Hangi marka şampuan ve saç kremi kullanıyorsunuz?

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
galiba sadece kuaförlerden satin alabiliyordun yanilmiyorsam :dusun:
burdada yeni piyasaya cikti. sac köpügümü sac spreyimide syoss aldim. :eek:

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
attachment.php

Şu an lidorun şampuanını ve saç dökülmesine karşı kremini kullanıyorum ama bende kullanmaya başladıktan sonra kaşıntı başkladı,normal bi durum mu acaba bi daha almicam

Ekli dosyalar

• 084.jpg
    084.jpg
    19,6 KB · Görüntüleme: 90

Süreyya31

Aktif Üye
Tepki
173
bende dove ile elvital arasinda gelip gidiyorum ama herbal essence (gül kokulu) eskiden kullaniyordum ona döncem yine galiba :)

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Elidor bende de kepek yapıyor canım. O yüzden kullanmıyorum.

Ben Biobilas'ın sıvı saç kremini kullanmaya başladım. Saç dökülmelerine karşı iyi geliyormuş.:dertli:

urun_sackrem.jpg

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Canım daha yeni aldım. Dün akşam kullandım ilk kez. Zaten durulama gerektirmeyen bir krem bu. Çok güzel kokuyor, ayrıca saçımı da hemen açtı. Ben gelişmeleri yazarım olur mu?

enise_

Daimi Üye
Tepki
1.923
benimde kepek sorunum var o yüzden clear kullanıorum ama oda bozmaya başladı:dertli:
yazları da dove kremini kullanıyorum

R

Rosie

Misafir
pantene aqualight kullanıyorum ben.Normalde saçlarım ince tellidir ama dalgalıdır kırık fön gibi şekli.3 aydır filan aqualight kullanıyorum saçlarıma hacim ve dolgunluk geldi daha fazla çok memnunum :huhuu:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
canım bu dediğin şampuan mı saç kremi mi?benim saçlarım boyalı,çok yıprandı nerdeyse çoğu şampuanları kullandım ama saçlarıma iyi gelmedi hiçbiri.bu nasıl?

tatlım eksik yazmışım. her ikisinide kullanıyorum şampuanınıda ,kreminide..saçlarım süper oldu...tavsiye ederim. yeşilide çok iyi. maviside. benimdesaçlar boyalı.var ya resmen toparladı saçlarımı güçlendi. ipek gibi yaptı..

H

Hera

Misafir
Bende Elseve kullanıyorum Pembe olanını saç kremide aynısını saçta kalan sprey ürününü yine Pembe renk olanını kullanıyorum

melek_yüzlüm

Daimi Üye
Tepki
2.195
tatlım eksik yazmışım. her ikisinide kullanıyorum şampuanınıda ,kreminide..saçlarım süper oldu...tavsiye ederim. yeşilide çok iyi. maviside. benimdesaçlar boyalı.var ya resmen toparladı saçlarımı güçlendi. ipek gibi yaptı..

o zaman ben bunu deneyeyim bi.kestire kestire saç kalmayacak yoksa:hihi::hihi: tavsiyen için çok saol canım

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
bugün yine downunder naturelsin şampuanını ve kremini aldım. bunlardan artık vazgeçmem.ayrıca,herkesin çok methettiği harikalar yaratan saç bakım cilası watsons'ın ballı saç kreminide aldım.

dsc00590zs.jpg

dsc00600l.jpg

M

madesam

Misafir
bugün yine downunder naturelsin şampuanını ve kremini aldım. bunlardan artık vazgeçmem.ayrıca,herkesin çok methettiği harikalar yaratan saç bakım cilası watsons'ın ballı saç kreminide aldım.

dsc00590zs.jpg

dsc00600l.jpg

canım denedin mi watsonunkini ben de almayı düşünüyorum.
bu arada elseve 5 olanından kullanıyorum kremi de süper

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
canım denedin mi watsonunkini ben de almayı düşünüyorum.
bu arada elseve 5 olanından kullanıyorum kremi de süper

canım arkadaşım çok methetti. saçları gerçekten çok yumuşak ve dolgun olmuş. bende bir kaç kişiden daha duymuştum. bugün aldım. diğerlerini kullanıyorumda bu watsonu ilk kez kullanacağım. deneyince yazarım izlenimimi buraya.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar