HANIMEFENDİ Bilgisayar Teknik Destek Servisi !

ferah

Daimi Üye
Tepki
9.347
Şimdi ablacım ben şöyle anlatıyım internetten farkında olmadan indirdiğimiz programlar olur bunları kurarken de programın içerisinde bir sekme vardır seçili halde ve biz genelde bu sekmeleri görmeden direk olarak geçeriz ileri der kurarız.O sekmelerde reklamları göster seçeneklerini kabul etmiş oluruz ister istemez.Ha diyorsan ben ne yapacağım bu reklamlar zararlı virüsler değil ama yapışkandırlar pc'ni kasar ve yavaşlatmaya yol açar hatta kendi kendilerine açılırlar vs..
Senin yapman gereken Eset Nod32 yüklemek ve tarama yaptırmak..Geçmezse kesin çözüm işletim sistemini tekrardan kurman olur.
aslında ben dikkat ederim kurulum yaparken kutucuktaki tiklere ama..chromenin reklam engelleyen eklentisini bile aktifledim ama olmadı ,sistemi geri yüklesem çözüm olur mu?çünkü hakketen sinir etti beni şu yapışkan şeyler,kendi kendine sekme açıyor:kizginasli:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
aslında ben dikkat ederim kurulum yaparken kutucuktaki tiklere ama..chromenin reklam engelleyen eklentisini bile aktifledim ama olmadı ,sistemi geri yüklesem çözüm olur mu?çünkü hakketen sinir etti beni şu yapışkan şeyler,kendi kendine sekme açıyor:kizginasli:

Ablacım onlar kolay kolay gitmezler.Yapışıp kalırlar söylediğin gibi..Yapabiliyorsan ESETNOD32 Kur ve tarama yaptır değişmez devam ederse..Sistemi geri yüklemeyi dene o da olmadıysa kesinlikle çözüm formattır.

füreyya

Daimi Üye
Tepki
2.323
Özgecim gunaydın..
Android telle cektigim fotoyu forumda paylaşmanın yolu var mi?
Bittere kahve falı baktırmak istiyorum da:sirin:

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Özgecim gunaydın..
Android telle cektigim fotoyu forumda paylaşmanın yolu var mi?
Bittere kahve falı baktırmak istiyorum da:sirin:

Ablacım yanlış anlamadı isem telefondan bağlanıp paylaşımdan bahsediyorsun..
Resim paylaşabilmen için forumun alt yapısıda androide uyumlu olmalı çoğu arkadaşım paylaşım yapamıyordu siteler yüzünden..
Eğer forum destekliyorsa neden olmasın..Çoğu forumların mobil içerikleri mevcut.
Diğer türlü pc ye almayı soruyorsan onuda anlatabilirim ablacım.

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Format Nedir

Format, belirtilen disk ya da disketi işletim sisteminin kullanımına hazır hale getirmektir. Yani disk ya da disketi biçimlendirmek olarak adlandırılabilir.

Formatlanan disk ya da disket üzerindeki tüm bilgiler silinir ama format sadece bilgileri silmek amaçlı değildir.

Asıl amacını size şu şekilde tarif edebilirim: Duvarları olmayan bir ev düşünün, bir iç dizayncı bu evi sizin için en uygun yaşam alanı haline getirmek için duvarları inşa eder bu senaryoda iç dizaynır format rolündedir, yani evi bizim kullanabileceğimiz şekilde şekillendirir. Format da işte bu şekilde disk alanını uygun bir biçimde biçimlendirir. Yani hangi amaç ile kullanacaksak ona göre disk alanı şekillendirilir (NTFS,FAT).

resim1_8.jpg

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım bir de benim pcyi düzeltebilirsen süpersin

Sürekli stockwawe flash yanuygulaması diye bir dikdörtgen içinde uyarı veriyor..Altında devam et ve yan uygulamayı durdur yazıları var ikisine de tıkladım yine geliyor yine geliyor..Var mı bir çaresi...
@Deokman

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım bir de benim pcyi düzeltebilirsen süpersin

Sürekli stockwawe flash yanuygulaması diye bir dikdörtgen içinde uyarı veriyor..Altında devam et ve yan uygulamayı durdur yazıları var ikisine de tıkladım yine geliyor yine geliyor..Var mı bir çaresi...
@Deokman

@Deokman acil yarım takılıp duruyor bilgisayar

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
ahh canım geldim yazacaktım dün unuttum..Mozillayı kaldır tekrar yüklemeyi dene sorun çözülür..Hemen anatıyım istersen nasıl kaldıramadığını bilmiyorsan.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Tamam bunu bi yükleyim bunun dışında stochhawe flash uygulması diye bi yazı da çıkıyor sürekli..Bu daoluyor arada..

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Canım anladığım kadarıyla yanlış flash uygulaması yüklemesinden kaynaklanıyor keske görebilsem pc yi halledeceğimde Flash kaldırıp tekrar yükledin mi ?
Çünkü flashın hata veriyor.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar