İşte Beennn :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
çok tatlısın canım maşallah beklediğimden bile güzelmişsin maşallah ebruşum allah sahibine bağışlasın..kalbinin güzelliği yüzünden okunuyo

boncuğumm çok teşekkür ederim canm benm çook mutlu oldum senden bunları duyduğuma o senin kalbinin güzelliği canm benm :huhuu::huhuu:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
canim bugun resimlerin hepsini acabildim cok sukur cok guzelsin canim elbisende harika olmus eger bize anlattigin elbiseyse bu arada erkanla da cok yakismissiniz mutlulugunuz daim olur insaallah canim benim

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
canim bugun resimlerin hepsini acabildim cok sukur cok guzelsin canim elbisende harika olmus eger bize anlattigin elbiseyse bu arada erkanla da cok yakismissiniz mutlulugunuz daim olur insaallah canim benim

güzel dileklerin sözlerin için çoook teşekkür ederim birtanem o senin yüreğinin güzelliği Aslım
evet canm benm doğum günümde çekildim onları beğenmene çok sevindim bebeğim :huhuu::huhuu::huhuu:

Kardelen27

Daimi Üye
Tepki
3.758
Ebrucum seni gördüğüme çok sevindim:huhuu:
çok tatlıymışsın damatla yakışıyorsunuz maşallah
Allah tamamına erdirsin canım

G

guzelcem

Misafir
Seni çok öpüyorummm Çok güzel doğal muhteşemsin ben özellikle kaşlarını ve gülüşünü beğendim ALLAH başını güldürsün tatlım ayrıca arkadaşın bulgaristan göçmeni yazmışsın bende bulgaristan göçmeniyim çok şanslısın senin kıymetini bilir canısı ALLAH bir yastıkda kocatsın.... gülmek sana çok yakışıyor...:kahkaha::kahkaha::kahkaha:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar