Günlüğüm❤️

Maya.

Daimi Üye
Tepki
32.086
Bu topiği günlüğüm olarak kullanacağım. Yani yapmak istemediğim şeyleri veya yapmak istediklerimi buraya yazacağım ve kendimi motive edip kontrol edeceğim. Hadi bakalımmm :ssrtcbya: Maddi manevi her şeyimi takip etmem lazım. Gereksiz para harcamayıp yatırım yapmam lazım ve bedenime iyi gelen şeyleri yapmalıyım.

OP
Maya.

Maya.

Daimi Üye
Tepki
32.086
Şişecam da 18 lotum var. Ereğli de 21 lotum var. Vesbede 27 lotum var. Şu an lot arttırmak değil de halka arzlardan ufak gelirler elde etmeyi düşünüyorum. Perşembe günü (4 mayıs) gaintürkten gelen paranın yarısıyla 6 şişecam aldım. Daha da hisse almayı planlamıyorum ortalık karışık. Gerçi ben al satçı değilim al yatçıyım :krizz: ytd

ÇikolataGözlüm

Güzel günler çok yakın....❤️❤️
Tepki
52.916
Kız bunun ağzı neler diyir haha haha
Bişey Anlamadım
Yinede hayırlı uğurlu olsun lotların botların ne diyeceğimi bilemedim :uzgnm: :uzgnm: :uzgnm: :uzgnm:
Başlayalımm; 11 nisan tarihinde kopol isimli halka arzdan 10 lot talep ettim. 245₺ yatırdım. 19 nisanda 394 tl yaparak çıktım. Bunlar acemilik dönemlerim yavaş yavaş çözüyoruz. Ytd

19 nisan tarihinde tanesi 17.60 olan gaintürk halka arzına 15 adet talep ederek katıldım(264₺). 4 mayıs tarihinde 15 lotumu 466.80 tl ye sattım. Henüz onun parası yatmadı. Ytd

Cuma günü ise bigcheften 20 lot talep ettim (450₺) ne zaman işleme başlayacak bilmiyorum. Satınca kendimi güncelleyeceğim. Ytd

26 nisanda cw enerjiden 10 lot talep ettim (1086₺) cuma günü (5 mayıs) işleme başladı. İlk günü kazancım 108 tl onu da satınca kendimi güncelleyeceğim. Ytd

Şişecam da 18 lotum var. Ereğli de 21 lotum var. Vesbede 27 lotum var. Şu an lot arttırmak değil de halka arzlardan ufak gelirler elde etmeyi düşünüyorum. Perşembe günü (4 mayıs) gaintürkten gelen paranın yarısıyla 6 şişecam aldım. Daha da hisse almayı planlamıyorum ortalık karışık. Gerçi ben al satçı değilim al yatçıyım :krizz: ytd

Bitterçikilata

Hayat ne garip…
Tepki
67.167
Bunne oluyor bn Fransız haha
Borsada mı bunlar hisse gibi bişi mi

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar