Jumboyu kınıyorum..

OP
S

speksoy

Misafir
artık markaların kalitesi kalmadı gibi
bu yüzden alacağım eşyayı illa şu marka olsun demyorum
çünkü sıradan aldıklarım marka olanlara beş çeker markada neymiş
birde fiyatları yokmu kalitesindenmi bence değil sırf marka oldukları için okadar da cep yakıyorlar

aynı fikirdeyim...benim de başıma çok gelir....memur maaşımla paraya kıyar gider iyi bir mağazadan bluz alırım ve anamın nikahını isterler ve de iki yıkamadan sonra yerbezine döner, 5 liraya pazardan öylesine aldığım bluzları senelerce giyerim bişicik olmaz:D:D bi tane var öyle bir bluzum 5 senelik ve 2,5 liraya almıştım gezmeye giderken giyiyorum ve sorana da marks and spencer dan aldım diyorum...:D:D:D

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
aynı fikirdeyim...benim de başıma çok gelir....memur maaşımla paraya kıyar gider iyi bir mağazadan bluz alırım ve anamın nikahını isterler ve de iki yıkamadan sonra yerbezine döner, 5 liraya pazardan öylesine aldığım bluzları senelerce giyerim bişicik olmaz:D:D bi tane var öyle bir bluzum 5 senelik ve 2,5 liraya almıştım gezmeye giderken giyiyorum ve sorana da marks and spencer dan aldım diyorum...:D:D:D

aynen yaa pazar malı daha kaliteli olmuş :hihi:

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
bende kınıyorum ozaman senin adına canım
çeyiz almama daha çoook var ama almaya değmezmiş zaten okadar para da vermem kimbilir şimdi ne kadardır:lala: bu arada evkur aynı zamanda pahalıda ben epilasyon aleti sormuştum 70 küsür demişlerdi aynını 50 küsüre aldım başka biyerden o yüzden evkur gördünmü kaç:ates:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
garantisi varsa yerine götürüp değiştir yada paranı iade etsinler,yada tüketici haklarına bildir,hakkını ara sonuçta para verip almışsın

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
ben hiç jumbo kullanmadım bilmiyorum ama dediğiniz gibi artık markaların hiç kalitesi kalmadı ben burdaki evime 35 liralık çaydanlık aldım memnunum parlıyo çok güzel 2 yıldır kulanıyorum
senin adına üzüldüm canım az para da vermemişsin hakkını ara bence vermezlerse müşterilerinin önünde git kafalarına çarp hemen değiştirirler rezil olamak adına :D

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar