Hanımefendi.com'u nasıl buluyorsunuz?

Hanımefendi.com'u nasıl buluyorsunuz?

• iyi

Kullanılan: 27 31,4%
  • kötü

Kullanılan: 0 0,0%
  • çok iyi

Kullanılan: 59 68,6%
  • çok kötü

Kullanılan: 0 0,0%
  • idare eder

Kullanılan: 1 1,2%

• Kullanılan toplam oy
    86

damlanur

Aktif Üye
Tepki
176
ne kadar bekledim sizleri ama en sonunda kawuştuk sitami siteye laf yok canım site süper süperinde ötesinde bir numara we hep öylede kalıcak hep birlikte inşallah dahada güzel olacak ben eminim :D

G

GuL_CiCeGi

Misafir
valla gercekten bende kapandı diye cok üzülmüstüm ama geri acılınca cok sevındım süper bı site bide hanımlara özel olmasi daha mutluluk verici gercekten dönüşümüz muhteşem oldu...

dilruba

Aktif Üye
Tepki
184
sitemiz harika kesinlikle laf yok :) bende kapandığında çok üzülmüştüm.Ama ayrılık kısa sürdü çok şükür kavuştuk tekrar :)

külkedisi

Daimi Üye
Tepki
392
bende çok iyi dedim.İsmide çok kibar hanımefendi.Ben yeni üyeyim ve teşekkür ederim böyle bayanlar için site hazırladığınız için

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
hanımefendi bence kaliteli yani insan içinde olunca kaliteyi görüyo.kaliteli ve çok seviyeli buluyorum.tam bir hanımefendi işte.

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
ooff canım ya cok ıyı yerıne sedece ıyıyı oneyladım
cok pardon ben harıka buluyorum emeklerıne saglık.
Harıka sıtemıze soz yok ama bazen kayboluyom hehehe..

niha55

Daimi Üye
Tepki
1.156
çok güzel herkes aile gibi ailedende öte kimin derdi var herkes yanında tanısın tanımasın asla yanlız bırakılmıyor herşeyden önemliside bu kimin yardıma ihtiyacı varsa herkes anında ona odaklanıyor tek iki kelimeyle anlatim candostlar sitesi

samiram

Yeni Üye
Tepki
1
ben kendi şahsıma çok faydalı bir site diyorum en azından dertlerini anlattıgın sorunlarının bir parçada olsa hafiflettiren bir site paylaşımların devamını diliyorum emeginize saglık a.e.o

Neriman

Daimi Üye
Tepki
267
cok cok cok iyi buluyorum. hep olsada bayan arkadaslarla tanissam diyordum .tam aradigim bir site saygi ,sevgi, dostluk, paylasim iyi ki varsiniz.emegi gecen herkese tesekkür ediyorum.süper sizleri seviyorum.:rose::evet:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar