Haftanın Bireysel Birincisi Anlatıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tahzen

Daimi Üye
Tepki
30.836
Merhabalar :panter::panter:
Ummadığım anda bireysel birinci olmakta varmış :) ummadığım diyorum çünkü listede olup da ilk kez kayışı kopardığım motivasyonumun yerle bir olduğu haftaydı.
Üç gün menülerim düzenli olmadı, bu dönemde özel mesajla bana destek veren kahrımı çeken beni yalnız bırakmayan kaptanım @igdedali na çok teşekkür ederim ❤ ❤ ❤ Anlayışla yaklaştı.
Üç gün menüm düzensiz oldu ama sporumu hiç bırakmadım. Eliptik, yürüyüş, leslie yaptım düzenli. Bunun da katkısı yadsınamaz.
Tartıdan bir önceki gün patates detoksu yaptım, bu bir nevi kendime kestiğim cezaydı, grup arkadaşlarıma kaptanıma haksızlık yapmak bana yakışmazdı :)
4. grup da olmak çok güzeldi ❤
Şimdi korumadayım. Hala 57 hedefim devam ediyor, minik minik kasmadan spor desteği ile ulaşıcam hedefime :)
Okuyan herkese teşekkür ederim.
Son olarak

:mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::mutluyum::heyecan::heyecan::heyecan::heyecan::süper::süper::süper::süper::süper::teyzos::teyzos::teyzos::teyzos::zipla::zipla::zipla:

Huniliyiz çünkü :kriz::kriz:

kmysmy

İĞDEnin☆ feriştahı♡
Tepki
2.425
Merhabalar :)
Bu hafta 2.4kg vererek 3.35 yuzde ile 1. Oldum:asikk:

Biraz geç de olsa şükür gelebildim buraya :cilgin:
Hastalık ile baslayan bir hafta..
tatli krizleri derken ..
yogun bir hayatin icinde kilo almamaya ..
vermeye çalısıyorum..

Izinden yeni dondum ve ilk haftamda 1.olmak beni cok mutlu etti:süslü:

Sabah 6 da evden cikip yogun bir is hayati arkasindan kv gidip kizı alma derken eve gelme 21 i bulan bir dolulukta kendime birseyler hazirlamak sabah erken kalkmak zor geliyodu 2 aydir simitler kumrular yedim ve kilo almistim.
Ama simdi sabah erken kalkip 2 yumrta haslamak zor gelmesin diyorum kendime..
Soruyorum kendime uyku mu kilo mu diye ..

Erinme:cufcuf:
Erteleme:cufcuf:
Vazgecme :cufcuf:
#dirensimay
Diyorum:heyecan:
#6lar gelecek:heyecan:
#5ler gelecek diyorum :heyecan: kendi kendime :teyzos:
Sabahlari ise gitmeden 1 kayisi ve kahvaltida yesillik tuketmek bu hafta bana iyi geldigini dusunuyorum.
Oglenleri yogurtlu chialar kurtaricim
Aksamlari kv dede uygun yemek yoksa is yerine salata goturdum peynir salata yedim gunu erken kapattim ama cok dikkat ettim .
Esimi beklerken 45 dk vakit dilimi is cikisi 10 saat dersin sonuda olsa yurudum ..

Insallah boyle devam ettirebilirim:tatlim:

Bana destek olan @igdedali canim kaptanimm:öpücük: bana guvenen anneannem :mavis: @Ausencia ve sevgisini guvenini yuregimde hissettigim kaptanim @Miu ya :öpücük:cok ama cok tesekkür ederim:tatlim::tatlim::tatlim::tatlim::tatlim::tatlim::tatlim::tatlim:

Son düzenleme:

Arımaya

Hoş geldın korumaaaa(boy 1.59 )
Tepki
9.033
Slm kızlar
Bu hafta 1.olmusum.ısın ozu en basta kararlı olmak ve tartı ne derse desın saglıklı beslenmeye spor yapmaya odaklanmak gerekıyo.etrafınızdakı olumsuzlukları bı kenara atıp hedefınıze yonelmek cok onemlı.ve aclıgı azda olsa hıssetmenız gerekıyo benm hep tesellım Peygamber Efendımız (s.a.v) 3 gun ac gezer 1 hurmayla doyarmıs.o yuzden ac kalsakta olmeyız hedefımız onemlı ve tabıkı en basta saglıgımız onemlı rabbım bu bedenı verdıyse onu saglıklı yasatmak zorundayız kı o da bıze baksn ayakta tutsun eveeett ne dıyoruz yasasın zayıflık ve saglıklı yasam.

Piraye

Bütün mümkünlerin kıyısındayım.
Tepki
7.551
Merhabalar ,

Hem bireysel,hem takım olarak 1.oldugumuz başarılı bir haftayı geride bıraktık. Önümüzde ki diğer 1.liklere diye iddialı bir giriş yapayım.. :D

Şaka bir yana herseyde olduğu gibi beslenme konusu da disiplin,ciddiyet, özveri ve irade gerekiyor...
Yılmamak,demoralize olmamak şart. .
Uzun bir yol..tokezlememek için diyet değil sağlıklı yaşamı benimseyerek ilerlemeliyiz...

Ben ne yapıyorum .. karbonhidratı sadece tam tahilli ekmekten aliyorum. .
Şeker ihtiyacimı kuru meyve tüketerek gideriyorum...
Onun dışında porsiyon kontrolü yapmıyorum doyuncaya kadar yiyorum patlayincaya kadar degil tabii :) abartmadan...
Yeterince hareketli yaşamima ek olarak her gün spor yaptım ,yapıyorum. .

Bu hafta da yukarıda yazdığım dişin da bir programim olmadı...
Regl sonrası gelen ekstra hafiflik oldu diye düşünüyorum...

Herkese sağlıklı huzurlu kilo vermeler diliyorum ..

Sevgiler :kaalp::kaalp:

Son düzenleme:

ZumruD

CiLveLi aFet... 73 ...
Tepki
2.970
Meraba kizlar :tatlim:
5.5aylik bi zamandan sona 1.olmusum benimde diger arkadaslarda oldugu gibi beklenmedik bi anda geldi cunku acikcasi bende beklemiyodum hem coluk cocuk grib oldumuz ve cok dikkat edemedgm spor yapamadgm bi haftaydi ama onceki hafta iki kere arti geldim he dikkat etmedim dedigime bakmayin ekmek tatli karbon yemedim yine ayni duzende gidiyordm ama spor ve su ya dikkat edemedim vel hasil aldigim artilar odem olucakmiski bi baktim gitmisler :saskin:
Ozaman su sonucu cikardim demekki birseylere dikkat ediyosan buna ragmen kilo aliyosan cok takilmamali motiveyi dusurmemeli sen dikkat edince bi sekilde gidiveriiomus kilolar :hopp::selam::selam:ozaman herkese bol keyifli kilo vermeler:sarisin:

hiçkimse

Daimi Üye
Tepki
43.879
Haftanın bireysel birincisi benmişim :dislek:

Naptım peki? Aslında 1 günlük detoks dışında çok sıkı bir diyet yapamadım.. annemlerde kilo almıştım.. gelir 1.3 lük ödemi atıp listeye öyle girdim.

Benim için alışma haftası oldu diyelim.. son günde detoks yapınca güzel bir yüzde elde ettim işte..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar