Hanımefendi.com Mahalle Olsaydı?

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Mahallenin Muhtarı Kim Olurdu? @Nara olurdu

Mahallenin En Zengini Kim Olurdu? @nk83 tabikide :nazo:

En Çok Kimlerin Komşunuz Olmasını İsterdiniz? @esmeryarim @catpat @office @efefsane @Deokman @maren @*Hülya* @çitlenbikk :D ( nasıl olsa herkesi istiyorum diye bir sonrakinede kalsın diye etiket yapmıyorum )

Mahallenin En Güzeli Kızı Kim Olurdu? @efefsane profildeki oysa

Kimlerin Kardeşiniz Olmasını İsterdiniz? @elem @efefsane @catpat @münteha

Mahallenin Meraklıları Kim Olurdu ? @ilk_nur

Mahallenin En Gizemlisi Kim olurdu? @panter

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
Mahallenin Muhtarı Kim Olurdu? muhtar teyzoş olurdu

Mahallenin En Zengini Kim Olurdu? sadiye olurdu

En Çok Kimlerin Komşunuz Olmasını İsterdiniz? maren ,ayser ,bitter ,füreyya ,şahmaran ,çitlenbik buradaki herkesle aynı apartmanda oturabilirdim sanıyorum

Mahallenin En Güzeli Kızı Kim Olurdu? deokman olurdu-alkis

Kimlerin Kardeşiniz Olmasını İsterdiniz? hepsini komşu yaptıkm ,kardeşe kimse kalmadı

Mahallenin Meraklıları Kim Olurdu ? evet ilknur olabilir

Mahallenin En Gizemlisi Kim olurdu? gizemli kimse yok hatırladığım kadarıyla olsada biz onda gizem sır bırakmazdık 2 günde:ko:ko

esmeryarim

Daimi Üye
Tepki
3.148
Hanımefendi.com mahalle olsaydı, esmeryarim ara sıra geçen simitçi olurdu :D
az gelebiliyorsun artık balım.:)
Leonie hatta senden de az geliyor bu ara..

tam yerinde söylemişsin kuzum :ko inan bebeler büyüdükçe işim daha zorlaşıyor ve bitmiyor üçüde ayaklandı artık toparladığım yeri arkamı dönmeden tekrar katıyorlar birbirine evin işi harici kendileride oyun ve ilgi istiyorlar artık
böyle oluncada forma uğrayamıyorum :)

ara sıra gece bebeler uyuduktan sonra zaman bulup açabiliyorum pc forma geldiğimde de tek ben olmuş oluyorum bakınıp çıkıyorum boş boş

leo ya mesajda bırak ıyorum ama cevap ver miyor ya gelmiyor hiç yada gelip görmemezlikten geliyor :D

özlüyorum canım sizleri

OP
bitter_im

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Mahallenin Muhtarı Kim Olurdu? @Admin olurdu :hihi:

Mahallenin En Zengini Kim Olurdu? @datlu sapuk millete jartiyerle gazoz alıp duruyor para çok heralde :kahkaha:

En Çok Kimlerin Komşunuz Olmasını İsterdiniz? @Anber @nk83 @*Hülya* @füreyya @Deokman @Fındık Kurdu @elmas ayhan @Şekerpare @htc_ @haticeb @sümeyye- @sıladayım @Aslı Oktay @nk83 @esmeryarim @flamingo (herkesi isterim) :D

Mahallenin En Güzeli Kızı Kim Olurdu? aaa ben olurdum tabikide :kahkaha: @LiLi olurdu degişmem :D

Kimlerin Kardeşiniz Olmasını İsterdiniz? @Şekerparem @nk83 @Aslı Oktay :D

Mahallenin Meraklıları Kim Olurdu ? @datlu sapuk @esmeryarim @Deokman :D

Mahallenin En Gizemlisi Kim olurdu? @Teyzos olurdu :D bu ara sırra kalem bastı :kahkaha:

htc_

Daimi Üye
Tepki
986
Mahallenin Muhtarı Kim Olurdu? @Admin olurdu :hihi:

Mahallenin En Zengini Kim Olurdu? @datlu sapuk millete jartiyerle gazoz alıp duruyor para çok heralde :kahkaha:

En Çok Kimlerin Komşunuz Olmasını İsterdiniz? @Anber @nk83 @*Hülya* @füreyya @Deokman @Fındık Kurdu @elmas ayhan @Şekerpare @htc_ @haticeb @sümeyye- @sıladayım @Aslı Oktay @nk83 @esmeryarim @flamingo (herkesi isterim) :D

Mahallenin En Güzeli Kızı Kim Olurdu? aaa ben olurdum tabikide :kahkaha: @LiLi olurdu degişmem :D

Kimlerin Kardeşiniz Olmasını İsterdiniz? @Şekerparem @nk83 @Aslı Oktay :D

Mahallenin Meraklıları Kim Olurdu ? @datlu sapuk @esmeryarim @Deokman :D

Mahallenin En Gizemlisi Kim olurdu? @Teyzos olurdu :D bu ara sırra kalem bastı :kahkaha:

ben senin üst kat komşun olmak isterdim. Sancım tutunca oklavayla aşağı aşağı vururdum :gulsemmi: :ko

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar