Kaynanamı öldürmeye karar verdim

başakk

Daimi Üye
Tepki
671
canım abla sabır bayadır görüşemiyoruz yine kütü şeyler yaşıyosun galib.ceza indirim olmaz galiba:confused:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Ah ablam,yarama öyle bir barnak bastınki:kayris:
Bende bu dertten muzdaribim biliyorsun değilmi:uzgun:
Ama sabrın sonu selamet be canım ablacım benim:eek:

OP
Gülümse

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
Kızlar gerçekden sabrımın son demlerindeyim
bir insan bu kadar iki yüzlü riyakar yalancı sahtekar
olabilirmi ya cıldırmak üzereyim resmen eşimin
rahatsızlığını sitede bir çok arkadaş biliyor durumu agır
uyusturucu haplarla idare ediyoruz ben bunlarla bogusurken yetmezmiş gibi birde bu kadınla ugrasıyorum ya oglunun yanında kızım cocugum diyor mutfaga gelip lafları sokusturup gidiyor bir saat önce yaptıgı sey artık sabrımı deldi odanın kapısına yaklaştıgımda duyduklarıma inanın şasırdım ve kafasına artık bir şey fırlatmamak için kendimi zor tuttum ogluna sen bütün gün yatıyorsun fırsat buldukca pc başında
ordan bir herif falanmı bulduda basından kalkmıyor diye adama neler işliyor ya cıldırmak üzereyim resmen:cirla:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Kızlar gerçekden sabrımın son demlerindeyim
bir insan bu kadar iki yüzlü riyakar yalancı sahtekar
olabilirmi ya cıldırmak üzereyim resmen eşimin
rahatsızlığını sitede bir çok arkadaş biliyor durumu agır
uyusturucu haplarla idare ediyoruz ben bunlarla bogusurken yetmezmiş gibi birde bu kadınla ugrasıyorum ya oglunun yanında kızım cocugum diyor mutfaga gelip lafları sokusturup gidiyor bir saat önce yaptıgı sey artık sabrımı deldi odanın kapısına yaklaştıgımda duyduklartıma inanın şasırdım ve kafasına artık bir şey fırlatmamak için kendimi zor tuttum ogluna sen bütün gün yatıyorsun fırsat buldukca pc başında
ordan bir herif falanmı bulduda basından kalkmıyor diye adama neler işliyor ya cıldırmak üzereyim resmen:cirla:

:sok Yuhhhhhhhhhhhhh!!!
Bencede dayağı haketmiş şimdi yani..
Ne demek birinimi buldu.
Birini bulsun afedersin biraz ağır olacak ablam ama,affına sığınarak söylüyorum.Onca yıl sonra onun yatalak oğlu ile tekrar evlenip onca fedakarlığı yapmazdın yani.
-kizgin Ay lafa bak yaaaa,inan sen yine iyi sabretmişsin,inan ben o an üstüne çullanırdım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
yok ben sana kıyamam seninkininde adresini ver ben onuda hallederim:kizdim:

Ablam ben geleyim bence,seninki daha fena gibi geldi bana:utandim:
Kimse bu denli ağır bir iftaraya maruz kalmamalı.
Heleki sana dua etmesi gerekirken,bu şekilde bir iftirayı hiç ama hiç haketmiyorsun:kizdim:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ablam Allah yardımcın olsun bu nasıl kadın ya

değil cinayet 72 parçaya bu yüzden ayırıyolar demek ki:mad:

benim kaygana da aynı senin kaynananla akıl

Allahtan uzağız,yok birileri aklımı çelermiş,yok tvde neelr izliyomuş

hey yarabbim ya,pc konusu açılınca KONUŞMAMAYA GAYRET EDİYORUM,:cirla:

yalnızlık

Daimi Üye
Tepki
371
insanlar ne kadar hoşgörüden uzak ya
Rabbim akıl fikir versin
hemde hasta bir insana bu şekilde bir şey söylenir mi
sen canını sıkma ablacığım
ama susmada
ben çok sustum herşey içimde kaldı
şimdi konuşacağım diyorum gene yapamıyorumır versin
eşinizede geçmiş olsun Rabbim acil şifa versin
allah sab

OP
Gülümse

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
:sok Yuhhhhhhhhhhhhh!!!
Bencede dayağı haketmiş şimdi yani..
Ne demek birinimi buldu.
Birini bulsun afedersin biraz ağır olacak ablam ama,affına sığınarak söylüyorum.Onca yıl sonra onun yatalak oğlu ile tekrar evlenip onca fedakarlığı yapmazdın yani.
-kizgin Ay lafa bak yaaaa,inan sen yine iyi sabretmişsin,inan ben o an üstüne çullanırdım

yüzsüz gurursuz kızım evimden gidiyorsun dedim yavuz hırsızlık yapma sucunu bastırmak için diyo Allahdan eşim siteyle olan bağlantımı biliyor
umursamadı annen gidicek dedim ses etmedi yav bana iyi oluyor aslında bana müstehak oglu hasta durumu iyi deil diye gelsin otursun ogluna yoldaşlık yapsın anasıdır moral olur dedim kötü kötüdür kardeşim değişmez bakalım şimdi görümcemi bekliyorum ananı gel al dedim ne olucak hanımefendi elinde tansiyon hapları dolanıyor şimdi evde postalanacagını anladı şahmaran inan cok kötü durumdayım bütün psikolojim bitmiş vaziyette eşimin aklı zaten gidip geliyor en kısa örnegini verim ne durumda oldugumu anla kayınpederim yıllar önce vefat etti ama eşim babam içerde oturuyor o yemegini yemeden ben yemek yemem diyor bütün gün babası karsındaymış gibi konusuyor:aglayan:birde bu kadını cekiyorum ya

D

d.melek

Misafir
of yaa....neler dusune bilir bir insan.....eski kafali dusunce iste....baska ne ola bilirki....kimseden duymus pc-yle kizlar erkekler tanisiyor diye,baslamis hemen bilir-bilmez kendininkini suclamaya.ama insan bakar bu insan boyle bir sey yaparmi,yapmazmi diye....Sahimin dediyi gibi sen iyi sabretmissin,ben olsam hemencecik iceri girer ve ona bunu neden soylediyini sorardim...:cirla:

D

d.melek

Misafir
yüzsüz gurursuz kızım evimden gidiyorsun dedim yavuz hırsızlık yapma sucunu bastırmak için diyo Allahdan eşim siteyle olan bağlantımı biliyor
umursamadı annen gidicek dedim ses etmedi yav bana iyi oluyor aslında bana müstehak oglu hasta durumu iyi deil diye gelsin otursun ogluna yoldaşlık yapsın anasıdır moral olur dedim kötü kötüdür kardeşim değişmez bakalım şimdi görümcemi bekliyorum ananı gel al dedim ne olucak hanımefendi elinde tansiyon hapları dolanıyor şimdi evde postalanacagını anladı şahmaran inan cok kötü durumdayım bütün psikolojim bitmiş vaziyette eşimin aklı zaten gidip geliyor en kısa örnegini verim ne durumda oldugumu anla kayınpederim yıllar önce vefat etti ama eşim babam içerde oturuyor o yemegini yemeden ben yemek yemem diyor bütün gün babası karsındaymış gibi konusuyor:aglayan:birde bu kadını cekiyorum ya

Ah canim benim...Allah yardimcin olsun...Neyi var esinin,niye hasta?....iyi kizsin,ona bakiyorsun...Bir cumlene cok guldum:demissin ya,hanimefendi elinde tansiyon haplari dolaniyor,simdi eve postalanacagini anladi diye :D:D:D

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395

Ay ablam :gitme:
eşimin aklı zaten gidip geliyor en kısa örnegini verim ne durumda oldugumu anla kayınpederim yıllar önce vefat etti ama eşim babam içerde oturuyor o yemegini yemeden ben yemek yemem diyor bütün gün babası karsındaymış gibi konusuyor:aglayan:birde bu kadını cekiyorum ya

Şimdi en çok buraya takıldım ben,büyüklerimiz derki eğer bu şekilde babası görünüyorsa bir ayağı çukurdadır...Ölüm yakındır derler...:aglayan:

Hiç taviz verme ablacım,gelsin kızı alsın götürsün onu.Sen kaygananı çekmek zorunda değilsin,heleki şu yaptıklarından sonra.
Kendi haline bırak ablam,hiç sıkma sen tatlı canını:eek:

Y

yeşilçay

Misafir
al bir lustral keyfine bak ozaman ne kocanın rahatsızlığı seni yorar ne kaynanan

allah kolaylık versin

türkülerimiz de var nasıl yakmış gelin türküyü
kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı yandım gelin dedikçe altına odun atmalı

OP
Gülümse

Gülümse

Daimi Üye
Tepki
7.105
Ay ablam :gitme:
eşimin aklı zaten gidip geliyor en kısa örnegini verim ne durumda oldugumu anla kayınpederim yıllar önce vefat etti ama eşim babam içerde oturuyor o yemegini yemeden ben yemek yemem diyor bütün gün babası karsındaymış gibi konusuyor:aglayan:birde bu kadını cekiyorum ya

Şimdi en çok buraya takıldım ben,büyüklerimiz derki eğer bu şekilde babası görünüyorsa bir ayağı çukurdadır...Ölüm yakındır derler...:aglayan:

Hiç taviz verme ablacım,gelsin kızı alsın götürsün onu.Sen kaygananı çekmek zorunda değilsin,heleki şu yaptıklarından sonra.
Kendi haline bırak ablam,hiç sıkma sen tatlı canını:eek:

Biliyorum Şahım annemde aynı şeyi söylüyor ben bakmakdan yüksünmedim yasananları en iyi sen biliyorsun kimseden bir teşekkür yada bir yardımda talep etmiyorum istediğim biraz saygı sevgiden vazgeçtim zaten veremez bu tarz bir kelimeyide duyunca aklımı yitiriyordum ya Allah bu gün ya ona acıdı yada bana iyiki ayagım kırık yemin ederim üstüne atlardım:sigara:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar