Galiba Platonik olarak aldatiliyorum,ne yapmaliyim?

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Bu konuda herkesin davranisi farkli olur, ben olsam böyle yapardim diye yazmak bana sacma geliyor. Sonucta bu sizin hayatiniz. Bence oturup iyice bir düsünün derim ama sunuda yazmadan gecemeyecegim aldatma aldatmadir, platonigi felan olmaz.
Umarim en hayirli karari verirsiniz.

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
Tabiiki mesajlarin kesilmmemesi sorunumu cözmüyecek,ayrica dedimki eve geldiginde telefonun acik olacak eskisi gibi kapatmiyacaksin telefonunu dedim dedimki sana güvenmek istiyorum bu isin bittigine diyorum oda bir is yokduki diyor halen,galiba anlayamiyor aldatmanin kafada basladigini,ne yapayim kafasinda ne varsa bu saatten sonra gözden gecirecegine ve bu konuyu kapaticagina inanmak istiyorum..
inşallah. umarım sadece mesajlar kesilmez. çünkü olay mesajların kesilmesiyle bitmeyedebilir... siz yinede dikkatli olun....

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bu konuda herkesin davranisi farkli olur, ben olsam böyle yapardim diye yazmak bana sacma geliyor. Sonucta bu sizin hayatiniz. Bence oturup iyice bir düsünün derim ama sunuda yazmadan gecemeyecegim aldatma aldatmadir, platonigi felan olmaz.
Umarim en hayirli karari verirsiniz.

Sonuna kadar katılıyorum Sadiye arkadaşımıza.

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Sonuna kadar katılıyorum Sadiye arkadaşımıza.

o zaman bu konuya msj yazan arkadaşlar boşunamı cevap veriyor arkadaşın sorununa bende dahil olmak üzere tamam herkesin yaşantısı kararları kendine çok doğru ama bazen insan yardıma değişik fikirlere ihtiyaç duyabiliyor heleki sorun aldatmaysa niye katıldığını anlyamadım cidden ariş bu forumlar niye var yeri geldimi akıl alıcaz yeri geldimi akıl vericez sonrada isteyen istediği kararı kendi verir zaten :sirin:

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
Cok dogru cikolata ben buraya cok önceden üye idim fakat zamanim yokdu hayat telasi basima bu olay gelince kimseye aciklayamadigimdan ve daha cok insanlardan gelen akila ihtiyacim var oldugu icin mantikli düsünemedigimden simdilik burada paylasmak icin buradayim,inanin bana kimse yorum yapmasaydi kendimi kötü hissedersin bir nevi kendimi yanliz hissetmiyorum su anda insanlarin destegi iyi geldi sonunnda karari vermek zorunda kalacak olan benim zaten,herkese destekleri icin cok tesekkürler...
o zaman bu konuya msj yazan arkadaşlar boşunamı cevap veriyor arkadaşın sorununa bende dahil olmak üzere tamam herkesin yaşantısı kararları kendine çok doğru ama bazen insan yardıma değişik fikirlere ihtiyaç duyabiliyor heleki sorun aldatmaysa niye katıldığını anlyamadım cidden ariş bu forumlar niye var yeri geldimi akıl alıcaz yeri geldimi akıl vericez sonrada isteyen istediği kararı kendi verir zaten :sirin:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
Cok dogru cikolata ben buraya cok önceden üye idim fakat zamanim yokdu hayat telasi basima bu olay gelince kimseye aciklayamadigimdan ve daha cok insanlardan gelen akila ihtiyacim var oldugu icin mantikli düsünemedigimden simdilik burada paylasmak icin buradayim,inanin bana kimse yorum yapmasaydi kendimi kötü hissedersin bir nevi kendimi yanliz hissetmiyorum su anda insanlarin destegi iyi geldi sonunnda karari vermek zorunda kalacak olan benim zaten,herkese destekleri icin cok tesekkürler...

evet canım insan bazen çevresindekilerle paylaşamadığını burda paylaşabiliyor çok azda olsa destek olduysak ne mutlu bize umarım bu kötü günleri atlatırsın malesefki bazen erkekler böyle yapabiliyor bizim başımıza gelmemiş olması ilerde gelmiyeceği anlamına gelmez herşeyin hayırlısı olsun senin için:sirin:

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
zaten bölümün amacı bu arkadaşlar. dert ortağım benim.adı üstünde zaten.. tabiiki bu bölüme dertler açılacak ve bizler üyeler fikirlerimizi paylaşacağız. danışan arkadaşa yardımcı olacağız. yorum saçmaysa bu bölüm niye var ve biz yorum yaparak saçmalıkmı yaptık... çikolata ve nurdan size katılıyorum bu konuda..

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
ayser ablama katılıyorum sakın görüşme ama unutma yanlız bu sorunları sen yaşamadın bazılarımızın geliyor başına işte ama sakın ezik durma eğer eşin kaybedilmeyi hakedilmiyosa sakın vaz geçme mücadele et iyi eş iyi babaysa o zaten pişman olur sen yılma gururundan şerefinden haysiyetinden taviz verme farkı görsünler sen Türk kızısın ve ANNEsin he bide arkadaşına uyup diskolarada gitme ters tepkide yapar kilonuda takma çok değil çabuk verilir dünde yazdım benim gibi 100 olsan ne yapıcan:)Allah büyük çok dua et Allah her zaman haklının yanında canım

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
Bütün gece düsündüm kadini arayinca ne konusacagim diye ,su sonucu cikardim kadini arasam ne olacak sanki bana dogruyu mu söyleyecek,belkide beni bile kizdiracak kiskanclik yapiyorsunuz diye,aramiyacagim,bugün kendimi daha mantikli hissediyorum,yilmiyacam,sakin olacam,aptali oynuyacam ama gözüm acik olacak,esim bana dün konusmamizda seni kaybetmek istemiyorum,o kadinla aramda birsey yok dedi zaten,belkide aklini basina toplar ve bu is biter,fakat cok aci veriyor bu yasadiklarim unutmak istiyorum olanlari birgün...

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
aptalıda oynama niye öyle görüneceksinki aksine uyanık olduğunu belli edeceksinki cesaret edemesin neşenden bir şeyde kaybetme sen daha genç ve bence daha güzelsindir bu bir gerçek hep görüyorum erkeklerin eşlerini aldattığı kadınlar eşlerinden çirkin kendimden örnek veriyom ve çevremdekilerde öyle akıllı davran her zaman gözün açık olsun güvensizliğini belli etki pişman olsu eğer iyi baba iyş eşse zaten pişman olucak

KaraKiz

Daimi Üye
Tepki
714
yuva yıkanın yuvası olmasın inş :( allah sabır versin inş aldatma gibi bir sey yoktur.. çok uzuldum kendimi yerine koydum bende çıldrırdım herhalde :( saçını basını yol o kadının terbiyesiz ya ne işterler evli adamlardan anlamam bırak yuvasında eşiyle çoluk cocuguyla mutlu mesut yasasın yaa sinriledmmm simdi :(

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
DuygulaRIMA YENIK DÜSDÜM ve kadini aradim ama kadin basdan inkar etti,sonra ben kadina nerde calisdigini adini biliyorum bana dogrulari söyle deyince kadin bana herseyi anlatti,önce dediki ben evliyim mutluyum dedi sonra senin kocan cok iyi bir insan dedi bana isde hep yardimci oluyor dedi fakat kocanin cok stresli bir hayati var dedi ve bazen onun mutsuz oldugunu farkediyorum dedi bunun icin kocana sms yaziyorum kocan kendini iyi hissetsin diye dedi,esinle cok iyi arkadas olduk dedi kocan bana bütün sikintilarini anlatiyor sadece arkadas olarak dedi,bende dedim madem cok iyi arkadassin neden karinla konusmuyorsun deseydin dedim,ayni sey senin kocana bir kadin yapsaydi kendini nasil hissedersin dedim oda kötü hissederdim dedi,bende seni uyariyorum dedim sayende hayatim karardi dedim,bunlari duydugun halde devam edersen ayrilirim sebebi sensin dedim,kadin bana yalvardi kocan cok iyi sakin onu yanliz burakma ben sebep olmak istemiyorum dedi,,,Buradan benim anladigim herseyin sebebi o kadin zorla esimin kafasina anlamadigi duygulari sokmus,esim benim okadinla konusdugumu anlayinca benden özür diledi yalvardi resmen aramizda duygusal bir sey yok dedi belki diyorum duygularini anlayamiyor yada ben cok ince düsünüyorum,Ben cok sinirlendim bir türlü kabullenmek istemedim özrünü esimde bir italyan tanidigimizdan yardim istemis oda kocasida bize geldi kocasi benim 3 cocugu mc donalds a götürdü,biz ücümüz kapsamli olarak konusduk esim bana resmen yalvardi seni kaybetmek istemiyorum sadece senin ilk evlendigimiz nurdan gibi olmani istiyorum dedi kendine bak dedi bende sende bana ilk evlendigimiz gibi davran baktim bir kac ay icinde hayatimiz düzene giriyor seni affedecegim dedim ,simdi deneme asamasindayiz,esim bugün bana cok iyi davrandi dünde bana para verdi cik alisveris yap rahatla dedi bende rahatlama ihtiyaci duydugum icin cikdim gezdim alisveris yaptim,Diyetteyim zaten o günden sonra 9 gün gecti 5 kilo verdim daha en assagi 10 kilo vermem lazim...

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
kara haberci olmak istemem ama bu hikaye bana tanıdık geldi

arkadaşım yaşadı aynısını

hatta kilo bahanesi bile aynıydı

şu an boşanma arifesindeler
böyle başlamıştı herşey
eşin başka kadınların kendisine bu şekilde davranmasına izin verd,ği sürece senden iyice kopacaktır
bu kadın olmasa başka birileri çıkacak

yani eşinin bu bencilliğe bir son verip evli ve sorumlulukları olduğunu unutmaması lazım

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
sevinsemmi üzülsemmi bilemedim hakkında hayırlısı olsun cnm gözünü eşinin üstünden ayırma bence dikkatli ol bunuda hissettir eşine bence

GÜLÇİN

Daimi Üye
Tepki
2.169
cnm benım allah yardımcın olsun hersey yatak degıldır bana gore aldatma duygusalda olabılır demek kı esın bakımlı cılvelı bır es ıstıyor sende oyle ol ama tavızde verme bu cocuk kandırır gıbı al parayı gıt alısverıs yap unutursun gıbı allah kımsenın basına vermesın

nergiz85

Aktif Üye
Tepki
195
Baslikdada oldugu gibi esim bir senedir cok degisdi,Mesajlarini yakaladim okadin esime iltifat ediyor is arkadasi...Bir kac ay izledim pek emin degilim ama en sonunda cildirdim vce konuyu esime sordum,oda o kadinin cok samimi bir is arkadasi oldugunu söyledi iltifat etmesi normalmis,madem is arkadasi iltifatini is yerinde niye yapmiyor da sms yolluyor,anlayamadim,cildirdim tabaklar bardaklari firlattim cikdim gfezdim dolasdim,2 gün sonra sakin bir kafayla esimle konusdum,bana o kadinla bedensel bir iliskisi olmadigini fakat ruhsal olarak cok iyi anlasdigini söyledi bende benim o kadindan neyim eksik dedim,o kadin neseli imis ve benden zayifmis,esimi güldürüyormus,aslinda bende kendimi güzel zannediyordum ama demekki o kadin esimi etkilemis,bende kalbin ondaysa beni terket dedim,bu süphe ile yasayamiyorum dedim,fakat esim bana yemin ediyor aralarinda birsey olmadigina neyapmaliyim kiskanclik mi yapiyorum esim beni aldatiyormu?:mendil:

üzgünüm ama aldatılıyorsunuz.eşinizle konuşmadan davranışlarını takip edin.durumu unutmuş numarası yapın ve sonuca ulaşın derim.kendinizi üzmeyin.

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
tüm yazılanları ve son yazdığın şeyleri en baştan okudum canım..
ne diyeceğimi bilemiyorum ama sen yine de bu deneme aşamasında dikkatli ol saf gibi davranıp içten içten güveninin kazanıp telefonu konusunda onu takip et ve günlük yaşantısını da..
bak,hülya da buna benzer bir olaya şahit olmuş ,üzme kendini en hayırlısı ne ise o olsun..

Thdlr

Yeni Üye
Tepki
0
Bence esinin oyle demesi cok kotu birsey.. seni baska bi kadinla mi kiyasliyo? rencide etmek kolay tabi. :böö:

tılsım8878

Yeni Üye
Tepki
0
nurdan ablacım siteye yeni üye oldum bende ama daha önce hiç yazmamıştım senin bu konunu okuyunca yazmadan yapamadım .şu anda nişanlıyım her bayan evlenmeden önce veya sonra acaba ileride benden bıkar mı beni üzer mi diye sorular sorar bende soruyorum insanız hep güllük gülistanlık bir yaşam istiyoruz ama olmuyor olacağını da hiç zannetmiyorum illa bir şeyler olur sana sadece birşey söyleyeceğim kendine güven kimseyle kendini kıyaslama sen eşine cocuk vermissin herşeyden önce annesin .sadece kendine güven iyi bak ve eşinin gözlerinde hep bir büyü bırak cocuklarına iyi bir anne eşine sadık iyi bir eş ol eğer eşinin gözlerini başkalarını görmek istiyorsa bırak gitsin .şu an seni pek iyi anlayamam biliyorum ama şunu çok iyi biliyorum gözler başkalarını görmek isterse görür ve eşin sadık bir insan olamıyorsa bunun suçlusu sen değilsin.inşallah herşey düzelmiştir ..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar