Hanımefendi'nin hamişler listesi =)

askrhpozitif

Daimi Üye
Tepki
1.465
Tatlım benim gebeliklerim problemli oluyor ve kuzey biraz daha buyumeli düşün ki kuzeyde doktor izin verdi on dj bile yurumedim akşamına heryeri batıracak şekilde kan boşaldı
Önceki de düşmusyu yani bunda da aynısı olursa kuzey çok küçük sürekli yatan bir anne düşün evde küçük çocukla ki herşeyi birliktə yapmak istediği zamanlar biraz sıkılsa anne birlikte mısır patlatma birlikte markete gidelim diye başlıyor
Rabbim bilir en iyisini ama şuan bu fikir bana uzak
kuzum ınsallah 2. hamılelıgınde oyle olmaz her hamılelık farklı oluyor dıyorlar gercekten dogru humada yurumekte hc zorluk cekmemıstım ama bunda daha sımdıden pelvıstekı kemıklerım sanırsın yururkne kırılıyor

Hiç

Daimi deli hedef: aynalar
Tepki
3.081
Bizim ilki 8 haftalikti doktor değiştirmiştim şimdiki doktoruma ilk gebelikte olabilir demişti çünkü düşük değil bebeğin kalbi attıktan sonra durmuş, ikinci de 11. Haftada aynı oldu. Benim kese gayet sağlam duruyor ve büyüyordu bebek yok oluyordu içinde. O yüzden direkt kürtaja alındım düşük olmadı ama çok rahat geçti kürtaj doktorum da çok özenli idi işin doğrusu. Sonra testleri verdi yaptırmamiz için bu hafta gelecek hafta derken hamile kalmışım hatta yerleşme kanaması oldu ben regl zannettim. Sonra kese görünür görünmez iğneye ve aspirine başladık çok şükür emir oldu ;)
Evvet devlette üçe kadar normal sayıyor bence çok saçma epi topu bir kan testi
Arkadaşımın da bebeğin kalbi durdu hemen tuttum elinden götürdum onun doktorda normal demişti ki pıhtılaşma çıktı şimdi ikizleri var zaten pıhtılaşmada sorun bu beslemiyor bebek
Kalp durmasını vakumlu kürtaj yapıyorlar eltimde gördüm bendd 3 dj sürdü benim çok parça kaldığı için agresif kürtajda kazıma ile bı uyandım iximdeb blender çalışıyor resmen hemen geri uyuttular ameliyat hnede 7 kişi vardı ben catalda Allah'tan bayan doktorun biri akrabimizdi :) gerisi hep erkek ;(
kız bunu soz olarak aldım valla beklıyorm:D
Delinin ipiyle kuyuya inilmez :)
kuzum ınsallah 2. hamılelıgınde oyle olmaz her hamılelık farklı oluyor dıyorlar gercekten dogru humada yurumekte hc zorluk cekmemıstım ama bunda daha sımdıden pelvıstekı kemıklerım sanırsın yururkne kırılıyor
Allah bilir orası biz plan yaparken kaderi yaşıyoruz

askrhpozitif

Daimi Üye
Tepki
1.465
Evvet devlette üçe kadar normal sayıyor bence çok saçma epi topu bir kan testi
Arkadaşımın da bebeğin kalbi durdu hemen tuttum elinden götürdum onun doktorda normal demişti ki pıhtılaşma çıktı şimdi ikizleri var zaten pıhtılaşmada sorun bu beslemiyor bebek
Kalp durmasını vakumlu kürtaj yapıyorlar eltimde gördüm bendd 3 dj sürdü benim çok parça kaldığı için agresif kürtajda kazıma ile bı uyandım iximdeb blender çalışıyor resmen hemen geri uyuttular ameliyat hnede 7 kişi vardı ben catalda Allah'tan bayan doktorun biri akrabimizdi :) gerisi hep erkek ;(

Delinin ipiyle kuyuya inilmez :)
Allah bilir orası biz plan yaparken kaderi yaşıyoruz
orası oyle canımda sen ıcını ferah tut

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar