İtiraf edin,rahatlayın

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
canlarım ahrete nasıl olsa gideceksiniz şimdi bu dünyayı tanıyın öyle vara yoğa canınızı sıkmayın gelmişken bir işe yarayın mesala bir ağaç dikin bir çiçek ekin bir çocuk sevindirin güzel yazılar yazıp şu garip ablanızı sevindirin:orgu:

A

ayseli

Misafir
Eşim istediğim bileziği almadığı için, kardeşimin düğününde giydiğim tişörtü en dekolte olandan seçip eşimi kıskandırmak istedim

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Strestendir o-hmm

İtiraf ediyorummmmmmmmmmmmmm... Bugün acaip sıkıcı, sadece uyumak istiyorum:uzgun: Ya da akşam olsun bir an çnceki eşime kavuşayım:uzgun:

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kendimi çok çirkin hissediyorum bugün..
Artık hiç bir elbisem olmuyor ve ben eskisi gibi giyinmeyi şimdiden çok özledim:uzgun:

9 ay sadece şahım,ki çoğu gitti azı kaldı

içinde bi melek taşıyoken nası çirkin olabilirsin be gülüm
Aksine hamilelik zamanında kadınlar daha da güzelleşiyolarmış-hmm

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
çok şükür ALLAH'ıma iyi bir gün ama sol omuzumda bir agrı var ters hareketmi yaptım ne:sigara:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
itiraf ediyorum bu gün hiç :sigara: içemedim burnumda tütüyo canım öyle istiyo ki anlatamam:sigara::sigara::sigara::sigara::sigara::sigara:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
amaniiiiiiiiiiiiiin sigaramı içiyon kıııııııııııııız çok zararlı vallaha ben ağzımda hiç görmem çünkü hep elimdedir kör olasıca pis nemrut şey cigara:sigara::sigara::sigara::sigara::sigara:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
ayıp ama buram buram kokuyo sanki :( en iyisi ben bi lavaboya gidip gelim napim yaaa

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ayser hanım evim villa gibi gibisi fazlada gel görki mutlu değilim keşke bir çadırda oturuyor olsaydım mutlu huzurlu olsaydım derdim kederim olmasaydı:dusun::dusun::dusun::dusun::sigara::sigara::sigara::sigara:

kedijik

Daimi Üye
Tepki
11.921
Bugun anneme yuksek sesle konusdum babamda anneme kızdı benım yzuumden nıye kızdırıyosun dıye.Sımdı de ıcım ıcımı yıyooooo

Anneme gıdecem dırek işden sonra.Ama hassas noktama bastı napıyımmmm:uzgun:

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
ben de birazcık itirafta bulunayım bari yaşıma uygun giyim gimiyorum bendede geç kızlığa özenti olmuş nedendir bilmem ama çocuklarım bana kızıyor mesela face buuka katıldım oğlum çıldırdı çok kıskanç bir yapıya sahip hemen kaydımı silmemi istedi biraz makyaj yapsam bu günlerde çok gözüme batyon diyor napayım bizim zamanımızda böyle güzel şeyler yoktu acaba yaşlanmaktanmı korkuyorum ne dersiniz kardeşim abla bakıyorum entel takılıyon diyor :aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan::aglayan:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar