Hanımefendi.com Mahalle Olsaydı?

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Mahallenin Muhtarı Kim Olurdu?___ben olacam bu defa kaptırmam kimseye :ko

Mahallenin En Zengini Kim Olurdu?___ @Fındık Kurdu @bitter_im @nk83 yaptıklarınızla tüken açsanız köşeyi dönersiniz :nk: :D

En Çok Kimlerin Komşunuz Olmasını İsterdiniz?___ @Fındık Kurdu @bitter_im @nk83 @flamingo @sıladayım @htc_ @Ayben @datlu sapuk @füreyya @Şekerpare @Teyzos ben burda tanıdığım herkesle komşu olmak isterdim :) hergün misafirliğe gidecek bi kapım olurdu

Mahallenin En Güzeli Kızı Kim Olurdu?___ @bitter_im @nk83 @Deokman

Kimlerin Kardeşiniz Olmasını İsterdiniz?___ hepinizin :)

Mahallenin Meraklıları Kim Olurdu ?___ bu soruyada ben desem nasıl olurki acaba :ko

içten içe beni yiyip bitiren şu merakımdan kurtulamıyorum bir türlü

merak uyandıracak konularda hıhhh umrumda değil havası versemde
öğrenmek için elimden geleni yaparım :D

Mahallenin En Gizemlisi Kim olurdu?___ @gizemlii :D olurdu adı gibi gerçi uzun zamandır formda göremiyorum cidden gizemli oldu nerelerdeyse umarım tekrar döner aramıza :acep:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Mahallenin Muhtarı Kim Olurdu? @nk83 Forumda herşeyden haberdar, bence bu koltuk onun hakkı :findikim:

Mahallenin En Zengini Kim Olurdu? @Şahmaran. Gizli zenginlerden

En Çok Kimlerin Komşunuz Olmasını İsterdiniz? @Fındık Kurdu üst komşum, @bitter_im alt komşum, @nk83 Yan komşum @Deokman diğer yan komşum . @esmeryarim karşı komşum

Mahallenin En Güzeli Kızı Kim Olurdu? @bitter_im olurdu kesin hani umutsuz ev kadınlarında emel var ya aynı o gibi olurdu :eller:

Kimlerin Kardeşiniz Olmasını İsterdiniz? @Fındık Kurdu Kayınvalidem olsun :ask:

Mahallenin Meraklıları Kim Olurdu ? @esmeryarim @bitter_im :kahkaha:

Mahallenin En Gizemlisi Kim olurdu? @nk83 Gizemli muhtarr

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Geçende bir haber de mi ne okumuştum yeni doğanları tuzlu suyla yıkıyorlarmış ter kokmasın diye :nazo: hem test etmiş oluruz :ko şaka şaka gül yaprakları dökerim ben o minik kuşa

ben forumdada paylaşmıştım öyle birşey :findikim: ama teni yanar bebeğimin doğar doğmaz olmaz kız :ne: gül yaprakları dök tabi teyzesi

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
ben forumdada paylaşmıştım öyle birşey :findikim: ama teni yanar bebeğimin doğar doğmaz olmaz kız :ne: gül yaprakları dök tabi teyzesi

Oradan gördüm o zaman :D doğruluğu varmı bilmem bizim sülalede hiç kulağıma gelmedi böyle birşey bazı yerlerde de buz gibi suya sokup çıkarırlar ya dirençli olsun diye mi ne çocuk mosmor olur yazık :ne: biz güller döker pamuklara sararız kuzuyu merak etme :eek:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Oradan gördüm o zaman :D doğruluğu varmı bilmem bizim sülalede hiç kulağıma gelmedi böyle birşey bazı yerlerde de buz gibi suya sokup çıkarırlar ya dirençli olsun diye mi ne çocuk mosmor olur yazık :ne: biz güller döker pamuklara sararız kuzuyu merak etme :eek:

benimde kulağıma çalınmamıştı hiç bende internette gördüm :findikim: ama yapılıyormuş. Rusyada soğuk suya sokuyorlarmış yeni doğan bebeği soğuğa alışsın diye :bayil:

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
bitterkoparbunasmilisi :kahkaha: @htc_ gülüm sen bi carla ben manitamla tel fantazimi bitirince gelürüm :D (elini çabuk tut @datlu sapuk hatun dogiriyi )
@nk83 bacım aahh yarıldım makarna suyuna :kahkaha: olur olur heç farketmez yeterki sıcak su olsun
tabi hem alt hem üst komşum ol nolcek :D yukardan manzara bakcam aşşagıya sepet atcam yaptıgın kek çörekleri doldur diye @esmeryarim oyy kurban olsun bitoşun sana

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
bitterkoparbunasmilisi :kahkaha: @htc_ gülüm sen bi carla ben manitamla tel fantazimi bitirince gelürüm :D (elini çabuk tut @datlu sapuk hatun dogiriyi )
@nk83 bacım aahh yarıldım makarna suyuna :kahkaha: olur olur heç farketmez yeterki sıcak su olsun
tabi hem alt hem üst komşum ol nolcek :D yukardan manzara bakcam aşşagıya sepet atcam yaptıgın kek çörekleri doldur diye @esmeryarim oyy kurban olsun bitoşun sana

kız manitayı ikinci plana at ben doğurucam burda :hihh: sen yeni manita bulursun zaten :tıktık

nk83

Admin
Tepki
83.518
tabi hem alt hem üst komşum ol nolcek :D yukardan manzara bakcam aşşagıya sepet atcam yaptıgın kek çörekleri doldur diye

O zaman alt kata mutfak açarım üst kata da showroom

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
tek tek yazamıyorum şimdi telden girdiğim için şimdilik genel yazıym htc sen bitoşa güvenip doğurma kuzum cadı önce bi kendi doğursun sonra milleti doğurtsun :D nk zengin olmuşuz kuzu oh döndük köşeyi:D Bende komşu olarak tüm beni sevenlerii istiyorum :D sabah kahvaltı birinizde beş çayı birinizde akşam yemeği nkda :D

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
kız manitayı ikinci plana at ben doğurucam burda :hihh: sen yeni manita bulursun zaten :tıktık
tamam tamam hadi sen dogur :D
O zaman alt kata mutfak açarım üst kata da showroom
wuuuu işte buu :kayris::kayris:
nk emlak diye boşa demiyoz :hihi:
tek tek yazamıyorum şimdi telden girdiğim için şimdilik genel yazıym htc sen bitoşa güvenip doğurma kuzum cadı önce bi kendi doğursun sonra milleti doğurtsun :D nk zengin olmuşuz kuzu oh döndük köşeyi:D Bende komşu olarak tüm beni sevenlerii istiyorum :D sabah kahvaltı birinizde beş çayı birinizde akşam yemeği nkda :D

doguracam 5 tane görürsün
bana film bakmaya gel sinema odamda soguk gazozlar viskiler dolu

htc_

Daimi Üye
Tepki
986

yok ablacım bittere güvenilirmi ? zeynep de biliyor valla :gulbis: doğmuyor o yüzden

nk83

Admin
Tepki
83.518
yok ablacım bittere güvenilirmi ? zeynep de biliyor valla :gulbis: doğmuyor o yüzden

Ah bu Zeynep'ler hep böyle mi ya Aslı'm da ne üzülmüştü hamileyken az bekletmedi bizi fıstık kaç fırın bebek kurabiyesi yaktım onun için ha gel di ha gelecek diye

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
:kahkaha: ayyy sorma zeynepler inatçı oluyor :hihi:
Aslıyı konuk yaptım bebe içerde 4 dönmüştü

nk83

Admin
Tepki
83.518
Hatırladım :D erken doğacak yapma derken ters teptiydi :gulsemmi: ama aslanım benim daha küçücükken koydu otoritesini ne zaman istersem o zaman gelirim karışmayın ulee diye :ko

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.675
:gul: sorma bizim kız diktatör olcak
kim bilir nasıl büyümüştür yav epeydir göremiyorum :dusun: özlüyom valla :1:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar