Kaynanam, oğlu ve ben

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
benim kayınvalidemle sorunum yok şimdilik allaha şükür akşam ben eve gidene kadar sobamı yakıverir misafirim geleceği zaman börek bohça bişeyler yapıverir sabah kahvaltı hazırlar altkatta oturduğu için çağırı bizi sağolsun ama yine de aramızda hep mesafe vardır ben çok önyargılıyım bu konuda şimdi çalışıyorum yardımcı olmaya çalışıyo ama çalışmasam acaba nasıl olurdu diye düşünmeden edemiyorum sanırım kaynana fobisi var bende:)

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
bende görüşmüyorum desem yeridir bana uzak allaha yakın olsun hiç sevmem kendisini

p@g

Daimi Üye
Tepki
1.122
Allah rahmet eylesin bir kötülüğünü görmedim iyiliğini de tabii, kötülüğünü görmemek te bir iyilik sayılır sanırım...

Tepki
58
"Eşim" değil "Oğlu" diyorsan onu çizginin senden tarafına koymuyorsun demektir. halbuki koca aynı zamanda en iyi dost ve sırdaş değilse sorun vardır. bunu düzeltmeye çalış, düzeltemezsen boşan derim ben. Oğlu diye hitap etmen bile ona ne kadar uzak, mesafeli ve sevgisiz olduğunu ima ediyor. bilmeden yapsan da bilinçaltında bu olduğunu düşünüyorum. bence evliliğini gözden geçir derim.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar