İtiraf edin,rahatlayın

EmetliEmine

Daimi Üye
Tepki
325
Itiraf ediyorum kizlar;bu pazar arkadasimin dugunune gittim.Esime tatil vermediler tek basimaydim.Butun gece ben durma etegimi cekistirdim,kendime dikkat ettim.Saniyordum ki etegimin arkasi kivrilmis gece frikik vermisim.Farkinda degildim.Oyun oynamak icin sahneye cikmistim bir erkek bana yaklasiyo geri cekiliyo.tam bisey diyecek ben evliyim diye muhattap almiyorum.Bana etegimi soyleyecekmis megersem.Cook utandim arkadaslar.Esimede soylemedim.Simdi kara kara dusunuyorum kamerada ciktiysa diye.Oh be soyledim

Smile*

Daimi Üye
Tepki
286
İtiraf ediyorum, Burak, kardeşim, 3 gün önce seni soru sorma sitesinde işleten bendim :D
(Sitenin adını yazmak reklama mı girer acaba diye yazmadım :D)

nargileci

Aktif Üye
Tepki
78
İtiraf ediyorum,huzur sokağındaki semazen gösterisi eşliğinde söylenen"uyan ey gözlerim gafletten uyan"ilahisinden çoooooooooooook etkilendim.:gitme:

fondü

Yeni Üye
Tepki
0
itiraf ediyorum son günlerde günümün büyük bir bölümünü online alışveriş sitelerinde zaman harcayarak geçiriyorum. büyük beden olduğum için hiçbir yerde kıyafet bulamıyordum ta ki
sitesiyle karşılaşıncaya kadar. kilolarımı sevmeye başladım sitedeki ürünler sayesinde:) biri bana dur desin yoksa zayıflama planlarım yalan olucak :) :cikolata:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
İtiraf ediyorum,

Allah onlara uzuuunnnn sağlıklı ömürler versin ama iki çocuğa bakmak bir de tek başınaysan o kadar zor ki.... Ne yapacağımı şaşırmış haldeyim...Eşim de sağolsun eleştirilerine tam gaz devam.... Yani bendenizi Bakırköyde görürseniz yakında hiç şaşırmayın:eek:fff:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
İtiraf ediyorum..

Alıngan ,hassas bir yapım var biliyorum..Bazı şeylere gereğinden fazla tepki de gösterebiliyorum..Ama üzgün olduğumda kendimi çok mutsuz hissettiğim için rol yapamıyorum napim.Dışlanmak çok kötü......

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Annemlere gitmek istiyorum ama gidemiyorum :( Eşimi burada tek başına bırakamıyorum kayınvalidemler yüzünden.. İtirafff ediyorummmmm duy sesimi kayGanaaaaaa, senin oğlunu sana emanet edemiyorummmmmm :derdimcok:

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
sizinle görüşmesemde hastalığına gerçekten çok üzülüyorum Rabbim sana şifa versin seni çocuklarının başından eksik etmesin..

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Elimde değil herkesle arama bir mesafe koyuyorum,bu yüzden ilk bakışta soğuk biri olduğum düşünülüyor.. birçok insandan farklıyım sanırım ,hassas duygusal ve yapılan kötülüğü affetsem de asla unutmayan..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar