Günün EKŞINI

pembenutella

Daimi Üye
Tepki
940
günün ekşını: annemle markete gittik kasada ürünleri geçirirken havuçların tartılmadığını farkettik kasadan tartıya uçtum galiba tartıdaki birinin sırasını da kaptım :1::1:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.518
:kupa:
resim
:kupa:

nkFM "90'lar" yayınının dinleyicileri ile beraber
Hanımefendi.com'un en uzun
radyo yayınını 12 saat 13 dakika ile
az önce gerçekleştirmiş bulunmaktayız

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
dun gıttıgımız alısverıs merkezınde gordugum teyze fılıpınlı calısanı bozuk alt sattıgı ıcın azarlarken gulen fılıpınlıye cantasını vurarak gunun hatta arabıstanın turklerı arasında en cılgın ve muhtesem eksınını yaptı :ko:ko:ko

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
gunun eksınını yapmıs bulunmaktayım kızlar

dun markette esımle dolasırken bır ara bırbırımızı kaybettık sonra yanıma onun kıyafetlerının tıpa tıp aynısı olan bır adam gelınce askım su torbayı sepete koyar mısın dıye uzattıgımda adamın turkceyı de anamadıgı ıcın elımdekı posetı alarak yuzume saf saf baktıgını gordugum an basımdan kaynar suların dokuldugu andır :ko:ko
sonrasında da bı ton esımden azar ısıttım tabı sen nıye once bı yuzume bakmıyosun elın adamına anlamasa bıle askım dedın dıye :mad::mad::mad: cok bozuldu coooookkk:eek:

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
yıne yenı bır eksın
camasır makınemın hortumu fırar ettı evın halı malumunuz
hala makınayı kuran sucunun ardından kufredıyorum :mad:

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Dün akşam kaynanacık yemek hazırlayacaktı davet etti gittim sonra gece boyu yağmur çamur fırtına derken evde kaldım bana da yatak açtılar. Gece oldu uyandım susamıştım mutfaga geçtim ama ışığı bulamadım sebilin ışıgına doğru yaklaştım içtim tam kapıdan çıkıyordum ki kayınpederimle göz göze geldik adam 65 yasında kalpten gidiyordu sayemde ay bende bir utandım ki sormayın gitsin :acep:

nk83

Admin
Tepki
83.518
Ekşınlar bomba ama Şahmaran neydi öyle heyyy maşallah :cicikadin: :ko

nk83

Admin
Tepki
83.518
Kulağımıza çalınan bir dedikoduya göre :dedikodu: Hanimefendi.com Yılbaşı Özel Programı çok ses getirecekmiş Nesrin Topkapı'dan Murat Boz'a Ajda Pekkan'dan Bülent Ersoy'a bir çok ünlü sahne alacakmış çekimler son hız sürüyor :dedikodu:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar