Hanımefendi.com'u nasıl buluyorsunuz?

Hanımefendi.com'u nasıl buluyorsunuz?

• iyi

Kullanılan: 27 31,4%
  • kötü

Kullanılan: 0 0,0%
  • çok iyi

Kullanılan: 59 68,6%
  • çok kötü

Kullanılan: 0 0,0%
  • idare eder

Kullanılan: 1 1,2%

• Kullanılan toplam oy
    86
Tepki
55
bende kendi adıma çok güzel bi site diyorum dertlerini rahatça sölüyon bu devirde komşuna sölesen arkandan iş çeviriyo en azından burdaki arkadaşlarımızı tanımadan içimizi döküyoruz sagolsunlar yardımcı oluyorlar emeklerine saglık aeo

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
ben buraya bayıldım başından kalkamıyorum:)hemen arkadaşıma da söyledim o da üye oldu.valla süper bence...:)

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
psikoloji gibi rahatlıyorum burda beni anladıkları bir yerde olduğum içinde mutluyum

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
çok mutluyum burda.Bana değer veriliyor canım,bir tanem deniliyor.Burda değerli olduğumu hissediyorum.Hepinizi çok seviyorum.Biri var ki benim için özel oldu sitede ilk karşılaştığımda beni bağrına basan bana canım diyen kişi ŞAHMARAN.Ama ben hepinizi çoook seviyorum.Güzel dostlar edindim.Teşekkür ederim hepinize hele bugün burası benim için çok önemliydi yeni kararlar almamı sağladıkları için kübraya,ırmağa,bıcır kıza,p ile başlayan bir niki vardı genç bir kız futbol oynuyor şimdi nikini unuttumm ona şahmarana hamarata hepsine binlerce sevgiler.Onların dediği gibi ben güçlüyüm,başarırım.

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
şimdi hatırladım o genç kızın nikini lazportino onada tekrar teşekkür ediyorum.Bugün bana değerli fikirler verdiğiiçin başarılar lazportino

zehra

Daimi Üye
Tepki
379
çok güzel bir site 2 gündür burdayım ama çok hoşuma gidiyor burda olmak.emeği geçenlerin ellerine yüreklerine sağlık

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
yeni üyeyim ama çok sevdim güncel konular var ve devamlı birileri bişeyler ekliyo:):hhhhhh::hhhhhh:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar