İtalya tatilimizden kareler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
H

Hera

Misafir
Maşalllahhh hera çok güzelsin.Resimleri bizi kırmayıp paylaştığın için çok teşekkür ederim.:huhuu:
Güzelliğin Roma'yı yakmıştır,resimleri paylaşta hasar ne kadar göreyim:durbun:

Ben de teşekkürederim Ayser ablacım Kiliseler var Heykeller ve vatikan vatikana ve kiliselere girerken omuzların ve kollar örtülü olacak yoksa içeriye almıyorlar mini etek mini şort la almıyorlar görevliler var uyarıp dışarı çıkartıyorlar okadar kalabalık ki Mahşer yeri gibi turist geliyor çinliler japonlar okadar çok ki anlatamam hepsini her şeyi çektik onlarıda eklerim

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
resimler güzel ama resimlerde poz veren daha güzelmiş MAŞALLAH
hera MAŞALLAH ın varmış canım çok güzel çok şık çıkmışsın
paylaşımın için teşekkürler :cicek:

OP
R

Rosie

Misafir
merak ediyordum ben de çok teşekkürler paylaşım için.ayrıca çok hoşşun canım :huhuu:

OP
M

madesam

Misafir
çok güzel iyi stres atmışsındır darısı biz tatil planları yapanların başına:)

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
heroşum maşallah sana ya ne kadar güzel zarifsin öyle bayıldım teşekkürler eklediğin için
devamını da bekliyorum arada bilgide vermişsin çok sağol canikom
oralarda çok güzelmiş bu arada umarım bende görebilirm çok şanslısın vala bebişim-ciko

OP
H

Hera

Misafir
çok güzel iyi stres atmışsındır darısı biz tatil planları yapanların başına:)

Aman sorma yaa hemde ne stres attım anlatamam deşarj oldum resmen buraya geldim motivasyonum arttı eşimde aynı şeyi söylüyor az önce sohbet ettik çok iyi geldi diyor darısı tatil yapmak isteyenlerin başına inşallah madesam cım

OP
H

Hera

Misafir
heroşum maşallah sana ya ne kadar güzel zarifsin öyle bayıldım teşekkürler eklediğin için
devamını da bekliyorum arada bilgide vermişsin çok sağol canikom
oralarda çok güzelmiş bu arada umarım bende görebilirm çok şanslısın vala bebişim-ciko

Enisem sağol bebeğim devamı da gelicek inşallah çok güzel yerlerdi her yer yemyeşil binaların arasından her çeşit ağaç cinsi çıkıyor tüm evlerin balkonlarında sera ve çiçekler sarkıyor ve tüm binalar hepsi bir örnek inşallah sanada nasip olur görmek dediğin gibi hayırlısı ile enisem

SILA

Daimi Üye
Tepki
3.186
heracım tek kelimeyle süper görünüyorsun şekerim
maaşallah sana manzarada harika devamını bekleriz tatlım

OP
G

guzelcem

Misafir
YÜCE ALLAHIN gazabına uğramışlar sapıklık edepsizlik içinde yaşamış pompeililer:( hatfa filmi bile yayınlanmışdı izlemişdim RABBİM bu kavmi saniyesinde yanardağın fışkırması ile taş etmiş...tatilini böyle değişik tarihi yerde geçirmene çok sevindim...

OP
G

guzelcem

Misafir
Ben de teşekkürederim Ayser ablacım Kiliseler var Heykeller ve vatikan vatikana ve kiliselere girerken omuzların ve kollar örtülü olacak yoksa içeriye almıyorlar mini etek mini şort la almıyorlar görevliler var uyarıp dışarı çıkartıyorlar okadar kalabalık ki Mahşer yeri gibi turist geliyor çinliler japonlar okadar çok ki anlatamam hepsini her şeyi çektik onlarıda eklerim

Helal olsun ne kadar da saygılılar dinlerine ve kiliselerine kafama takıldı :acep::panter::acep:

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
mekan çok güzel ama eksikmiş güzelliği seninle tamamlanmış.
her zaman görmek istemişimdir italya`yı ama özellikle portofino`yu sayende gezmiş görmüş oldum teşekkürler canım

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
canım manzaralarda sende süpersin.:huhuu::huhuu:çok güzelmişsin canım maaşallah.elbisende çok hoş buarada söylemeden geçemiycem...-ayse-ayse

OP
H

Hera

Misafir
Helal olsun ne kadar da saygılılar dinlerine ve kiliselerine kafama takıldı :acep::panter::acep:

Çok saygılılar ve her adım başı kilise mevcut

ne güzel eğlenmişsin darısı kocişimle bana inşallah canım bu arada çok şekersin :)

Amiinn güzelim darısı başına çok teşekkür ederim

mekan çok güzel ama eksikmiş güzelliği seninle tamamlanmış.
her zaman görmek istemişimdir italya`yı ama özellikle portofino`yu sayende gezmiş görmüş oldum teşekkürler canım

:lilav: sağol elasu teşekkürederim inşallah sanada nasip olur görmek portifino çok güzel her yer çok güzel tarih olduğu gibi bozulmamış

Diğer resimleri de dört gözle bekliyoruz tatlım.Gitmiş görmüş gibi olduk hepimiz.Ellerine sağlık ...

Sağol tatlişkom

canım manzaralarda sende süpersin.:huhuu::huhuu:çok güzelmişsin canım maaşallah.elbisende çok hoş buarada söylemeden geçemiycem...-ayse-ayse

Çok teşekkür ederim :lilav:

resimlere devam,

OP
H

Hera

Misafir
yine süper kareler tatlım. adeta tarih kokuyor. sende yine çok güzelsin.

Okypetem sağol ellerin dert görmesin Burası Arena kızlar Meşhur Spartaküsün ve Gladyatörlerin dövüş alanı beraber aynı yerde yatıp arkadaşlık edip arenaya çıktıklarında ise birbirlerini kıyasıya Dövüşlerle Öldürmek zorunda kalan Gladyötörler Romalıları eğlendirmek KAN görmeğe alışmış insanları mecburen dövüşen ve Buraya girdimi asla çıkamadan sonsusuza dek burada yaşamak zorunda kalan Köleler ve savaşçılar ama Tabi Ispartalı Spartaküs buna meydan okudu ve tüm her şeyi sildi burada herkesi arkasına aldı ve buna son verdi...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar