HANIMEFENDİ Bilgisayar Teknik Destek Servisi !

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840

Arkadaşlar malum bazılarınız bilir biz Bilgisayar ve Uydu İşi yapıyoruz.Ben düşündüm ki sizlere uzaktan yardım edebilirim sorunlarınıza cevap verebilirim.Her türlü probleminizde bana sormanız yeterli yardım edebildiğim kadarı ile sizlere faydalı olmak isterim.Bilgiler paylaştıkça güzeldir..Bende sizler için resimli bir çok şeyi de bu başlık altında anlatacağım..
Sorularınızı bekliyorum hanımlar :sirin:

@nk83
İzniniz olursa konuyu sabitliyorum canım.

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
ilk soru benden gelsin o zaman cnm :D

bu zamana dek masaüstü kullandım inciğini cinciğini bilirim ama oğlum macbook alınca banada elindeki laptop kaldı kullanımı rahat hızlı da gel gör ki windows media player yukleyecem nasıl yapılır çözemedim kurcalayıp bozmakta istemiyorum elimdat :D

OP
Çilekli Sakız

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
ilk soru benden gelsin o zaman cnm :D

bu zamana dek masaüstü kullandım inciğini cinciğini bilirim ama oğlum macbook alınca banada elindeki laptop kaldı kullanımı rahat hızlı da gel gör ki windows media player yukleyecem nasıl yapılır çözemedim kurcalayıp bozmakta istemiyorum elimdat :D

Öncelikle ablacım çok teşekkür ederim sorun için..Merak etme ablacım bozulsada yapılır elbet..
Windows Media Player için ben sana özelden link atacağım.Ona tıklayıp kurabilirsin..Ha kuramıyorsan da ben sana resimli bir şekilde anlatırım ablacım.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
Radyo sorunları olayında @bitter_im daha ilgili ona sorsak daha yararlı olabilir...

Arkadaşlar malum bazılarınız bilir biz Bilgisayar ve Uydu İşi yapıyoruz.Ben düşündüm ki sizlere uzaktan yardım edebilirim sorunlarınıza cevap verebilirim.Her türlü probleminizde bana sormanız yeterli yardım edebildiğim kadarı ile sizlere faydalı olmak isterim.Bilgiler paylaştıkça güzeldir..Bende sizler için resimli bir çok şeyi de bu başlık altında anlatacağım..
Sorularınızı bekliyorum hanımlar :sirin:

@nk83
İzniniz olursa konuyu sabitliyorum canım.

Konuda sıkıntı yok Deokman iyi düşünmüşsün devam :eek: sadece link olayları yasak biliyorsun ona dikkat edersin canım

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar