Günün Modası

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
c528f6c25193f2b94234abdd8732f524_M.jpg

Evet arkadaşlar daha evvelde yine bu şekilde bir konu açmıştım ancak biliyorsunuz ki silindi bende tekrar açmayı uygun gördüm..
Öncelikle şunu belirtmek isterim ki buraya eklenen tüm resimlerin kaynağı: yüksektopuklar.net'ten alıntıdır.
Amacım;sizlerle bu güzel kombinleri oluşturan Sevgili Arzu hanımın kendi sitesinde eklediği bu güzel kombinleri,bende sizlerle paylaşmak istedim.
Kendisi moda bölümünde detayları ile paylaştığı elbise,ayakkabı ve çanta kombinlerinin sizlerinde görmesi ve biraz da olsun göz zevkimizi okşaması adına ekliyorum.

Kaynak ismi vermemin tek sebebi emeğe saygımdandır.Hadi bakalım sizler bu kombinleri beğendiniz mi,beğenmedi iseniz siz nasıl olsmasını isterdiniz?:dusun:

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
kurkdore.jpg

Yepyeni bir yılbaşı gecesi için kıyafet önerisi karşınızda... Siyahın donukluğuna renk katmak isteyenler ve topuklu ayakkabı giyemeyenler için özel bir kombin hazırladım.

Elbisenin omzundaki dore işlemelerden ilham alarak, aynı renk pırıltılı bir babet tercih ettim. Çanta ve takı seçiminde altın renklerini kullandım.

kurk3.jpg

Mankenin üzerinde elbisenin iki açından görünümü var, bence çok zarif.

kurkmanken.jpg

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar - Moda Editörü

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
hanim.jpg

Hani bazen baştan aşağı siyah giyinmek ve hanım hanımcık bir görüntü yaratmak isteriz. Günün modasında böyle bir konseptle karşınızdayım.

Siyah kazağın omuzundaki fırfır detayına bayıldım. Maddi boyutunu düşünmeden alışveriş yapacak olsaydım ilk önce bu kazağı alırdım. Kalem etek, hem kesimi hem de rengi itibariyle olduğunuzdan daha ince görünmenizi sağlayabilir.

hanim3.jpg

Aksesuarlarla kıyafete renk katmayı istedim aynaya bakınca içimiz kararmasın diyeWink

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar – Moda Editörü

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
pembekazak.jpg

Hanım hanımcık kombini çok beğenilince aynı tarzda ama farklı renkte kıyafetler kullanarak yeni bir kombin hazırladım. Hem günlük kullanım hem de işyerinde giymek için ideal bir kombin oldu.

Pembe omuzlu fırfırlı kazağı, beli kemerli siyah kalem etekle birlikte kullandım. Süet, bantlı babetin zarif bir görünümü var ve kıyafeti tamamlıyor. Renklendirme için yine aksesuarların gücünden faydalandım.

pembekazak2.jpg

Arzu Karabulut

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
pembekazak.jpg

Hanım hanımcık kombini çok beğenilince aynı tarzda ama farklı renkte kıyafetler kullanarak yeni bir kombin hazırladım. Hem günlük kullanım hem de işyerinde giymek için ideal bir kombin oldu.

Pembe omuzlu fırfırlı kazağı, beli kemerli siyah kalem etekle birlikte kullandım. Süet, bantlı babetin zarif bir görünümü var ve kıyafeti tamamlıyor. Renklendirme için yine aksesuarların gücünden faydalandım.

pembekazak2.jpg

Arzu Karabulut

ÇOK HOŞ ,ÇOK ZARİF,ÇOK ŞIK

10 numeroooooooo:eek:

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bence 3 kombin de harika.:eek: Yalnız en sondaki kıyafete o babet hiç gitmemiş:) Onun altına şık bir babet daha hoş olurdu sanki. Biraz spor kaçmış gibi geldi bana.

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
gri.jpg

Zaman hızla geçiyor. Yaz geliyor, geldi derken son demlerini yaşamaya başladık. Bugünün modasında 2010 sonbahar kış sezonundan esintilere yer vermek istedim.
2009 yazı ne kadar renkli geçtiyse 2010 kışı da bir o kadar pastel ve donuk renklerle geçecek. Sezonun en favori rengi gri.

gri2.jpg

Koyu renginden sıkıcılığından kurtulmak için aksesuarlarınızda açık tonlarda pembe, mavi, krem renklerini kullanmanızı öneriyorum.

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar Moda Editörü

OP
Ş

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
yesil-ayakkabi.jpg

Topuklu Ayakkabı
“Önce İnsan” isimli köşesinde kadın ve insan hakları konusunda yazılarını bizimle paylaşan Şule Tomkinson’un isteği üzerine bir kombin hazırladım.

Koyu yeşil topuklu ayakkabıyı görüp çok beğenmiş. “Bunu bir kombinde kullanır mısın?” diye sordu. Ben de 2010 kış modasının öne çıkan trendi taşlı apoletleri olan siyah tunik, dar paçalı siyah kot pantolonla bir kombinasyon oluşturdum.

yesil-ayakkabi2.jpg

Arzu Karabulut

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
gri.jpg

Zaman hızla geçiyor. Yaz geliyor, geldi derken son demlerini yaşamaya başladık. Bugünün modasında 2010 sonbahar kış sezonundan esintilere yer vermek istedim.
2009 yazı ne kadar renkli geçtiyse 2010 kışı da bir o kadar pastel ve donuk renklerle geçecek. Sezonun en favori rengi gri.

gri2.jpg

Koyu renginden sıkıcılığından kurtulmak için aksesuarlarınızda açık tonlarda pembe, mavi, krem renklerini kullanmanızı öneriyorum.

Arzu Karabulut
Yüksek Topuklar Moda Editörü

mont çok hoş:eek:

yesil-ayakkabi.jpg

Topuklu Ayakkabı
“Önce İnsan” isimli köşesinde kadın ve insan hakları konusunda yazılarını bizimle paylaşan Şule Tomkinson’un isteği üzerine bir kombin hazırladım.

Koyu yeşil topuklu ayakkabıyı görüp çok beğenmiş. “Bunu bir kombinde kullanır mısın?” diye sordu. Ben de 2010 kış modasının öne çıkan trendi taşlı apoletleri olan siyah tunik, dar paçalı siyah kot pantolonla bir kombinasyon oluşturdum.

yesil-ayakkabi2.jpg

Arzu Karabulut

bu ayakkabıları sevemedim gitti:dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar