Günün Modası

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
ankle.jpg

Şu hayatta gözüm kapalı alacağım tek ayakkabı varsa o da ankle botlardır. Dışarıda giyebildiğim ilk topuklu ayakkabı olduğu için benim için özeldir.

Triko elbiseler hepimizin favorisi oldu. Anladığım kadarıyla Türkiye’de pek güzel triko elbiseler yok. Neyse ki Yüksek Topuklar mağaza açılıyor da istediğiniz gibi triko elbiseler bulabileceksiniz. Hemen değil ama çok yakında. Yine gözüm kapalı kullanacağım aksesuarlar küpe ve uzun kolyedir. Nasıl da uyum sağladılar değil mi?
ankle3.jpg

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar – Moda Editörü

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Triko elbiselere ben de bayılıyorum. Örneklerini Mango mağazalarında bulabilirsiniz; ama yine de vasat:dusun:

Küpe, kolye ve kemer gerçekten çok hoş. Bu kombinasyonun altına booties pek olmamış gibi geldi bana. Onun yerine çok şık bir çizme hoş olurdu diye düşünüyorum.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
gri.jpg

Zaman hızla geçiyor. Yaz geliyor, geldi derken son demlerini yaşamaya başladık. Bugünün modasında 2010 sonbahar kış sezonundan esintilere yer vermek istedim.
2009 yazı ne kadar renkli geçtiyse 2010 kışı da bir o kadar pastel ve donuk renklerle geçecek. Sezonun en favori rengi gri.

gri2.jpg

Koyu renginden sıkıcılığından kurtulmak için aksesuarlarınızda açık tonlarda pembe, mavi, krem renklerini kullanmanızı öneriyorum.

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar Moda Editörü

Montu çok beğendim;ama diğerleri vasat:dusun:

yesil-ayakkabi.jpg

Topuklu Ayakkabı
“Önce İnsan” isimli köşesinde kadın ve insan hakları konusunda yazılarını bizimle paylaşan Şule Tomkinson’un isteği üzerine bir kombin hazırladım.

Koyu yeşil topuklu ayakkabıyı görüp çok beğenmiş. “Bunu bir kombinde kullanır mısın?” diye sordu. Ben de 2010 kış modasının öne çıkan trendi taşlı apoletleri olan siyah tunik, dar paçalı siyah kot pantolonla bir kombinasyon oluşturdum.

yesil-ayakkabi2.jpg

Arzu Karabulut

Bu ayakkabıları çok seviyorum; ama komple siyahın altına ne derece yeşil giymek mümkün?:dusun: Siyahı ile kombine olsaymış hoş olurmuş. Bu ayakkabı ile bir an gözümde şöyşe bir kombin canlandı. Bu yeşil ayakkabı ve üzerine saten, salaş belden kemerli bir elbise.-hmm

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
siyah-trikom1.jpg

Triko elbise modelleri günlük kullanım ve işyerinde giymek için ideal. Her tür ayakkabıyla kombin edebilme özgürlüğü sunuyor.
Günün modasında sıkça yer verdiğim triko elbise modellerine bir yenisi daha eklendi.

Siyah beli kemerli elbiseyi; siyah ayakkabı ve aksesuarlarla tamamladım. Ucu açık ayakkabıları koton çoraplarla giymek artık hem çok doğal hem de çok moda. Bazen tamamen siyah giyinmek isteriz ya günün modası da öyle zamanlar için…

siyah-trikom.jpg

Arzu Karabulut

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
siyah-trikom1.jpg

Triko elbise modelleri günlük kullanım ve işyerinde giymek için ideal. Her tür ayakkabıyla kombin edebilme özgürlüğü sunuyor.
Günün modasında sıkça yer verdiğim triko elbise modellerine bir yenisi daha eklendi.

Siyah beli kemerli elbiseyi; siyah ayakkabı ve aksesuarlarla tamamladım. Ucu açık ayakkabıları koton çoraplarla giymek artık hem çok doğal hem de çok moda. Bazen tamamen siyah giyinmek isteriz ya günün modası da öyle zamanlar için…

siyah-trikom.jpg

Arzu Karabulut

Süper bir kombin, bayıldım:eek:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar