Jumboyu kınıyorum..

M

madesam

Misafir
arkadaşlar çeyizime özene bözene jumbo çaydanlık aldım. o zaman 325tl idi içim yandı ama bir kere olacak dedim.. evlenincede kullanmaya başladım. parlaklığı gitti hep altını bir kere yaktım ama ustude aynı şekilde.. sonra çaydanlık parlatan yerlere götürdüm parlattırdım ama iki seferden sonra yine parlaklık falan kalmadı halbuki gözüm gibi bakıyorum sürtmüyorum telle özel çelik temizleyicisi falan kullanıyorum yok yok yok.. tencerelerimi kaşıklarımı her şeyimi jumbodan aldım onları çok kullanmadığım için ne olacaklar bilmiyorum ama bu kadar çabuk bozulan çeliğinden dolayı jumboyu kınıyorum..

not: çeyizine alacaklar iki kere düşünsün derim en azından çaydanlığı

images.jpg

OP
M

madesam

Misafir
evkurdan almıştım o yüzden pek sorunuma çözüm olmadı yani kullanıcı hatasıdır bilem ne falan filan.. 30-40 tllik çaydanlıklarım daha iyi durumda..

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
evkurdan almıştım o yüzden pek sorunuma çözüm olmadı yani kullanıcı hatasıdır bilem ne falan filan.. 30-40 tllik çaydanlıklarım daha iyi durumda..

Bence sen jumbo satan başka bir mağazadan bilgi almalısın evkur bu konuda titiz değil.komşum bir fırın yüzünden çok çekti evkurdan.değiştirene kadar canı çıktı.

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
ben çok çaydanlık mahvettim, genelde Eternity'nin çaydanlıklarını kullanıyorum çok kaliteliler. ama kardeşimin çaydanlığı seninkinin aynısı. yaklaşık 3 yıldır kullanıyor hiçbir sorun yaşamadı bildiğim kadarıyla. acaba üretiminden kaynaklanan bir hata olabilir mi senin ürünün?

OP
M

madesam

Misafir
ben çok çaydanlık mahvettim, genelde Eternity'nin çaydanlıklarını kullanıyorum çok kaliteliler. ama kardeşimin çaydanlığı seninkinin aynısı. yaklaşık 3 yıldır kullanıyor hiçbir sorun yaşamadı bildiğim kadarıyla. acaba üretiminden kaynaklanan bir hata olabilir mi senin ürünün?

bilmiyorum ki iki yıl önce aldım altı aydır kullanıyorum ama parlatmaya verdiğim için kabul edeceklerini sanmıyorum ama yinede sormaktan bişi olmaz di mi haklısınız ben bi de jumboya sorayım evkura neden güvendiysem...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
genelde sallama cay iciyorum caydanligim porselen cok kullanmadim daha anca misafir falan gelince:lilav:
bence hakkini ara ´o kadar para vermissin sonucta dimi ama:sirin:

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
artık markaların kalitesi kalmadı gibi
bu yüzden alacağım eşyayı illa şu marka olsun demyorum
çünkü sıradan aldıklarım marka olanlara beş çeker markada neymiş
birde fiyatları yokmu kalitesindenmi bence değil sırf marka oldukları için okadar da cep yakıyorlar

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar