İzmitliler Sohbet Topiği :)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:He bide hangi salonu tutacaksınız gebzedenmi tutucagnız yoksa izmittenmi ? Bahane çok güzel bir okadarda şık..

Davetiyeleri kınalıgın falan halletinizmi bindallımı giymeyi düşünüyon :D :cokkomik:

Bohçayı nişandamı yaptınız düğündemi.

Şimdi bende o yola giriyorum ya hiç bişe bilmiyorum o yuzden soruyorum

:sok:sok:sok:sok:sok:sok:sok:sok:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Yoooook Aşkım bebeğim deme kıskanırım:sinir::sinir::sinir:paylaşamam seni ben:eek:ys::eek:ys::eek:ys:
:D tamam demem ayşe dirim yirim seni bebeyumm :D
bitter canim 8 temmuz nasipse insaAllah pazar günü :) gelebilirseniz cok sevinirim enisteye söyle getirsin seni :)

siladayim seni de trabzonda yapacagimiz mevlüdümüze davet ederim bak :)

Bu arada bitter kina gecem izmitte olacak halamlarin evinden gelin cikacagim. :)

Oyşşş gelmezmiyiz kızzz ayıp ediyorsun

Halanlar nerde oturuyor ? Bak çok sevindim izmitten cıkmana :D

Bizde muratın arabayla gelir konvoyda bulunuruz :dance:

Ama sen önce bizim nişan eglencemize geleceksin :hihi:

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
:He bide hangi salonu tutacaksınız gebzedenmi tutucagnız yoksa izmittenmi ? Bahane çok güzel bir okadarda şık..

Davetiyeleri kınalıgın falan halletinizmi bindallımı giymeyi düşünüyon :D :cokkomik:

Bohçayı nişandamı yaptınız düğündemi.

Şimdi bende o yola giriyorum ya hiç bişe bilmiyorum o yuzden soruyorum

Seve seve yardimci olurum elimden geldigi kadar :)

Dügünümüz gebze salonda, kinamiz izmit halamin bahcesinde olacak :)

Davetiyem, Gelinligim, Bindallim, Kina gecesi icin abiyem hepsi hazir :)

Bohca olayini nisanda yapmistik biz. Dügünden sonra da amca&hala&teyze&dayilara ufak bir hediye götürecegiz :)

Nisan eglenceniz ne zaman olacak kismetse? :)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Seve seve yardimci olurum elimden geldigi kadar :)

Dügünümüz gebze salonda, kinamiz izmit halamin bahcesinde olacak :)

Davetiyem, Gelinligim, Bindallim, Kina gecesi icin abiyem hepsi hazir :)

Bohca olayini nisanda yapmistik biz. Dügünden sonra da amca&hala&teyze&dayilara ufak bir hediye götürecegiz :)

Ooohhh maşallah hepsi hazırmışş canım benim allahim inşallah hepsini kullanmayı eglenmeyi gülmeyi nasip eder

Bak şimdi biz konuştukta nişanda erkek tarafı getirecek bohça ama biz dügünde ceyizle götürücez öyle düşündüm daha mantıklı geldi bana. Aceleye gelsin neye ne verdik kargaşa olsun istemiyorum. Birde maddiyatta çok önemli hepsi üstt üstte gelmesin çünkü nişanı bizde kız tarafı yapıyor.

Bende kapmıın önünde yapacağım nişanımı orkestraya para ödücem birde kurabiye meyvesuyu alıcaz okadar davetiye çiçek alyanslar kına elbisem kuaförüde muratlar yapacak

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ooohhh maşallah hepsi hazırmışş canım benim allahim inşallah hepsini kullanmayı eglenmeyi gülmeyi nasip eder

Bak şimdi biz konuştukta nişanda erkek tarafı getirecek bohça ama biz dügünde ceyizle götürücez öyle düşündüm daha mantıklı geldi bana. Aceleye gelsin neye ne verdik kargaşa olsun istemiyorum. Birde maddiyatta çok önemli hepsi üstt üstte gelmesin çünkü nişanı bizde kız tarafı yapıyor.

Bende kapmıın önünde yapacağım nişanımı orkestraya para ödücem birde kurabiye meyvesuyu alıcaz okadar davetiye çiçek alyanslar kına elbisem kuaförüde muratlar yapacak

Kızımm ohoooooooooo Murat seni bizden istemeden o dediklerinin hiç birini yapamazsın önce muratın bizi ikna etmesi lazım ki bu zor biliyorsun-zebani-zebani-zebanigibi durcaz karşısında bakalım bizi ikna edipde alıcakmı kızımızı biz öyle kolay vermeyiz kız

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
bitter bizde de nisani kiz tarafi yapiyor ama bizde hersey aceleye geldi o yüzden aile arasi ufak bir tören yaptik ve aceleye geldigi icin yine bohcalari ayni gün verdik bir birimize bohca konusunda sana yardimci olabilirim istersen ufak bi liste hazirlamistim kendime sende kafana göre istediklerini secer alirsin yavas yavas hem cok zor hemde cok heyecanli zamanlar bunlar insaAllah bir an önce sizde yüzüklerinizi takarsiniz parmaginiza :ask:

siladayim insaAllah nasip olur

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Kızımm ohoooooooooo Murat seni bizden istemeden o dediklerinin hiç birini yapamazsın önce muratın bizi ikna etmesi lazım ki bu zor biliyorsun-zebani-zebani-zebanigibi durcaz karşısında bakalım bizi ikna edipde alıcakmı kızımızı biz öyle kolay vermeyiz kız

Bak hele bak bak yırtıga :kptmya:

Tamam kuzum 1 tepsi paklava birde kocaman hanimefendi.com gülleri yazan bir pasta ile istemeye gelir siteye :hihi:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bitter bizde de nisani kiz tarafi yapiyor ama bizde hersey aceleye geldi o yüzden aile arasi ufak bir tören yaptik ve aceleye geldigi icin yine bohcalari ayni gün verdik bir birimize bohca konusunda sana yardimci olabilirim istersen ufak bi liste hazirlamistim kendime sende kafana göre istediklerini secer alirsin yavas yavas hem cok zor hemde cok heyecanli zamanlar bunlar insaAllah bir an önce sizde yüzüklerinizi takarsiniz parmaginiza :ask:

siladayim insaAllah nasip olur

Canım benimm çok ama çok sevinirmmm listeyi bana buraya yazarsan incellerim bende bakarım ne var ne yok bakayım kime ne yollanıyormuş :huhuu:

İnşallahh kuzum yaa biran önce takarızda bir nefes alırız :hihi:

Gerçi sılam parçaladı kendini vermicem diye ama hayırlısı :kptmya:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Bu arada canım izmire mi gideceksiniz balayına 3 gece 4 gün az deyilmi yav :D

Biz 5 gece 6 gün yapmayı düşünüyoruz. Birde kısmet olursa marmaris veya bodrumu istiyoruz kışdan rezerve yaptırıcaz.

Kız neden yarım pansiyon seçtiniz aç falan kalmayın oralarda :sok

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Hehe eniste beyin isi zor anlasildi :)

Aaa niye öyle söyledin şimdi sılammı gaz verdi sana :cokkomik:

Yok kız valla çok iyi birisi çok şükür çokta ormantik yengeç burcu çok duygusal benim üzülmeme hayatta dayanamıyor.

Bak mesela dün dayısı rahatsızlandı buluşucaktık ama oraya gitmek zorunda kaldı bende üzüldüm göremedim diye sonuçta izin günüydü ve göremicem diye sızlandım :hihi:

Akşam yağmur yağıyodu aradı beni diyor mahalledeyim köşede gel göreyim dedi birazcık bende şemsiyemi kaptım fırladım koştum aşkıma hiç kıyamaz bana -hmm

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
Allahim agiz tadinizi bozmasin insaAllah :) Peki ailenle tanisti mi bile? Yas farki oldugu icin bir sorun oldumu ailen tarafindan?

Hehe evet siladayim ne diyorsa o olacak -gozluk

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Allahim agiz tadinizi bozmasin insaAllah :) Peki ailenle tanisti mi bile? Yas farki oldugu icin bir sorun oldumu ailen tarafindan?

Hehe evet siladayim ne diyorsa o olacak -gozluk
Ailemden sadece abimin eşiyle tanıştı canım benim ama ablam yurt dışında ablamda 5 haziranda burada olacak. Ablam gelsin direk onunla tanışacaklar sonra bir kaç gün sonrada aileler tanışacka inaşşalah :)

Sen dinleme sılamı :hihi:

Gördüm bitanem 41.kere maşallahh diyorum sana fizigin falan çok güzell çokta yakışmış gelinlik falan bayıldım valla insallah banada nasip olacak tatlı telaşlar

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
Hayirlisi olsun insaAllah canim. Bakarsin ben dügün telasindayken sen nisan telasinda olursun insaAllah :)

Cok tesekkür ederim begenmene sevindim gercekten. En kisa zamanda darisi basina insaAllah :ask:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
Yaş problemide sorun olacağını sanmıyorum çünkün bundan öncekilerin yaşlarıda aynı civardı. Geçenlerde muratımla tanışmadan önce.

Teyzem hollandada oturuyor. Oradan bir kısmet vardı bana talip olan onun yaşı 29'du teyzemler bana söylediler ama anlaşamadık kısmet nasip deyilmiş olmadı onlar o yaşa birşey demediler muratada söyleyeceklerini sanmıyorum :huhuu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar