Hanımefendi'nin hamişler listesi =)

AYPARÇASI

Daimi Üye
Tepki
254
Hamiş Hanımefendiler Herkese Selam Sanırım bende size katılıyorum
Her ayın 1 inde regl olurdum amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu ay olmadım.Hadi Hayırlısı

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Hamiş Hanımefendiler Herkese Selam Sanırım bende size katılıyorum
Her ayın 1 inde regl olurdum amaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bu ay olmadım.Hadi Hayırlısı

Belirtin varmı canım?
Peki düzensiz regl oluyormuydun,yoksa gerçekten müjdeli bir haberin habercisimi olacak bu gelmeyişin?
Ay hemen test yap Ayparçam valla çatlarım ben-alkis

G

guzelcem

Misafir
:besik::besik::besik::besik:RABBİM hayırlı eli ayağı düzgün sağlıklı evlatlar versin YARADANIM Bende tedirginim eşim tutdurdu kız evlatım olsun der durur:besik: adetim de gelmedi:( bende istemiyorum oğluşum 15 aylık maşaallah cin gibi ne yaparım bilmiyorum:( RABBİM HAYIRLISINI VERSİN :aglayan::gitme::confused:

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Listeye d.melek arkadaşımızı da ekleyebilirsin canım.
Onunda hamile olduğu haberini aldık bugün itibari ile:hamis:

D

d.melek

Misafir
Bende araniza katildim kzialr.6 haftalik hamisim :D:besik: 17 ocak benimkinin tahmini dogum tarihi -hmm

CLeOpaTRa

Daimi Üye
Tepki
459
Aramıza hoşqeldin canım artık sende bir koca qöbüş adayısın yani :D
allah hayırla bebeklerimizi kucağımıza almayı nasip etsin :)

be_reN

Daimi Üye
Tepki
1.856
oyyyyyyyyyy aılemız her gecen gun daha da buyuyor desenıze :bebek: yenı yenı mucızeler prensler prensesler Allahım saglıkla kucagınıza almayı nasıp etsın ınsallah kızlar hayırlı saglıklı dogumlar ınsallah Rabbım yardımcınız olsun valla sıcaklarda gelıyor yavas yavas :gitme: dıkkat edın kendınıze :eek: bebıslere :bebek::besik:

D

d.melek

Misafir
kuseyencim,olsun kiz olsun,eli ayagi duz,saglam,basinizi uca edicek bir evlat olsun.onemli olan bu.tabiki bendede bir kiz oldugu icin bir tanede oglan istiyorum,ama olmazsada sevinirim,nede olsa yavrumuz bizim.:cak:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar