye
Tepki
123
caaaaaaaaaaaaaaaaaaan adaşım bacım ben bu ara işlerimle seni ihmal ettim çok üzüldüm şimdi geçecek sabır beraber kahve içip keyif yaparken anacaz bu günleri sabır caaaaaaaaaaaaan sabır ne olur biraz daha sabır biliyorum zor hemde çok zor ama az kaldı inş dualarım seninle

hayatta tanımaktan gurur duyduğum görmeden çok sevdiğim özel insan

G

guzelcem

Misafir
:eek:GÜLÜMSE canısı ALLAH YAR ve YARDIMCIN OLSUN, seni gazlamak gibi olmayayım kötü cehaletli çirkef kadını değil öldürmek sakın yanlış anlamayın adam gibi eline jopu alacaksın ağzını burnunu kanatasıya kadar geberteceksin kanını gördüğü zaman aklı başına gelir canısı hiç merak etme yada onu rezil edeceksin sende aynısını yapıyorsun seni karalıyorsa sende aynısını bire bir söyle inan ki rahatlarsın ben hep böyle yaparım kimse bana ne laf söyleyemezler korkarlar senden korksun kesinlikle sinirlenme sen onu deli et boşverrrr :gitme::gitme:elveda kaynana bak evden nasıl gider benim gelin çatlak der kendince ve senden uzaklaşır canısı seni öpüyorum:eek: ALLAHIMA EMANET OL....:eek:

kumsalll

Daimi Üye
Tepki
454
elini bulaştırmışken benimkinide ortadan kaldırırmısın.kaynana mlleti degilmi kanser eder adamı..allah yardımcın olsun...

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368

boşver canısı peki eşiniz annesinin bu anlattıklarına ne diyor tepkisi ne
sana karşı tavrı varmı eşinin
eğer var ise bir gün k.valideniz geldiğinde
en çok size nerde laf sokuşturuyorsa oraya kamara veya cep telefonunuzun ses kaydına
kayıt yapın ve eşinize sunnun ben bunu yapmayı düşündümde nere saklayacağımı bilemiyorum
birgün bende yapacam boşver
bende eşimi sülalesini öldürmmek istiyorum acayip gıcıkım hepsine
yerin dibine girsinlerde çıkmasınlar pislikler
sende eşinin yanında konuş yüzünü borart

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar