Hanımlar en son eviniz için ne aldınız..!

Tepki
93
evet hanımlar bu topikde son günlerde evimiz için aldığımız eşyalarımız , ciclerimiz için olsun.özellikle fotosunuda koyarsak..daha güzel olur..
hemen ben başlangıç yapayım..
son olarak evime katı meyve sıkacağı aldımm..

PHIHR1861.GIF

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
En son evime Koçtaş'tan banyomuz için duş içine şampuanlık, duş seti, yerine kaymamak için küçük plastik midye kabukları aldım; ama hepsi evde gidince çekerim olur mu canım?

Ben de netten çaldım:D:D

Duş Setim

920.jpg

Duş Rafım(Bunun 3lüsü)

1000039009.jpg

Bu arada topik hayırlı olsun.:cicek:

OP
G
Tepki
93
resimlimi canım :)
söylesem olmamı
en son evime yumurta fırçası aldım :gul:
güle güle kullan canım..hadi san torpil geçelim bugünlük foto olmasın..ama sonraki cicilerinin fotosunu bekleriz..

En son evime Koçtaş'tan banyomuz için duş içine şampuanlık, duş seti, yerine kaymamak için küçük plastik midye kabukları aldım; ama hepsi evde gidince çekerim olur mu canım?

Ben de netten çaldım:D:D

Duş Setim

920.jpg

Duş Rafım(Bunun 3lüsü)

1000039009.jpg

Bu arada topik hayırlı olsun.:cicek:
arinacım sende güle güle kullan canım..tabi olur reimleri sonrada eklersin bizde keyfle bakarız..:eek:pucuk:
rengarenk çerez kaselerı aldım tekzen den :D
foto foto fotoooo bekleriz...güle güle kullannnn

Mutfağıma Halı aldım.Merinostan
mutfağıma bende düşünüyorum yeni bi halı almaya kaça aldın canımmm. güle güle güzel günlerde kullan...foto beklerizzz:eek:pucuk:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
düşündüm de evlendiğimden beri evime eşya türü hiç bişey almamışım daha:) farkında değilim şimdi anladım:)

nilhasret

Aktif Üye
Tepki
186
arkadaslar benim cocujlarin cok istedigi gofret makina vardi promasyona gelmis gecen gun onu aldim yapmasi cok kolay
disarida bir suru para verip aliyorduk simdi evde yapariz ;denedik hepsi sevdiler bude resmi
product-916718.jpg

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar