İşte Beennn :))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meltemim

Daimi Üye
Tepki
295
tatlı kuşum sana bayıldım çok tatlı çok güzel doğal ve duru bir güzelliğin var bence kendine hemen güvenmeye başla dedim yaaa kızz ben yanılmam senin yüreğinin güzelliği yüzüne vurmuş merak etme tatlım bende evde bi tatlı cadıyla uğraşıyorum bir türlü kendini beğenmiyor aynaya baktığı her zaman anne ben çirkinim dimi diyor artık ona çok güzelsin demekten dilimde tüy bitti şimdi bu yaşlarda olur böyle şeyler kolay değil kişiliğinizi bulmaya çalışıyorsunuz ileride bunlara gülüp geçiceksin canımın içi ayrıca nişanlınla çok yakışmıssınız ve parmağındaki nişan yüzüğünü severim ben senin oyyy benim kuzum evlenipde kurucakmış inşallah çok mutlu olursun ebrum bidenem minnakım

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
canim benim resimlerin hepsi acilmiyo sadece en bastaki 1 tanesi acildi ki herzamanki ki gibi cok guzel ve cok tatlisin canim yarin riyada donersem kendi netimden bir daha acmaya caliscam sayfayi burda net zayif ondan da acilmiyo galiba:sinifsinif:
madurum da madurum cok madurum madurum :eek:yna3:eek:yna3

Aslım ben san gösteririm açılmazsa eğer canm benm açılmamasına üzüldüm bebeğim :uzgun:

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
canıııım çok şeker çok tatlı bir kızsın.Saçların,kaşların,fiziğin,gülüşün herşeyin mükemmel :zuzu: Sen neden kendine güvenmiyorsun bakalım :dill: En güzeli doğal güzelliğe sahip olmak.Ünlüleri görüyorsun makyajlı bebek gibi,makyaj silindikten sonra cadı gibi :hihi: Makyaj yapan herkez güzel olur.Önemli olan senin gibi doğal güzelliğe sahip olmak.

Nişanlınla da okadar yakışmışsınızki.Allah her daim mutlu mesut olmayı bian öncede evlenmeyi nasip etsin :huhuu:

canm benm çook çook teşekkür ederim şekerparem çok mutlu oldum böyle güzel sözler duyduğuma o sizlerin kalbinizin güzelliği inanın güzel bakıyorsunuz güzel görüyorsunuz çok seviyorum hepinizi :utan::utan::utan:

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
tatlı kuşum sana bayıldım çok tatlı çok güzel doğal ve duru bir güzelliğin var bence kendine hemen güvenmeye başla dedim yaaa kızz ben yanılmam senin yüreğinin güzelliği yüzüne vurmuş merak etme tatlım bende evde bi tatlı cadıyla uğraşıyorum bir türlü kendini beğenmiyor aynaya baktığı her zaman anne ben çirkinim dimi diyor artık ona çok güzelsin demekten dilimde tüy bitti şimdi bu yaşlarda olur böyle şeyler kolay değil kişiliğinizi bulmaya çalışıyorsunuz ileride bunlara gülüp geçiceksin canımın içi ayrıca nişanlınla çok yakışmıssınız ve parmağındaki nişan yüzüğünü severim ben senin oyyy benim kuzum evlenipde kurucakmış inşallah çok mutlu olursun ebrum bidenem minnakım

Ablacımm beğenmene çok sevindim çok teşekkür ederim canmsın
Rabbim sevdiğim insanla yuva kurmayı nasip eder inşallah yakıştırmana çok çoook sevindim birtanem :huhuu::huhuu::huhuu::huhuu:

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
ebrucum ben resimlerini yeni gördüm canım benim çok tatlısın.inan ilk görüşte hemen kanım ısındı.çok hoş ve zarifsin canım

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
bitanem ben her zaman diyorum zaten biliyosun çok tatlı çok güzelsin Allahım nazarlardan korusun:huhuu:
kalbinin güzelliği yüzünden okunuyo emin ol bundan kuşum
bu arada elbisen çok şeker olmuş onu unutmak olmaz:huhuu::panter:

OP
ebrulii

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
bitanem ben her zaman diyorum zaten biliyosun çok tatlı çok güzelsin Allahım nazarlardan korusun:huhuu:
kalbinin güzelliği yüzünden okunuyo emin ol bundan kuşum
bu arada elbisen çok şeker olmuş onu unutmak olmaz:huhuu::panter:

çok teşekkür ederim bebeğim benm her zman söylüyorsun biliyorum hep yanımdasın helal et hakkını birtanem benm
beğendin mi gerçekten canm benm -hmm

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
evet kuzucum cidden beğendim kumaşı değiştirmen iyi olmuş:eek:ys:
helal olsun tatlım yaaa ben hep yanındayım destekçinim çokta seviyorum seni
haa unutmuşum eniştemlede pek güzel çıkmışsınız maşalah size tü tü tü:huhuu:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Canım çok tatlı ve sadesin seni gördüğüme çoook mutlu oldum. Allah önünü ve bahtını açık etsin...

maviboncuk

Daimi Üye
Tepki
16.859
çok tatlısın canım maşallah beklediğimden bile güzelmişsin maşallah ebruşum allah sahibine bağışlasın..kalbinin güzelliği yüzünden okunuyo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar