Duyuruyu Kapat
Hanimefendi: kadınlara özel bir şekilde sağlık, giyim, beslenme, diyet ve benzeri kısaca her konuda destek veriyor. Türkiye'de tek kaynak olma yolunda hızla ilerleyen Hanimefendi.com, üyeler dışında ziyaretçilere açık yapısıyla da paylaşım mantığının hakkını vermeye çalışıyor. Siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız, hemen ücretsiz kayıt olabilir ve aramıza katılabilirsiniz. Sensiz bir kişi eksiğiz... :)
Duyuruyu Kapat
Instagram 180T
Facebook 10K
Twitter 138T

Göbek Düşüklüğü

Konu, 'Kilitli ve Tekrar Konular' kısmında berhunde tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Skorpion

Skorpion Yeni Üye

Sagol canım ya ulaştım Allah razı olsun çok faydasını gördüm benim göbeğim sık sık duserdi şimdi ise uzun süre sonra oldu anneni tekrar rahatsız edeceğim Allah sizlerden razı olsun. Bu arada annen çok iyi birisi. Aleykumselam kib

dentop bunu beğendi.
  2. mihrace

mihrace Üye

cok sevindim...

dentop bunu beğendi.
  3. mihrace

mihrace Üye

cok sevindim faydasi olduguna,,Annemde seni cok sevmis,,bende önceden münihdeydim rosenhaimda,,ama simdi düsseldorftayim,,,güzel bir gün dilegiyle sevgiyle kal canim,,,

dentop ve Bgmylmz bunu beğendi.
  4. mihrace

mihrace Üye

selam berhunde,,bana ulasirsan annemin telefonunu verebilirim,Annem sadece bunu duayla yapiyor,,ve telefondan da olabilir yanina gitmene gerekmez,,ben mesajini gec gördüm,özür dilerim,umarim bana ulasirsin,sevgiyle kal,,

dentop bunu beğendi.
  5. şifa03

şifa03 Yeni Üye

mihrace lütfen bana ulaşırmısın

6. cucurbitea

cucurbitea Yeni Üye

banda yardım edermi anneniz

7. fatmayayla

fatmayayla Yeni Üye

bende uzun yıllar göbek düşkünlüğü nedenile cok sıkıntlarım oldu. hastane hastane muayene oldum ama faydası olmadı en son internetten bir genel cerrah buldum bu konu hakkında yazısını okudum ve ona gittim ameliyat yaptı birgün hastanede yattım. ameliyattan 10 gün sonra hiçbir şikayetim kalmadı. sıkıntısı olan herkese tavsiye ederim doktorun adı ertan beyatlı sayfasının adı internette sayfası var

8. İnci16

İnci16 Yeni Üye

Hayırlı akşamlar yazınızı okudum benim göbek düşüklüğü var bide eş çıkımıdır nedir senelerdir çekiyorum rica etsem anneniz duayla getiriyor diye yazmış sınız ne olur yardımcı olursanız sevinirim şimdiden alla razı olsun

9. Teyzos

Teyzos Sitenin Hikaye Yazarı

ben eşimde çok yaşadım bu sorunu günden güne eridi bitti sonunda göbek kaçığı değil karaciğerinde kist olduğu tüm sorunların bundan kaynaklandığı ortaya cıktı ama o sürecte göbek kaçığı ustası olduk diyebilirim sana 2 yöntem var tavsiye edebileceğim o durumda kimseyi arama yapacak canını da yaktırma boş yere
    1- bildiğimiz el süpürgesi koçan kısmını göbeğinin orta yerine bastır ve göbeğinin attığına emin oluncaya kadar çevir az canın yanacak ama o kadının yaptığı kadar yakmaz canını.

2- Bu yöntem için başka birinden yardım alman gerekiyor ama bir tülbenti üçgen yapıp ucuna gelene dek katla ve tan göbek hizana gelecek şekilde beline sar, şu an pek kullanılmayan ama pazarda bulabileceğin tahta çerceveli un elekleri yokmudur onuda tam göbek hizana tahta kısmından yatır tülbenti eleğin üzerinden düğümle iyice sıkı olmalı bir düğüm daha at ve iki düğümün arasına tahta kaşığı sıkıştır düğümü sık ve tahta kaşığı acısına dayanabileceğin şekilde çevirerek iyice sık biraz bekle göbeğinin yerine geldiğinden emin olmadan alma

10. elif ceyda

elif ceyda Yeni Üye

miharce hanım umarım okursunuz yardımcıu olabilir misiniz

11. pelinpelin

pelinpelin Yeni Üye

bende spor hareketleri olduğunu duymuştum bu konuyla ilgili birde yanlış hatırlamıyorsam göbek deliğini çeviriyorlarmış bir kaç tur =) istersen internetten bir bak o yöntemlere

12. nazankazak

nazankazak Yeni Üye

Iyi akşamlar Mihrace hanim ben dw bu rahatsızlık tan muzdaribim özelden yazamıyorum yeni üye oldum sizin Yardımınızk görüp bana ulaşabilir misiniz lütfen

13. nazankazak

nazankazak Yeni Üye

14. nazankazak

nazankazak Yeni Üye

Mihrace hanim lütfen bana özelden numarayı gönderebilir misiniz yeni üyeyim ulaşamadım size

15. özden70

özden70 Yeni Üye

mihrace hanım bende eş çıktığı ve göbek düşmesi var Anneniz yardımcı olabilirmi lütfen.

16. Bgmylmz

Bgmylmz Yeni Üye

Merhaba @mihrace hanım bana da anneniz yardımcı olabilir mi

17. Bgmylmz

Bgmylmz Yeni Üye

@mihrace merhaba bana da anneniz yardımcı olabilir. Mi

18. Ozyyu

Ozyyu Yeni Üye

@mihrace merhaba özelden de yazdım size ama bana da annenizin numarasını verebilirsiniz. Bende bu rahatsızlıktan çok muzdaribim gitmediğim doktor kalmadı lütfen yardım edin

Evvab bunu beğendi.
  19. dentop

dentop Yeni Üye

Mihrace hanım eğer buralardaysanız banada annenizin numarasını verirmisiniz? Yıllardir gitmediğim hekim kalmadı ama yerine gelmedi epeybi sıkıntı yaşıyorum göbeğimden dolayı ...inşallah bu msji görur ve banada yardımcı olursunuz
    @mihrace

mügü bunu beğendi.
  20. mügü

mügü Daimi Üye

@mihrace 2013 ten beri aktif değil bence

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.