Görüşüp görüşmemek?

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
hepinize tek tek teşekkür ederim. yöneticiler konumu silebilir mi :acep: her an aklım konumda ve toparlanmam lazım acilen.çok iyi kalpli insanlarsınız desteğinizi hiç unutmayacağım...dilerim en zor anınızda derdinize derman bulacak insanlar olur ve hep mutlu olursunuz inşallah.

amin canm benm sende heppp mutlu ol inşallah

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
kızlar bu konu yine hortladı.kendisi geliyor yeğenini görmek için.biletini almış,gelme diyemezdim.uzaktan gelecek...içim yine çok kinlendi ve feci huzursuzum.sizce ne yapmalıyım lütfen bana bir yol gösterin...nasıl davranayım??içime hiç sinmiyor ve içimden ona samimi davranmak hiç gelmiyor...Ama yeğenini çok merak ettiğini ve özlediğini söylemişti bana...

Aslı Oktay

Daimi Üye
Tepki
19.334
Canim sen bilirsin ama ben senin yerinde olsam gelme derdim daha once anlattiklarin cok ic acici degil cunku tabi karar senin yine ama gel demissin madem artik geldiginde esine dikkat et gerekirse ablana da restini cek evinde istemedigin bir hareketi yapmasina izin verme cocugun var yuvani bozmasina izin verme derim canim

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
ben görüşmek istemediğimi ilettim.beni dövmekte haklı olduklarını iddia ettiler.
iyiki de görüşmemimişim onlar hala aynı kafadalar.allah beni korumuş.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
Açma kapıyı canım istemiyorsan sokma evine. Unutma hayatında onlara muhtaç değilsin.
Korkma sen onları değil onlar seni kaybetmiş çoktannn...

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
Açma kapıyı canım istemiyorsan sokma evine. Unutma hayatında onlara muhtaç değilsin.
Korkma sen onları değil onlar seni kaybetmiş çoktannn...
bu mesaj bana ilaç gibi geldi inan.öyle kötüyüm ki dünden beri.gelmesine engel oldum diye babamda beni silmiş.bende acaba yanlış mı yaptım diye çok vicdanım sızladı.kendimi çocuk gibi hissedip içerledim bir an.ağlayıp durdum.hatta sabah dayanamadım oğlum için gel dedim.sanırım oğluma dedelik yapmıcak.ben en çok oğlum için üzüldüm.4,5 aylık oldu çat kapı görmeye bile gelmedi daha oğlumu.ben aramasın beni demiştim ama ben ne dersem diyeyim keşke gelseydi ben torunumu görcem diye.ben geleni kovmazdım ki...allah muhtaç etmesin amin...Allah bana oğlum için güç versin...

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
yemek yiyemiyorum sütüm kesilcek diye çok korkuyorum...keşke gelmesine engel olmasamıydım acaba.gelsemiydi:( biletimi aldım demişti aradığında.ama beni çok üzdüler unutamıyorum yaşadıklarımı.

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
yemek yiyemiyorum sütüm kesilcek diye çok korkuyorum...keşke gelmesine engel olmasamıydım acaba.gelsemiydi:( biletimi aldım demişti aradığında.ama beni çok üzdüler unutamıyorum yaşadıklarımı.

Parçan silmek çok zor olur elbet bunu yaşamayan anlayamaz.
Ama oonlar sana bunu nasıl yapabiliyor sen onların parçası değilmiydin. üstelik halada pişman değiller. En azından gelmeleri için ısrar etme derim canım. Allah sabır versin oğlunada sanada uzun ömürler versin. Oluruna kalsın Allah kerim mutlaka doğruyu gösteriri rabbim sana sabır ve dualarını eksik etme. Bizde duacınız...

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
iştahın yoksada mutlaka suyu çok iç canım sütün çoğalır inş.

OP
Lilith

Lilith

Aktif Üye
Tepki
105
tobe allah razı olsun çok sağol.şimdi iyiyim çok şükür herşey düzeldi.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar