Hanımefendi Moda Evi - Cicilerimiz

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
6ea6af62512ccb1955b8c062f651e626.gif

Aldığımız yeni cicilerimizi,ya da dolabımız da beklettiğimiz cicilerimizi ekleyelim mi ne dersiniz
espejo4to7ghqy1.gif
hem birbirimizin tarzlarını öğrenmiş oluruz,hemde yeni ciciler görüp beğeniriz-ayse
Her türlü kadına dair,ayakkabı,çanta,takı,çorap,gözlük......tüm aksesuraları eklemek serbesttir.:ayna:

İşte bana ait bir kaç parça dolabımdan cicilerim:gozluk:

Bu blüzü eşim hediye almış bana,2 gün önce iş toplantısı için gittiğinde mağazada görmüş beğenmiş ve benim için paketlettirip hediye etti,çok mutlu oldum beni düşünmüş olması-hmm
Henüz giymek nasip olmadı ya neyse:D
14w80hx.jpg

Bunlarda bir elbise delisi olarak,yazın severek giydiğim elbiselerimden sadece bir kaçı-hmm (Resimlerdeki tarihler 2009 geçen sene yine böyle bir konumuz vardı,bilgisayarımda kayıtlı idi,benim için kısa yol oldu biraz:D )

4lrnk8.jpg

nytrtc.jpg

70ies7.jpg

34hjhhf.jpg

2dwfdpt.jpg

i1leep.jpg

2m6al1v.jpg

2it4xns.gif
2it4xns.gif
2it4xns.gif

Evet akşama yine dolabı karıştırıp,bir kaç resim daha eklerim,haydi bakalım sizlerinde cicilerinizi görmek istiyorum.:kupa:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Güle güle eskit Şahım cicilerini,elbiselerini benim yerime de giy olur mu:(

Eşim sağolsun etek ve elbise düşmanı,ya bu ara noldu anlamıyorum acayip kıskançlaştı

dışarı çıktığımızda ceketimin önünü bile kapattırıyor gıcık ediyor beni:kizdimama::kizdimama:

Zaman zaman benim eşimede bir haller oluyor fındığım:kptmya:
Geçici bir durum olsa gerek:kptmya:
Sende ekle cicilerini bekliyorum:cak:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
essem,sılam teşekkür ederim canlarım:eek:
Ah ah hamiş olmayacaktım,bakın size nasıl bir elbise şov yapıyorum:kayris:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
saol ablacım benm sizinkilerde çok güsel eşinizin hediyesi olana bayıldım öpüorumm:eek:

Canımın içi teşekkür ederim.
İnan tüm dolabımı çıkarıp,resimlediklten sonra buraya eklemek istiyorum ama hamişlik bende tembellik etkisi bıraktı,eve gidince elim kolum kalkmıyor resmen:uyku:
Aynen bu modaa :uyku:geziyorum :dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar