İzmitliler Sohbet Topiği :)

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
kocaeli_2.jpg

Kocaeli,Gebze,Gölcük,Karamürsel,İzmit,Derince,Yenikent,Gültepe..
Nerdensiniz ? Tanışalım kaynaşalım buluşup görüşelim :hihi:

Bekliyorum

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Beğendinmi izmiti. Ama gebze çok güzel özellikle sahili eskihisar tepesi falan muhteşem.

Profilde iş imkanlarını sormuşsun canım ?

Mesleğin nedir ?

Bu arada kocaeli türkiyenin sanayi bölgesidir. Burada işsiz kalmak çok zor :)

Hele gebzede imkansız :hihi:

Bir sürü fabrika var. hele lever var orada oraya bir türlü giremedim :hihi:

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
Gebze izmitten daha kalabalik ben kalabaligi pek sevmiyorum aliskin degilim o biraz zorlayacak beni sanirim ama onun disinda sevdim gebzeyi nede olsa türkiyemde olacagim dimi :) Ben 5 senelik liseyi okudum ve üni terkim. InsaAllah bulurum uygun bir is :)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Bulursun inşallah canım benim.

Kız allah seni gebzenin neresi kalabalık izmit daha kalabalık :hihi:

Fethiyeye geldinmi hiç ?

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Nişanlın kaç yaşında adı ne sorim az :hihi:

Benim sevğilimde inci pastanesinde çalışıyor pastanede tanıştık :durbun:

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
Nüfus olarak Gebze daha kalabalik. Fethiye ölü denizin orasi degil mi kiz? Yok bilmiyorum oralari :)

26 yasinda nisanlim, bende 23 yasindayim. Hehe pastane aski denese ne güzel masAllah :ask:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Heheh Evet pastane aşkı oldu biraz -hmm

Ama daha yeni bizimki kısmetse ciddi düşünüyoruz. Gelinligini nerden aldın ?

Dügüne cağırırsın artık muratla geliriz :)

Yok izmit merkezde fethiye :kayris:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Bitterim burası konuk odası diiilllll karıştırdın herhal :hihi:sorularını burada da sıralamışsın :hihi:
Bu arada İzmiR olmazmı bir harf yanlış biri T ile biri R ile bitiyor ha izmir ha izmit bende gelemmi topiciğine:kptmya:

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
siladayim hos geldin benim icin bi sakincasi yok hehe izmir de ablamin görümcesi yasiyor ama nerede tam bilmiyorum :)

bitterim tabii ki seve seve davet ederim sevdiceginle buyur gel insaAllah :) Siz kac yasindasiniz peki dügün ne zaman düsünüyorsunuz? (Bende sorularimi eksik etmeyim dimi hehe :) )

Gelinligimi sultan gelinlikten aldim. Baska bi konuda fotograf paylasmak istedim ama link istiyor bende pcden yüklemek istedim olmadi. Ne yapabilirim?

siladayim memleketin trabzon mu? :)

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Canım site kullanım bölümünde resim upload anlatımlı topic var. link atayım orayı incele bir istersen :huhuu:

murat 28 yaşında ben 21 olacam haziranda inşallah

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
siladayim hos geldin benim icin bi sakincasi yok hehe izmir de ablamin görümcesi yasiyor ama nerede tam bilmiyorum :)

bitterim tabii ki seve seve davet ederim sevdiceginle buyur gel insaAllah :) Siz kac yasindasiniz peki dügün ne zaman düsünüyorsunuz? (Bende sorularimi eksik etmeyim dimi hehe :) )

Gelinligimi sultan gelinlikten aldim. Baska bi konuda fotograf paylasmak istedim ama link istiyor bende pcden yüklemek istedim olmadi. Ne yapabilirim?

siladayim memleketin trabzon mu? :)
Hoşbuldum Bibigim
Yok canım benim memleket Trabzon değil eşim Trabzonlu ve Trabzonda yaşıyorum ben İzmirliyim

Banane bitter sen beni önce kovdun küsdüm işde sana gidiyorum :hihh:

Sırala sorularını Bibigim sırala bu sitede çoooook üyemizin yüreğine su serpersin:kptmya:

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
7-8 yas var aranizda hemi :) Sevgilin de izmitte mi yasiyor? Pastanede calisiyor demistin dimi?

Benim nisanlim cnc operatörü hasköy sanayie de calisiyor sanirim hasköydü ismi :) Bende insaAllah bir is bulurumda calisirim hayirlisiyla...

Cok tesekkür ederim hemen inceleyeyim konuyu :)

siladayim trabzonun neresinde yasiyorsunuz benim memleketim trabzon cünkü :) Yaza da insaAllah gelecegiz memlekete. Izmirden trabzona yerlesmek zor oldumu senin icin? Bende yurt disindan gebzeye gelicem iste hayirlisiyla insaAllah :)

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Ben Trabzon merkezdeyim canım Kuruçeşmede yani:huhuu:Demek Trabzon'lusun sende valla canım İzmir gibi bir yerden gelip Trabzon'a yerleşmek benim için çok zor oldu çok da zor alışdım ama artık sesim çıkmıyor eşime dönelim İzmire demiyorum55:Yurtdışından gelin gelicem diyorsun nerde yaşıyorsun şuan canım?:huhuu::huhuu:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.644
Hoşbuldum Bibigim
Yok canım benim memleket Trabzon değil eşim Trabzonlu ve Trabzonda yaşıyorum ben İzmirliyim

Banane bitter sen beni önce kovdun küsdüm işde sana gidiyorum :hihh:

Sırala sorularını Bibigim sırala bu sitede çoooook üyemizin yüreğine su serpersin:kptmya:
Küsme bitanemmm şaka didiydim :hihi:

Aragazcı ne olacak sen azdırıyon hep zaten :kptmya:
7-8 yas var aranizda hemi :) Sevgilin de izmitte mi yasiyor? Pastanede calisiyor demistin dimi?

Benim nisanlim cnc operatörü hasköy sanayie de calisiyor sanirim hasköydü ismi :) Bende insaAllah bir is bulurumda calisirim hayirlisiyla...

Cok tesekkür ederim hemen inceleyeyim konuyu :)

siladayim trabzonun neresinde yasiyorsunuz benim memleketim trabzon cünkü :) Yaza da insaAllah gelecegiz memlekete. Izmirden trabzona yerlesmek zor oldumu senin icin? Bende yurt disindan gebzeye gelicem iste hayirlisiyla insaAllah :)

Hasköye gitmiştim çok hoş biryer.

Evet 7 8 yaş var aramızda ama 24 25 yaş gibi duruyor çıtır

Kısmetse haziranda ablam türkiye gelecek belcikada yaşıyor. Onu bekliyoruz.

Ablam gelince istemeye gelecekler.

Muratta italyada yaşıyordu türkiyeye dönüş yapmış 1,5 yıl evvel.

Evlenirsek italyaya gitme şansımızda var :2:

BiBiGiM

Aktif Üye
Tepki
120
siladayim trabzon cok güzel bir yer hatta yesiligi filan olsun buraya cok benziyor beni tek zora iten durum asiri nemli olan havasi :) köye atiyoruz yazlari kendimizi bizde :) Ben avusturya da yasiyorum dogma büyüme. Ama nihayet vatanima kavusuyorum. Ailemle birlikte gelemiyor olmam tabi üzücü biraz ama nasip insaAllah onlarda gelirler.

bitterim masAllah masAllah :) Ah ah ben o yollardan geceli cok oldu sükür ki :) Darisi basina tez zamanda insaAllah. Ama avrupaya gelmenizi pek tavsiye etmem. Artik tüm yollar türkiyeyi gösteriyor. Avrupa eskiden oldugu gibi güzel bir kacis yolu degil artik. Gelecek türkiye de kisacasi :)

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar