Hangi marka şampuan ve saç kremi kullanıyorsunuz?

H

Hera

Misafir
Madesam Ben denedim Çok Güzel bir saç besleyici Okycim senin kullandığın şampuanıda denedim Kızlar itiraf etmeliyim ki Bende bir hastalık var hepsinden birer tane alıp Banyoda bulunduruyorum canım hangisini isterse o gün onunla duş alıyorum aynı şeyi kullanmak tan da sıkılıyorum o yüzden bana sorabilirsiniz :ajan: bir çoğunu elden geçirdim

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
önceleri Kerastase kullanıyordum. ama 25$'lık şampuanı TR'de 140Tl ye kakalamaya kalkışınca vazgeçtim.. Elseve, Gliss... hepsini kullandım ama şu aralar Bioblas kullanıyorum, çok memnunum :)

Debby

Daimi Üye
Tepki
1.045
Dove dan başka şampuan kullanmıyorum :) Bir kere head&shoulders denedim biraz kepeğim var diye kepek oranımı %100 arttırdı :) Hemen dove a döndüm.. Saçlarım gür ve uzun yumuşacık yapıyo çok da memnunum yıllardır.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
saç kremi(Çok güzel kokuyor ve anında yumuşacık yapıyor denemek için aldım geçenlerde bitti yeniden aldım. Bence denemekte fayda var:))
1313411902_23983.png

Şampuan ne denediyese yine heden e döndüm:)) herkesin saç tipine göre nede olsa:)
head.jpg

M

madesam

Misafir
Madesam Ben denedim Çok Güzel bir saç besleyici Okycim senin kullandığın şampuanıda denedim Kızlar itiraf etmeliyim ki Bende bir hastalık var hepsinden birer tane alıp Banyoda bulunduruyorum canım hangisini isterse o gün onunla duş alıyorum aynı şeyi kullanmak tan da sıkılıyorum o yüzden bana sorabilirsiniz :ajan: bir çoğunu elden geçirdim

tamam deneyeyim bende çok merak ettim:)

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
şampuan olarak PANTENE PRO -V doğal sentez kullanıyorum..
saç kremi olarakta PANTENE PRO-V aqua LIGHT kullanıyorum çokta memnunum..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
ay geçen sene bioblas aldım kullanmadım henüz,öyle duruyo evde..

flamingo

Daimi Üye
Tepki
6.630
birde ben şampuan ve kreminin aynı olmasına dikkat ediyorum..

PoRTaKaL

Daimi Üye
Tepki
498
Elidor onarıcı bakım serisini kullanıyorum. Saç kremide aynısından arada dove ile degiştiriyorum. Aynı şampuanı uzun süre kullanmamak gerekiyormuş diye okudum bir yerde. Memnunum:zonk:

PERSEASON

Yeni Üye
Tepki
0
Ben bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Argan yağlı, Sülfat, Slikon ve Tuz içermeyen ArganLife ürününü kullanıyorum. Tavsiye ederim

elif20

Daimi Üye
Tepki
5.422
2 aydır filan Elseve Komple Onarıcı 5 bakım setini kullanıyorum çünkü gerçekten gözle görülür derecede saçlarım da dökülme vardı ve artık saç diplerim gözüküyordu.. Ama şükür ki toparladı saçlarım kendini yine gürleşti canlandı Elseve bırakmam artık :huhuu:

hayall

Daimi Üye
Tepki
269
ben elidor kullanıyorum saç kremi ve saç maskesi de var birde elseve saç kremini beğeniyorum kokusu çok güzel.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar