Görüşüp görüşmemek?

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Tatlım sana değer vermiş olsalardı eğer en zor anında,eşinden ayrı olduğun zamanda sana sahip çıkarlar,korurlar,kollarlardı.Onlar ne yapmış seni küçük görüp dövmüşler.Eşinle barışınca değişen ne oldu?Neden bukadar kıymete bindin?Bunu bi düşün bence.Allah sağlıklı sıhhatli bir bebek dünyaya getirmeyi nasip etsin.Sen bebeğine ve eşine lazımsın.Onlarla görüşüp ne psikolojini boz nede evliliğini.

Karar sana ait :sinifsinif:

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
canım benim ailenin sana faydasından çok zararı olmuş belliki bence artık hayatın sadece bebeğin ve eşin olsun emin ol hayatına başka kimseleri sokmadan daha mutlu olursun.
Ben senin yerinde olsam ne ablamla nede babamla görüşürüm. Beni düşünmeyen bana sürekli zarar veren en yakımlarım dahi olsa kesinlikle görüşmem...
Bu benim fikrim canım yinede sen bilirsin...

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
görüşüp görüşmeme kararı sana kalmış ama mümkünse sadece sen görüş sadece
ne demek masaj yaptırmak falan saçmalık resmen sen git onlara o sana gelmesin
bu hayatta öyle şeyler yaşanıyoki tvde duyuyoruz görüyoruz ne olur ne olmaz sen önlemini al canım

Trend

Daimi Üye
Tepki
1.072
Bende Arkadaslara katiliyorum. Simdilik görüsme. Cünki eski defterleri acmasanizda gergin bir görüsme olacak ve bu da seni yoracak ve üzecek. Sen ikicanlisin, simdi sadece kendini ve bebegini düsün. Simdiye kadar olmamislar bundan sonra da olmasinlar. Bebegin dogunca da hayirlisiyla insallah yine görüsüp görüsmeyecegini düsünebilirsin, ama yine arkadaslara katiliyorum sakin ama sakin evlerine gitme, kendi evine, hayatina da alma onlari, hayatindan, yuvandan bisey anlatma, hava dan sudan konus. Cünki huylu huyundan vazgecmez canim. Bir iyi davranir, iki iyi davranir, sonra yine gözünü esine diker. Bosver, hayat cok kisa onlar seni cok üzmüsler. Bundan sonra üzmelerine izine verme, kendi hayatina konsantre ol, Yavrunla esinle mutlu ol.

elasu

Daimi Üye
Tepki
3.393
kendine yeni bir sayfa açmışsın canım çocuğunda olacak boşver onları düşünmeyi
bak ablanda içkiliyken arıyormuş değişen hiçbişi olmamış belli
şimdilik görüşme derim herşeyi zamana bırak

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
kızlar sizce şimdiden önlemlerimi alayım mı?çünkü babam 1 sene önce evimizin adresini eşimden almış ve bana hiç haber vermeden pat diye gelmişti.annem vefat etti yıllar önce ,yanında ben yaşlarında genç bir kızla gelmiş.iş bulucam bu arkadaşa tanıdık ya dedi meğerse sevgilisiymiş.sonradan öğrendim beni kandırdığını.ablanı ara artık konuşun diye kabaca baskıda yapmıştı.o gün çok zor durumda kalmıştım.şimdide pat diye gelmek için benden yüz bekliyorlar eminim.:acep: bebeğim vesilesiyle bana gelme planları yapıyorlar bugün yazılı bildireyim mi yaşananları unutmadığımı ve görüşmek istemediğimi..:uzgun:

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
biliyormusun seni diğer siteden hatırladım .. tahmin ettiğim kişisin . değilimde diyebilirsin.saklamakta isteyebilirsin. olabilir.ama ben o olduğundan eminim.çünkü anlattığı olaylar aynı. hamileymişsin hayırlı olsun. ama asla ve asla ne babanla nede ablanla konuş. sana bulaşacak evliliğine zarar verecek her türlü çamurdan uzak dur bulaşırlar ve mahvderler herşeyi çocuğun için yap kendin için yapamıyorsan bile.
sağolun...evet yıllar önce oradan derdime derman ararken dertlenip çıkmıştım.

M

madesam

Misafir
canım yaşadıkların çok zor eminim ama ben olsam görüşmek ne kelime numaramı bile değiştirirdim.. aramasın sormasın rahat bıraksınlar seni eşinle çocuğunla mutlu ol mutlu kal..

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
pat diye çıkıp gelirlerse sende kağını açma bu kadar basit ama şunu sakın unutma senin kötü gününde yanında olmayan sana sahip çıkmayan insanlardan sana hayır gelmez sana ablalık babalık yapmayan insanlardan ne teyze olur nede dede

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
yazıyla bildirdim kırmadan.yaşadıklarımı unutamadığımı ve hiçbirşey olmamış gibi görüşmemizin mümkün olmadığını anlatan kısa bir yazı.ağladığını diğer kardeşimden öğrendim.beni azarladı ağlattın gibisinden.:acep: sonra oturdum içime sıkıntı düşürdüm.ama doğru olan buydu.zamana yayıp bekleyemedim kararları şekillendirmek için.çünkü kararım değişmeyecekti.yeğenini elbet gösteririm.ona bir yöntem bulurum elimden geldiğince.ben de çok ağlamıştım dayak yerken ve yedikten sonra.kimse sormadı,eşimden başka kimse destek olmadı.hayatımın içine giremeyecek diye mi ağlıyor :acep: ciddiyetimin farkına vardığı için mi...şimdide ağladı diye içime sıkıntı oturdu.ama şurda 3 ay kaldı doğumuma o zaman söylesem demek ki yine ağlıcaktı.kararım değişir miydiki.sanmıyorum değişmezdi.eşime bile seneler sonra tekrar güvenebildim. artık hayatıma kimsenin zarar vermemesini ve bana kötü günlerimi hatırlatan insanların hayatımda olmamasını istiyorum.çok zor şeyler yaşadım çok kötü günlerdi.gerçekten ben yeni yeni gücümü buldum.ailem bana zarardan başka birşey vermedi.ancak dayak atarak eşime dönmemi sağlamışlar.onların tesellisi bu ve özür bile dilemediler benden.özür beklediler aksine..ben dayak yediğim için özür mü dileyecekmişim.onlar için bazı şeyler bu kadar kolay.

nur gümüş

Aktif Üye
Tepki
83
kızlar sizce şimdiden önlemlerimi alayım mı?çünkü babam 1 sene önce evimizin adresini eşimden almış ve bana hiç haber vermeden pat diye gelmişti.annem vefat etti yıllar önce ,yanında ben yaşlarında genç bir kızla gelmiş.iş bulucam bu arkadaşa tanıdık ya dedi meğerse sevgilisiymiş.sonradan öğrendim beni kandırdığını.ablanı ara artık konuşun diye kabaca baskıda yapmıştı.o gün çok zor durumda kalmıştım.şimdide pat diye gelmek için benden yüz bekliyorlar eminim.:acep: bebeğim vesilesiyle bana gelme planları yapıyorlar bugün yazılı bildireyim mi yaşananları unutmadığımı ve görüşmek istemediğimi..:uzgun:

canımbenim Allah yardımcın olsun zor bir durum. sana acizane tavsiyem ailenle görüşme önemli olan senin kurmuş olduğun yuvan bunuda kimsenin yıkmasına izin verme,ailenin niyeti belli bebek bahane .açık açık konuş ablanla, huzurumu bozmanızı istemiyorum de.bana faydanızdan çok zararınız dokundu de.kendimden örnek vereyim ben huzurumu bozmaya çalışan eşmle aramı açmaya çalışan mutluluğumu kıskanan herkesi hayatımdan çıkardım.

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
kararını vermişsin ve ailenede bildirmişsin
bence içindeki sıkıntı birkaç güne geçer:dertli:
daha çok üzülmemek verdin bu kararı

_emos_

Daimi Üye
Tepki
5.513
canım samimice paylaşmışsın ne güzel aklın yolu birdir yada akıl akıldan üstündür diyelim..karar senin senin hayatın ama kardeşinle bencede uzun bir süre görüşme et tırnaktan ayrılmaz şeytana uymuş(lar)ortada bir bebek var eşinide sil diyemeyiz değilmi..hatalıda olsa ondada var elbet neyse..zaman ver anlasın..umarım bi şekilde tedavi görür kardeşin..mutluluğunu o an için kıskanmış olabilir..bu saatten sonra sıfırdan sana mutluluklar dilerim canım :lilav:

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
hepinize tek tek teşekkür ederim. yöneticiler konumu silebilir mi :acep: her an aklım konumda ve toparlanmam lazım acilen.çok iyi kalpli insanlarsınız desteğinizi hiç unutmayacağım...dilerim en zor anınızda derdinize derman bulacak insanlar olur ve hep mutlu olursunuz inşallah.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar