Hamileler Kulubü

BıCıR_kıS

Moderatör
Moderatör
Tepki
1.276
Bıcır hamişleri duası kabul olurmuş,çabık dua et

Allahım İlknura,Arinaya,Rüzgara acilen bebiş,Fındığa da çok para ver:kptmya:

:kptmya:tamam canım ediyorum .
ALLAHIM Kabul et dualarımı Arişime,İlknuruma Rüzgara ve tüm isteyenlere acil bebiş ver hayırlısıyla tabi.
Fındığımada çok para ver Allahım aminnnnn

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
:kptmya:tamam canım ediyorum .
ALLAHIM Kabul et dualarımı Arişime,İlknuruma Rüzgara ve tüm isteyenlere acil bebiş ver hayırlısıyla tabi.
Fındığımada çok para ver Allahım aminnnnn
-hmm:sarilma::sarilma::sarilma: Bitanesin,sana da kolay doğum nasip etsin Rabbim

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
biz de dün dr kontrolündeydik.hamdolsun her şey yolunda,kızım şu an 21 haftalık.gözleri,dudakları...bir görseniz-hmmtam 500 gr olmuş prensesimiz.allahım bekleyen,arzulayan herkese(arişime,ilknuruma,rüzgar gülüne hatta kazara fındığıma da:kptmya: )versin innnşallah

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
biz de dün dr kontrolündeydik.hamdolsun her şey yolunda,kızım şu an 21 haftalık.gözleri,dudakları...bir görseniz-hmmtam 500 gr olmuş prensesimiz.allahım bekleyen,arzulayan herkese(arişime,ilknuruma,rüzgar gülüne hatta kazara fındığıma da:kptmya: )versin innnşallah

Deli seni,ben bebiş değil mangır istiyorum nan:kptmya:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485

Oy yerim ben o prensesi. İsmi daha belli değil mi nazocum?:ilknur:

Amin bu arada Bol bol dua et benim tohum tutsun bu ay :nazo:

nazoeren

Daimi Üye
Tepki
2.261
Oy yerim ben o prensesi. İsmi daha belli değil mi nazocum?:ilknur:

Amin bu arada Bol bol dua et benim tohum tutsun bu ay :nazo:

ismini eşim koyacak canım,o yüzden halen düşünmekte.erenin adını ben koymuştum,sıra onda.senin tohum tutcak inşallah.folik asit almaya ve çalışmaya devam:D

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
kızlar bugün doktora gittim..malum bayram haftası 38. hafta.. doktorum muayene etti.2 cm açıklık var..ayakta kalma vehiçbiryere çıkma dedi..bayram ziyaretleri bile yasak yani:)haftaya cumartesi tekrar konrole çağırdı..cumartesi günün doluyor sonra ne zaman doğsa olur dedi..ama bayramda gelmeden dururmu bizim sıpa bilmem..çok heyecanlanıyorum..şu an herşey normal..normal doğum olmaması için hiçbir neden yok..ama muayenede çok zorlandım..biraz da pesikolojik sanırım..biliyorsunuz çok tedavi gördüm..o masaya yatmak çok zor geliyor artık..ağlayacaktım neredeyse..doktor da çok zorlandın dedi..eğer yapamayacağını düşünürsen sezeryana alırız ben senin her türlü arkandayım dedi..eşim de hayatım herşeyimiz normal aslan gibisin maşallah sen yaparsın normal doğum diyor:) bakalım rabbim hayırlısını verir inşallah..eğer sezeryana karar verirsem bayramdan sonra herhangi bir gün doğacak meleğim..

OP
Kristen Stewart

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Gülbincim herşeyden önemlisi senin ve oğluşunun sağlığı bitanem...

Sağlığınızla ilgili bir sorun olursa ki olmasın Allah korusun sezeryan ol bitanem normal doğrurucam diye diretme sakın..

G

guzelcem

Misafir
ALLAH YARDIMCIN OLSUN canısı dilerim sağsağlim hayırlı doğumun olmasını.... ALLAHIMA EMANETSİN...

gülbin

Daimi Üye
Tepki
2.180
yok şekerim daha doğuramadım:D az evvel geldim doktordan..bu hafta az hareket etti diye söyledim doktora..hareketleri baya azalmıştı çünkü..doktor da suyu azalmış dedi..hareketlerinin azalması da bizi üzdü dedi..açılman yine aynı fazla değil dedi..3330 gr olmuş bebeğim..pazartesi yine çağırdı tekrar bakıcak açılmama suyuna falan sen de hareketlerini bi dinle bakalım dedi..yine azsa suyu da azsa suni sancı verirriz istersen dedi..ben suni sancı istemediğimi söyledim..yani bencede zor olur dedi...ama günüm doldu artık doğurabilirim..bakalım pazartesi tekrar gidicez..bol bol dua edin bana canlarım...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar