İtalya tatilimizden kareler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
G

guzelcem

Misafir
Resimlerin devamını isteriz:sirin: canısı güzel yerleri gezmişsin, taş olan insanları görmüşsün etkilenmemek elde değil ....:acep:

OP
H

Hera

Misafir
sağolun kızlar Pompei çok zendgin bir şehirmiş o dönem köle kızlar şarap servisi yaparken erkekler çeşitli sapkınlıklar içindelermiş İlk taş fırın orada yapılmış şu an halen daha kullandığımız Taş fırın orada aynısı tam bin yıl önce üç boyutlı resim çizebilmeyi başarmışlar duvarlara onlarıda çektik koyarım Vezüv yanardağının tanrının gazabına Uğradığı söyleniyor hamile bir kadın yüz üstü can verip taşlaşmış öyle bir hayat yaşıyorlarmış ki bir den yok olmuş lar... bir kez değil bin kez öldüler deniyor

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
harika çıkmışsın canım mekanda harika zaten:durbun:
ama nedense ben seni hiç sarışın düşünmemiştim
başka resimlerinide bekliyoruz :sirin:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canım benim ben seni daha öncede görmüştüm ama güzelliğini bir kez daha dile getiremeden edemiycem çok güzelsin canım benim maşallah elbisende çok harika bu arada resimlerde çok güzelmiş canım bizimle paylaştığın için çok teşekkürler bitanem

OP
H

Hera

Misafir
Sağolun arkadaşlar güzel düşünceleriniz için Aslım teşekkürederim canım benim daha çok resim var paylaşırım kızlar bir sürü yer gezdik gördük her taşlarına sahip çıkmışlar okadar özendim ki onlara sanat ve tarih çok önemli onlar için hepsini paylaşırım öğrendiğim herşeyi aktarmaya çalışırım

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
manzara da, sen de çok güzelsiniz canım, sayende Italyayı da görmüş olduk :) tatilinin iyi geçmesine çok sevindim :)

OP
H

Hera

Misafir
manzara da, sen de çok güzelsiniz canım, sayende Italyayı da görmüş olduk :) tatilinin iyi geçmesine çok sevindim :)

sağol office çim arzu eden herkese nasip olur inşallah görmek teşekkürederim daha Roma var adalar var onlarıda paylaşırım

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Maşalllahhh hera çok güzelsin.Resimleri bizi kırmayıp paylaştığın için çok teşekkür ederim.:huhuu:
Güzelliğin Roma'yı yakmıştır,resimleri paylaşta hasar ne kadar göreyim:durbun:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar