Günün EKŞINI

Şahmaran.

Admin
Admin
Tepki
50.395
Bu anı ölümsüzleştirmem lazım:D
15rk28h.jpg

Sayfayı güncelleyip güncelleyip,ölümsüzleştirdiğim bu anıyı hep canlı tutacağıma söz veriyorum:kptmya:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
he fındığım aynen öyle oldu o gelince du bi arkadaşlara veda edim diyemiyorum:)))
neden kızayım ya ben senin gibin alıngan değilim:dil: banlar banlar ben geri dönerim:) olmadı facden yazarım gelirim yani:)))

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
iyi oldu iyiiii bi dahha banlayamaz benüüüü:)) ya banlayınca aslında dedim korkutayım bu akşam girmeyim dedim ama tutatmadım kendimi o zaman yüreğine indirecektim asıl da hamile işte kıyamadım:))) bu arada bugun cumartesi senin sıcak yatağında olman gerekmez mi ne işin var burda:) sen hiç uyumaz mısın

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
iyi oldu iyiiii bi dahha banlayamaz benüüüü:)) ya banlayınca aslında dedim korkutayım bu akşam girmeyim dedim ama tutatmadım kendimi o zaman yüreğine indirecektim asıl da hamile işte kıyamadım:))) bu arada bugun cumartesi senin sıcak yatağında olman gerekmez mi ne işin var burda:) sen hiç uyumaz mısın

Eşime kahvaltı hazırladım sabah 5,30 ta daha da yatmadım,alıştım uykusuzluğa

önümüzdeki haftada gececi:sigara:

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla fındık ben evde olsam 12ye kadar uyuyrum sonra işlerimi hallederim 1 de bi otururum sonra eşim gelene kadar dururdum:)) ama uyurdum yani:)

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Aslında ben de uyku delisiyim de evde pc olunca pc daha ağır basıyo İlknur,hele bi de eşim

bu sene son dedi ya,her fırsatta burdayım

doya doya tadını çıkarayım bari,bi daha nası girerim:aglayan:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
selam kızlar ayyy bugün benide ekşınlar bekliyor kızım kalksın belediyeye gidecem emlak borcu bunu eşime dedim hıııı dedi sonra hazır çıkmışken bir akrabam var evi yakın dedim ama nerde ev 2 semt ötede neyse yedi ama varya erken gelecegi tutarsa yandım üfffffffne yapam :sigara:

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
erken gelirse aradım evi bulamadım gelip aldılar ama megerse taşınmış derim olmamı heee

kSo

Daimi Üye
Tepki
5.908
eşimde nedense onsuz biryere helede bizim evden 1 semt öteye dahi gitmemem gibi takıntı var geliralır götürür gitmeme kızmaz ama bende 5 yaşında çocuk gibi heryere beni onun götürmesinden sıkıldım toplu taşıma araçlarını unuttum

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Ksom napıca bu eşlerimizle,bizimkki ona karışmaz da ne giydiğime karışır

İnşaallah be İlknuruminşaallah

kızlaaarrrr eşimin iş yeri 50.yı şerefine notebook vericekmiş hediye,mini diz üstü bilgisayar yani-ayse:sigara:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar