Haydi Hanımefendiler Birlikte Zayıflayalım ..

Tepki
53
bitterim cansınn:) san ki biraz gaza gelmeye başladım:) bugün 11 aralık,ömrüm varsa nasip olursa 1 ay sonra 11 ocakta tekrar büyük bir gururla kilomu yazacağım(yani inşallahh,bide kilo almış oluyormuşum:) )

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.687
bitterim cansınn:) san ki biraz gaza gelmeye başladım:) bugün 11 aralık,ömrüm varsa nasip olursa 1 ay sonra 11 ocakta tekrar büyük bir gururla kilomu yazacağım(yani inşallahh,bide kilo almış oluyormuşum:) )

Yok birtanem ben zayıflatacam seni

Sıkı bir sporla inan gururla yazıcaksın kilonu -hmm

Başta Uzak duracakların ;

CekiRdek - kola - aburcubur :hayir:

Pilav makarna tarzı hamur işleri fazla tüketme sadece nefsini körle :eek:

Çay iç ama mumkun oldugu kadar şekerini azalt -hmm

Şerbetli tatlılardan özel günler haric uzak dur inan işe yarayacak -hmm

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Aslı çok uzaklardasın,biran içim cız etti.ailen türkiyedemi?sık gelebiliyormusun türkiyeye?

bitterrr,beni çok güldürdünn hahaha.yok canım bugün senin sayen de karar verdim,başlıyorum bebeğim:)

evet canim uzaklardayim elhamdulillah ne zaman istesem geliyorum hatta simdi annemlerde tasincaklar rahatim yani memnunum cok sukur halimden

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
:esse::esse::esse::esse::esse::esse::esse::esse::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::esse::esse::esse::esse::esse::esse::esse::esse::esse::esse::esse::esse::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes::gunes:Ayyyyyyyy çok yoruldummmmmm:lululu::lululu::lululu:

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
evet canim kucuklerine testi buyuklerine kup diyorlar denizlide sadece bunlarin satildigi bir yer var ordan almistik
ama malesef arabistanda boyle bir sansim yok ne cesme suyu iciliyo nede dogal su kaynagi var damacanaya mecburuz :ayk:

Aynen aslım yaa malesef kazakistanda çeşme suyu içilmiyor pis ve kokulu :ayk: e doğal kaynak da yok mecburen damacana içiliyor e napıcaz :dusun:

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
Eveeeet kızlar 2 litre suyum bitti oohh yürüşümü ve sporumu da yaptım annem epey fark etti diyor Allahıma çok şükür :evet:

Kızzz bitterim bebemmm yafrim sen benden kısaymışsın yaa :cokkomik: benim boyum 1.68 hedefim 59-60 olabilmek :evet: inşallah bakalım gayet iyi gidiyorum şimdilik haydi kızlarrr bol bol su ve spor haydiiii -kop-kop

OP
E

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
canım benim de bir hafta öncesine kadar su içme alışkanlığım hiç yoktu desem inanır mısın ? Günde 1 bardak zorla içiyordum,annemin desteğiyle ufak şişeyle su içmeye başladım yudum yudum .. Şu an günde çok şükür 2 litre bitiriyorum. Sen de öyle başla yudum yudum başla zorla kendini yanında ufak şişeyle gez,bunu bitiriceğim de kendi kendine..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar