Hamileler Kulubü

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
gülbin hayırlısı ile doğrursun inş.. ben de bi ıkınacak duruma gelsem de bağıra çığıra doğursam yaaaa:mendil:

ay inşallah bitanem yaa..senin kaç aylık?

Ya eşin niye böyle yapıyo ki canım normali sezeryanı var mı?

Önemli olan ikinizin sağlığı..

ay bi bilsem canım...illa normal olsun dio..doktor sezeryan olsun die ölyle söylüyor diyor..ben suni sancı istemiyorum..zaten korkuyorum..bi de suni sancı nasıl yapıcam bilmem..

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Canım suni sancı bana verdiler tamam çok kolay değil ama inan meleğini kucağına alınca hepsini unutuyosun bence eşinle dr.a gidin..Dr. adam akıllı konuşmalı eşinle..Sezeryan olucak derse dr. ne dicek eşin hayır normal olucak diye karşı çıkıp seni de mi gericek en güzel gününde..Senin stresin sana yeter zaten

Tepki
914
gülbin daha ben hamle değilm...çalışma aşamasındayım ..bu ay altıncı ayım bakalım ne olacak ..bu aydan pek umudum yok ..malum yumurtlama dönemim bayrama denk düştü kayınvalidemde idik :dertli:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
yok şekerim daha doğuramadım:D az evvel geldim doktordan..bu hafta az hareket etti diye söyledim doktora..hareketleri baya azalmıştı çünkü..doktor da suyu azalmış dedi..hareketlerinin azalması da bizi üzdü dedi..açılman yine aynı fazla değil dedi..3330 gr olmuş bebeğim..pazartesi yine çağırdı tekrar bakıcak açılmama suyuna falan sen de hareketlerini bi dinle bakalım dedi..yine azsa suyu da azsa suni sancı verirriz istersen dedi..ben suni sancı istemediğimi söyledim..yani bencede zor olur dedi...ama günüm doldu artık doğurabilirim..bakalım pazartesi tekrar gidicez..bol bol dua edin bana canlarım...

canim dualarimiz seninle
Saglicakla kavus ´bebegine insallah

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
Canım suni sancı bana verdiler tamam çok kolay değil ama inan meleğini kucağına alınca hepsini unutuyosun bence eşinle dr.a gidin..Dr. adam akıllı konuşmalı eşinle..Sezeryan olucak derse dr. ne dicek eşin hayır normal olucak diye karşı çıkıp seni de mi gericek en güzel gününde..Senin stresin sana yeter zaten

ya sancım varken verseler belki dayanılabilir ama bebeğin suyu azaldığı için hiç sancım yokken suni sancı verilecek olmasını istemiyorum..doktor da zaten sezeryan olması taraftarı büyük ihtimal pazartesi gittiğimde tamam dersem alacak sezeryana..eşim de sen meraklısın kendini kestirmeye diyor..çok moralim bozuk bildiğiniz gibi değil...

gülbin daha ben hamle değilm...çalışma aşamasındayım ..bu ay altıncı ayım bakalım ne olacak ..bu aydan pek umudum yok ..malum yumurtlama dönemim bayrama denk düştü kayınvalidemde idik :dertli:

ay canım yaaa..rabbim hayırlısını verir inşallah..bir an evvel meleğin göbüşüne konsun inşallah..ben 6 yıl bekledim..allahın işi belli olmaz..o kadar tedaviden sonra kendiliğinden oldu..hamiş duası kabul olurmuş..inşallah hamilesindir...

canim dualarimiz seninle
Saglicakla kavus ´bebegine insallah

amin canım benim..bol bol dua edin bana bakalım ne olacak pazartesi günü...

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
valla bilmem ki canım:) eğer alırsa doktor ben ancak iki gün sonra haber verebilirim eve gelince:)telefonum yoktu galiba kimsede..iki arkadaşta var ama onlar da pek girmiyorlar siteye

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
ismini eşim koyacak canım,o yüzden halen düşünmekte.erenin adını ben koymuştum,sıra onda.senin tohum tutcak inşallah.folik asit almaya ve çalışmaya devam:D

Tuttu :D:D:D

ya sancım varken verseler belki dayanılabilir ama bebeğin suyu azaldığı için hiç sancım yokken suni sancı verilecek olmasını istemiyorum..doktor da zaten sezeryan olması taraftarı büyük ihtimal pazartesi gittiğimde tamam dersem alacak sezeryana..eşim de sen meraklısın kendini kestirmeye diyor..çok moralim bozuk bildiğiniz gibi değil...

ay canım yaaa..rabbim hayırlısını verir inşallah..bir an evvel meleğin göbüşüne konsun inşallah..ben 6 yıl bekledim..allahın işi belli olmaz..o kadar tedaviden sonra kendiliğinden oldu..hamiş duası kabul olurmuş..inşallah hamilesindir...

amin canım benim..bol bol dua edin bana bakalım ne olacak pazartesi günü...

Canım benim hayırlı haberlerle gelirsin inşallah. Allah yardımcın olsun; ama sen normal doğum yapamayacaksan riske atma kendinizi. Eşin mi doğuracak? Bu kadar zahmetten sonra kavuştun oğluşuna, sezeryan olsun varsın. Valla geçen eşimle bir hamilelik programı izliyorduk sen sezeryan ol dedi bana :hulya: Riske atılma sakın dedi. Tabii yine Allah bilir herşeyi.

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
Canım benim hayırlı haberlerle gelirsin inşallah. Allah yardımcın olsun; ama sen normal doğum yapamayacaksan riske atma kendinizi. Eşin mi doğuracak? Bu kadar zahmetten sonra kavuştun oğluşuna, sezeryan olsun varsın. Valla geçen eşimle bir hamilelik programı izliyorduk sen sezeryan ol dedi bana :hulya: Riske atılma sakın dedi. Tabii yine Allah bilir herşeyi.[/QUOTE]

amin canım yaa inşallah..sorma bu kadar müdahale etmesine sinir oluyorum..bakalım rabbim hayırlısını verir inşallah..hem valla maşallah eşine..bu tutturdu normal olsun die..çabuk iyileşirsin dio belki doğru ama zaten neler çektm artık canım yansın istemiyorum..

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
İnşallah canım benim. Allah bir avazda kurtarsın canım. Çoğu gitti azı kaldı

Tepki
914
Hayırlısı olsun gıcık,hamilesindir inşaallah bana daha çok var

Önümüzdeki ayın 5 i sat

hımmm daha var yani senin öylemi ..hayırlısı olsun ...benim de umudum yok ama bakalım

...

sağolasın ... hayırlısı inş...çok hamiş duası aldım ama aha hamile kalamadım yaaawww ..:kptmya:
bende bir sorun yok tüm kontrolleri oldum ..nasip meselesi bu işler demekki ...ALLAH hakkımızda hayırlısını versin..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar