Hanımlar en son eviniz için ne aldınız..!

elis

Daimi Üye
Tepki
4.883
8affbcaf.jpg
tuzluğumu oğlum kırmıştı onunla birlikte çarşıya çıktık bunları gördü anne bunları alalım evde tuzluk bitti :dill: dedii kırmadım onu aldım. birde hamur leğenim artık küçülmüştü (sanki makinada çekmiş gibi diyom bende) onu yeniledim

simdi bunlar tuzlukmu?

G

guzelcem

Misafir
Eşim le sabah erken çıkdık yola inegöle gitdik portmando almaya 5 saat yolculuğumuzdan sonra bir hayli yorgunduk (orhan portmando) dan aldık beğendim 500 milyon dedi mobilya sektöründe inegöl mobilyaları canlarım muhteşemdi :))) şatoda mangal keyfi yapdık ardından bir gece bursada polis evinde kaldık pazar günü yolumuza devam etdik düşünün portmando için inegöle gitdik:kayris:-kop:kayris:-kop özdilekde alışveriş yapdık güzel yer hoşuma gitdi:)

G

guzelcem

Misafir
internetden gool amcaya yazın bakabilirsiniz çeşitlerine canlarım.

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
masaörtüsü :) ( eşim görünce belçikada masa örtüsü mü yok tepkisini verdi tabi...ama beğendim aldım işte :D)

Tepki
6
bende çiçekli duvar kağıdı ve duvar için raf aldım yarın takıcaz o zaman resmini gönderirim arkadaşlar canımın sıkıldığı zamanlarda devamlı evin şeklini dekorları değiştiririm burcumda ikizler devamlı değişiklik isterim rutinlik beni öldürür

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
halı , küçük elektrikli süpürge ( pratik ) , kızımın odasına dekoratif raf aldım

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
En son evim için:
Bir yatak odası takımı
Bir şarjlı süpürge(arzum)
Arzum çaycı
Çamaşır ve kurutma makinesi Hoover marka
Philips saç kurutma makinesi

Dünde pazardan yağdanlık aldımm