Kaynanam, oğlu ve ben

M

madesam

Misafir
biz de iyiyiz çok şükür oğlunu çok şımartması dışında:elis:

rosa

Yeni Üye
Tepki
2
Ben kayinvalidem ile altli ustlu oturuyorum.problemlerimiz olmuyo degil.ama alttan hep ben aliyorum bana bi laf soylediginde kimi zaman cevap vermesemde bazen kendimi ifade edebilmek icin konusuyorum.ama gene ben suclu oluyorum.elimden geldigi kadar saygida kusur etmmemeye calisiyorum.cunku benimde bi oglum var.ama hergun sabir cekiyorum.bi arada yasamak cok zor.ve karsindaki insan herseyi yalnis anlarsa ve baska boyutlara cekerse ve cok alingan biriyse.napalim esim icin katlaniyorum.

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
benim kayinvaldem baslarda cok laf sokardi gorumcem geldigimiz gittigimiz yere karisirdi bir defa kendimi gosterdim o gun bugundur bir daha laf soylemeye korkuyolar cunku saygida kusur etmesemde hakkimi savunucagimi ogrendiler ben halimden memnunum onlari bilemem :dill:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Kayınvalidemden memnunum şükür kara gözlüm hafız kızım diye sever beni kendisi.. Fakat görümcelerimden 2 tanesi ilk başlarda laf sokuyorlardı ve her işime karışıyorlardı.Telefonla bile yetiyorlardı,eşim bir kaç defa şahit oldu bu yaptıklarına size ne oluyor o benim karım dedi ve olay bitti bir daha ağızlarını açamadılar hatta söyledikleri sözlere bile dikkat ediyorlar artık :cokkomik::cokkomik:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334

hakkimi savundum bir kere saygida kusur etmeden kuzucum beni elestirdikleri her konuya aciklama yaptim gayet sert ama saygili bir dille simdi bana laf soylemeye cekiniyolar bir kackez de baskalarinin yaninda laf sokmaya calistilar orda da verdim cevabimi o kisilerde o zaman gelinin hakli dediler o gun bugundur laf etmiyolar kuzum :D

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
hakkimi savundum bir kere saygida kusur etmeden kuzucum beni elestirdikleri her konuya aciklama yaptim gayet sert ama saygili bir dille simdi bana laf soylemeye cekiniyolar bir kackez de baskalarinin yaninda laf sokmaya calistilar orda da verdim cevabimi o kisilerde o zaman gelinin hakli dediler o gun bugundur laf etmiyolar kuzum :D

iyi yapmışsın aslım.yumuşak başlı görünce uysal koyun zannederler.şöyle hafiften herkese haddini bildirmek lazım.incedeeen inceden ve kırmadan:eek:ky:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
Kayınvalidemden memnunum şükür kara gözlüm hafız kızım diye sever beni kendisi.. Fakat görümcelerimden 2 tanesi ilk başlarda laf sokuyorlardı ve her işime karışıyorlardı.Telefonla bile yetiyorlardı,eşim bir kaç defa şahit oldu bu yaptıklarına size ne oluyor o benim karım dedi ve olay bitti bir daha ağızlarını açamadılar hatta söyledikleri sözlere bile dikkat ediyorlar artık :cokkomik::cokkomik:

ya artık kayınvalideleri anlıyorumda şu görümcelere ne olur anlamam.bende görümceyim ama gelinimizi kardeşim gibi severim hiç karışmam.hatta kardeşime kızarım onu tutarım.bende görümcelerimden bişi görmedim Allah var.seninde eşin kurtarmış durumu canım.artık kimse bişey söyleyemez bunun üstüne:lululu:

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
ya artık kayınvalideleri anlıyorumda şu görümcelere ne olur anlamam.bende görümceyim ama gelinimizi kardeşim gibi severim hiç karışmam.hatta kardeşime kızarım onu tutarım.bende görümcelerimden bişi görmedim Allah var.seninde eşin kurtarmış durumu canım.artık kimse bişey söyleyemez bunun üstüne:lululu:

Aynen kuzum bende görümceyim 3 tane yengem var ama hepside benim ablalarımdır yani :ask:
Dediğin gibi eşim uyuntu biri olsaydı eğer onlar daha bana çok laf sokmaya devam ederlerdi neyse ki eşim öyle biri değil ..

M

madesam

Misafir
benimkiler ne kadar cadı olduğumu bildiklerinden ses etmiyolar:)) şaka bi yana allaha şükür ne görümcem ne kayınvalidem bişi söylemezler ben de onlara söylemem gül gibi geçinip gidiyoruz

felisity

Daimi Üye
Tepki
1.778
benim sorunlarım onun ben sevmemesi, beni yok sayması, herkese gülüp beni görünce surat yapması, yemeklerimi yememesi, ben evine gittiğimde bana yemek yapmaması, eşimin yanında bana kızım yavrum diyip ben yalnızken bana ismimle bile hitap etmemesi. hatta bana el kızı demişliği bile vardır yani.

maavera

Aktif Üye
Tepki
240
Babannem çok cadı bir kadındır. Anneme yapmadığı kalmadı ama annem hep saygılı oldu. Hala bi şey olsa yardımına koşar anneme hayranım bu konuda.. Ama ben annem gibi değilim çok kinciyim. Nefretim gözümü karartır :mendil: Kaynana adayımı az çok tanıyorum ama ortada söz nişan ciddi bi şey olmadığı için hiç görüşmüyorum ileride başıma kakmasın diye Bende de kaynana fobisi var. Görümcedende 1 adet var sivri dilli biri olduğunu biliyorum ama eminim sevgili eş adayım ezdirmeyecektir beni :cokkomik: öyle umut ediyorum.. Hayırlısı bakalım.. Evlendikten sonra burda şikayetçi olanlardan biride ben olmam inşallah. :utan::utan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar