Hanımefendi Moda Evi - Cicilerimiz

H

Hera

Misafir
Bunlarıda paylaşmak istedim kızlar yeni aldım :lilav: bakalım beğenecekmisiniz

zimvxx.jpg
[/IMG]
2uhmp0n.jpg

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
H

Hera

Misafir
Çok sağolun kızlar çantayı bende bayılarak aldım yakından çok daha güzel daha İyileri Sizlerin olsun beğenmenize sevindim

Ayakkaıbıları ayrı bir yere eklediğimizi bilmiyordum sadiyecim dikkat ederim ah birde şu resim ekleme olyı kolayca olverse büyük geliyor dior benim gibi anlamayanlar yapamıyorum küçültmeyi bir çare bulamazmıyız yafff bu konuya yoksa okypete yi bıktırmak istemiyorum böle artık :acep: canım sağolsun ama yardım ediyor nereye kadar :cee

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Çok sağolun kızlar çantayı bende bayılarak aldım yakından çok daha güzel daha İyileri Sizlerin olsun beğenmenize sevindim

Ayakkaıbıları ayrı bir yere eklediğimizi bilmiyordum sadiyecim dikkat ederim ah birde şu resim ekleme olyı kolayca olverse büyük geliyor dior benim gibi anlamayanlar yapamıyorum küçültmeyi bir çare bulamazmıyız yafff bu konuya yoksa okypete yi bıktırmak istemiyorum böle artık :acep: canım sağolsun ama yardım ediyor nereye kadar :cee

canım ben bıkarmıyım. olurmu öyle şey canım..ne zaman istersen yine yardımcı olurum... bende çizmelerimi ayakkabılarımı buraya koymuştum. koyan olduğu içinn heracığım....

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321

Cantalar icinde ayri konumuz var canim.
Bir dahakine ayri eklersen takip etmeside güzel olur.
Yaza Türkiye´ye geleyim bende alis veris yapacagim bikana kadar. :hihi:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Hastahanede beklerken artık ayaklarım şiştiği için daha fazla dayanamayarak hastahane karşısında ayakkabı mağazasından 10 liraya aldığım babetlerimi hemen Pembe Dolabımıza eklemek istedim.
Bu arada ayak numaram 39 oldu:dertli:
attachment.php

Canım İlknur ablam,çok sevdiğim canım İlknur ablamın bana hediye ettiği gladyatör sandaletlerim.

attachment.php
çok güzelmiş ayakkabıların şahmarancığım bunları görmemiştim. oh,rahat rahat giy çık işte..

H

Hera

Misafir
Cantalar icinde ayri konumuz var canim.
Bir dahakine ayri eklersen takip etmeside güzel olur.
Yaza Türkiye´ye geleyim bende alis veris yapacagim bikana kadar. :hihi:

Gel hatta arzu edersen beraber buluşur çıkarız ben seve seve eşlik eder hatta yardımcı olurum yeni yerler açısından alışverişte sana :cokkomik:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Tobecim harika sağlıkla huzurla giy bitanem çok beğendim tatile gideceksin iyi tatilller dilerim çok eğlenmeni güzel günler geçirmeni dilerim tatlım :huhuu:

teşekkür ederim tatlım. Herkese nasip etsin inş. bütün bir sene çalışıyorum hakediyorum artık bu kadarınıda...
Daha elbise falanda alıcam 1 tane daha bikini istiyorum gözüm doymuyor....

Senin de çantana bayıldım bikinide çok hoş valla değişik bişey sanırım ben de böyle bişey istiyorum heracım:)...

H

Hera

Misafir
Tobecim evet bende bu tarz bir bikini ilk kez deniyorum değişik geldi bağlanıyor arkadan deseni ve rengi tenime yakıştı straplez oluşuda avantaj cici oldu sende düşünebilirsin bitanem böyle rahat olur senin cicler de harike hakeediyosun gerçekten -ciko

sadiyecim ağustosa ne kaldı ki :1: ay süper ya hadi inşallah nasipse buluşuruz harika olur :sirin:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Tobecim evet bende bu tarz bir bikini ilk kez deniyorum değişik geldi bağlanıyor arkadan deseni ve rengi tenime yakıştı straplez oluşuda avantaj cici oldu sende düşünebilirsin bitanem böyle rahat olur senin cicler de harike hakeediyosun gerçekten -ciko

sadiyecim ağustosa ne kaldı ki :1: ay süper ya hadi inşallah nasipse buluşuruz harika olur :sirin:

Insallah canim, belli mi olur?

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765

teşekkür ederim canım ben de böyle bir arayışa girmiş durumdayım banada çok yakışırdı o bikiniler...

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
Kızlar yeni aldığım kırmızı ayakkabım paylaşmak istedim baya bir zor oldu :1: pek minik çıktı belli değil ama napalım tam görünmüyor okypete ye çok teşekkür ederim çok yardımcı oldu

2woyjrd.jpg
canim cok cici ayakkabilarin güle güle giyin:huhuu:

Sıra ben de beğenecekmisiniz bakalım:)
fotoraf0060g.jpg

fotoraf0061i.jpg

fotoraf0062.jpg

fotoraf0063p.jpg

fotoraf0069u.jpg

fotoraf0071h.jpg

fotoraf0072.jpg

fotoraf0073h.jpg

fotoraf0074m.jpg

Bunlarda benim cicişlerim tatile gideceğim için yeni aldım hepsini:) Daha alacaklarım var ama şimdilik bu kadar aldım onlarıda alınca eklerim.

yaza hazirlik ha süperler canim:eek:

Bunlarıda paylaşmak istedim kızlar yeni aldım :lilav: bakalım beğenecekmisiniz

zimvxx.jpg
[/IMG]
2uhmp0n.jpg
cok güzeller güle güle giyin canim

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar