Galiba Platonik olarak aldatiliyorum,ne yapmaliyim?

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
eşiniz bir işle meşgulken telefon numarasını alın sonra yanlızken arayın aaa bak kadında kocasından çekiniyor demekki kocana söylerim herşeyi anlatırım diyerek korkutabilirsiniz ama aynı ortamda çalışmak zorunda değillerse bunu söyleyin eşinize bence eşiniz iş değişikliği yapabilir

Esim zaten benim isyerini aramamdan korkuyor ,aramizda birsey yok diyor duyulursa isten atilirim diyor bakiyorum kadinin cep numarasini almaya calisacagim ,kadinla ayni ortamda calisiyorlarmis esim terfi etti yeni eylülde ondan önce birsey farketmemisdim,ona sordum zaten onunla calismak zorundamisin calismiyacam dedi 20 kisi var calisabilecegim dedi,bakalim takipteyim baktim kafam daha cok kizdi kadini is yerinden ariyacagim malesef...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
fakat kadin mesaj gönderdi Thomas az kalsin esime yakaniyordum bir daha beni evden arama yazmis,numarayi yazamadim esim farketti beni ya...

ohooo.
siz hala platonikmi diyorsunuz.resmen ilişkileri var. o telefona mesaj yazın. bütün mesajların elimde. demek kadın kocadan korkuyor .eğer eşimle ilişkine ve diyoloğuna devam edersen bu mesajları bir bir eşine gösteririm de. valla tehdit et...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Kafamdan degisik degisik düsünceler geciyor kadin sürekli iltifat icin mesaj gönderiyorsa isyerinde kimbilir neler konusabilir degilmi ,eger esim bos olsa bile onu etkilemisdir böyle seyler duymak diye düsünüyorum,esimin agzindan bu bilgileri almak cok zor oldu benim icin,ona dedimki icim kan agliya agliya,sen sevgiyi hak ediyorsun söyle benden fazla o kadin sana nasil davraniyor söylede bende öyle davraniyim diyerek lafi agzindan aldim ve cildirdim tabiiki..Simdiki ilk hedefim esimin cep telefonunu ele gecirmek kadini aramak,gecen gece telefonunu aldim kadini aradim konusmak istedim fakat kadin mesaj gönderdi Thomas az kalsin esime yakaniyordum bir daha beni evden arama yazmis,numarayi yazamadim esim farketti beni ya...

ben şunu anlamadım. siz hangi numarayı aradınız ve kadın mesaj yazdı size. zaten biliyorsunuz demekki
cep tel. nunu...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Esim zaten benim isyerini aramamdan korkuyor ,aramizda birsey yok diyor duyulursa isten atilirim diyor bakiyorum kadinin cep numarasini almaya calisacagim ,kadinla ayni ortamda calisiyorlarmis esim terfi etti yeni eylülde ondan önce birsey farketmemisdim,ona sordum zaten onunla calismak zorundamisin calismiyacam dedi 20 kisi var calisabilecegim dedi,bakalim takipteyim baktim kafam daha cok kizdi kadini is yerinden ariyacagim malesef...

kadının cep tel nu yok demekki sizde. peki,nasıl oluyor size mesaj çekiyor. cep tel. nuyla çekiyor demek.. benim kafam karıştı şimdi. zaten biliyorsunuz cep tel. nunu..

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
fakat kadin mesaj gönderdi Thomas az kalsin esime yakaniyordum bir daha beni evden arama yazmis,numarayi yazamadim esim farketti beni ya...

ohooo.
siz hala platonikmi diyorsunuz.resmen ilişkileri var. o telefona mesaj yazın. bütün mesajların elimde. demek kadın kocadan korkuyor .eğer eşimle ilişkine ve diyoloğuna devam edersen bu mesajları bir bir eşine gösteririm de. valla tehdit et...

Bende sizin düsündügünüz gibi düsünüyorum fakat esim yemin ediyor herseyin üzerine fiziksel bir iliskisi olmadigina,bana diyorki cok iyi anlasiyoruz ondan mesajlasiyoruz diyor,önemli olan kafada bitiyor degil mi?Bir gecelik iliski gibi degil icim aciyor,diyorum ya telefonunu ele gecircegim olmassa isden ariyacagim,

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
kadının cep tel nu yok demekki sizde. peki,nasıl oluyor size mesaj çekiyor. cep tel. nuyla çekiyor demek.. benim kafam karıştı şimdi. zaten biliyorsunuz cep tel. nunu..

Gecen gece esimin telefonu acik kalmis gizlice aldim ve aradim ,o anda numarayi yazamadim konusacam diye,aradim kadin mesaj cekti esime beni bir daha evdeyken arama az kalsin yakalanacakdim yazdi,ben tekrar caldirdim telefonu kadin yine ayni cevabi yazdi ve esim telefonun sesine kalkdi aldi elimden ,ve bana halen mi inanmiyorsun dedi,sinirliyim ya tam aciklayamiyorum galiba...

okypete

Daimi Üye
Tepki
19.396
Gecen gece esimin telefonu acik kalmis gizlice aldim ve aradim ,o anda numarayi yazamadim konusacam diye,aradim kadin mesaj cekti esime beni bir daha evdeyken arama az kalsin yakalanacakdim yazdi,ben tekrar caldirdim telefonu kadin yine ayni cevabi yazdi ve esim telefonun sesine kalkdi aldi elimden ,ve bana halen mi inanmiyorsun dedi,sinirliyim ya tam aciklayamiyorum galiba...

işte o ara kaydedecektiniz tel. nun numarasını....kötü olmuş kaydetmemeniz.

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
canım bütün yazdıklarını okudum çok zor bir durum ben çok iyi bilirim ama sakın onun yaptığı gibi işte bende bulurum benim neyim eksik gibi sözler söyleme öncelikle sen bir TÜRKSÜN namusunu şerefin ilk önce gelir ama kendine bak gez toz güzel giyin gençsin kilonda aman okadar çok değil verirsin sen ayaklarına sağlam basarsan yere ,yıklımadığını gördümü kuızu kuzu yaptığına pişman olup özür diliycek hep tepkini belli et dua et Allahın izniyle her şey yoluna girer 3 çocuk var yazık çocuklar yıpranmadan her şey yoluna girer inşaALLAH

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
canım bütün yazdıklarını okudum çok zor bir durum ben çok iyi bilirim ama sakın onun yaptığı gibi işte bende bulurum benim neyim eksik gibi sözler söyleme öncelikle sen bir TÜRKSÜN namusunu şerefin ilk önce gelir ama kendine bak gez toz güzel giyin gençsin kilonda aman okadar çok değil verirsin sen ayaklarına sağlam basarsan yere ,yıklımadığını gördümü kuızu kuzu yaptığına pişman olup özür diliycek hep tepkini belli et dua et Allahın izniyle her şey yoluna girer 3 çocuk var yazık çocuklar yıpranmadan her şey yoluna girer inşaALLAH

Tesekkür ederim düsünceleriniz icin ben esim benimde ayni seyleri yapabilecegimi anlayip beni kiskansin istedim sadece,zaten ayni seyi ben y<apmam ki sadece arkadasima gidecekdim,o beni diskoya gidiyor bilecekdi arkadasimla görüstüm o bana bunu önerdi ,süslen cik disari dedi.Ama bana esim tekrar baglanir miki?Baglansa bile bu hafta yasadiklarim aklimdan cikarmiki?Allahima dua ediyorum hergün bana sabir ver diye,ama cok kötü hissediyorum...Ben aslinda mutlu olmak icin evlenmisdim,esimde bana öyle asikdiki dinini bile degistirdi müslüman oldu,ama bu sene benden sogumus...

sunay

Daimi Üye
Tepki
2.121
Tesekkür ederim düsünceleriniz icin ben esim benimde ayni seyleri yapabilecegimi anlayip beni kiskansin istedim sadece,zaten ayni seyi ben y<apmam ki sadece arkadasima gidecekdim,o beni diskoya gidiyor bilecekdi arkadasimla görüstüm o bana bunu önerdi ,süslen cik disari dedi.Ama bana esim tekrar baglanir miki?Baglansa bile bu hafta yasadiklarim aklimdan cikarmiki?Allahima dua ediyorum hergün bana sabir ver diye,ama cok kötü hissediyorum...Ben aslinda mutlu olmak icin evlenmisdim,esimde bana öyle asikdiki dinini bile degistirdi müslüman oldu,ama bu sene benden sogumus...

yok canım soğumamıştır sakın ümitsiz olma oda bir geçiş dönemi geçiriyor bak müslüman olmuş ama işte yetrince islamı bilmediğinden ve yaşamadığından bocalıyor heralde biraz sabırlı ol arkadaşına uyma nereye gidersen çocuklarınla git dua et geçer bu günlerde geçer ama sakın salma kendini, Allah büyük sen Türk kızısın hemen salma kendini senin bakmak zorunda olduğun çocukların var sana ihtiyaçları var önce ANAsonra eşsin kendine bak makyajını yap giyin gez toz zayıfla zaten kilonda aman aman çok değilki verirsin benim gibi100 olsan ne yapıcaktın:)ama sakın gururundan şerefinden haysiyetinden taviz verme Allah işini gücünü rast getirsin

G

guzelcem

Misafir
Canısı hiç üzülme o kadına adını iliyorsan şu duayı oku o kadın ŞEYTAN Size her kim düşmanlık ve iyi niyetine karşılık size kötü niyet besliyor ve türlü fenalıklar gizli kötülükler yapıyorsa hergün 3 defa tebbet suresini okuyun eğer düşmanınız belli ise Ya Rabbi bu insanın şerrinden ve diğer düşmanların şeriinden bu dua ile sana sığınıyorum tebbet ile hükmünü ver deyin.İnanın ben çok faydasını gördüm kim size pislik yapmak istiyorsa bu duayı okuyunca ya hastalık ya alerji yada kendi derdine düşecek bi sıkıntı geliyor başına ama Allah cezalandırıyor.Hergün okuyun lütfen denenmiştir.ve kocana karşı savaş sana şöyle yaparım aldatırsan beni kadınada sana da maddi manevi tazminat davası açarım süründürürüm senide kadınıda korkma akıllı olll bırak onlar düşünsün sakın kendini yıpratma canısı dua et ALLAHIM ellerine ayaklarına dolaştırsın dua et sık sık ALLAH KORUSUN akıl ve ruh sağlığın bozulur aklını başına al canısı ALLAH YARDIMCIN OLSUN...

P

pure life

Misafir
canm yanlş anlama ama eşin nasl cesaret edpde sana bunları rahtça söylüyor.. bence bu işi enine boyuna konşmalısnz. sonçta eşin o kadnla flört ettgni itrf etmş. ruhsal oalrk iyi anlaşyrz ama daha ilerisi yok demk onu aklamaz. allah yardmcn olsn inş cnm.rabbi sabr versn sana

G

guzelcem

Misafir
Kadının telefonla ara yer belirle konuş anlamıyorsa ağzını burnunu kır canısı anlamıyorsa kendi adaletini yap....sakın üzülme sakın...

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
Insallah canim hemen okuyorum cok sagol,ruhum rahatlar hic degilse...
Canısı hiç üzülme o kadına adını iliyorsan şu duayı oku o kadın ŞEYTAN Size her kim düşmanlık ve iyi niyetine karşılık size kötü niyet besliyor ve türlü fenalıklar gizli kötülükler yapıyorsa hergün 3 defa tebbet suresini okuyun eğer düşmanınız belli ise Ya Rabbi bu insanın şerrinden ve diğer düşmanların şeriinden bu dua ile sana sığınıyorum tebbet ile hükmünü ver deyin.İnanın ben çok faydasını gördüm kim size pislik yapmak istiyorsa bu duayı okuyunca ya hastalık ya alerji yada kendi derdine düşecek bi sıkıntı geliyor başına ama Allah cezalandırıyor.Hergün okuyun lütfen denenmiştir.ve kocana karşı savaş sana şöyle yaparım aldatırsan beni kadınada sana da maddi manevi tazminat davası açarım süründürürüm senide kadınıda korkma akıllı olll bırak onlar düşünsün sakın kendini yıpratma canısı dua et ALLAHIM ellerine ayaklarına dolaştırsın dua et sık sık ALLAH KORUSUN akıl ve ruh sağlığın bozulur aklını başına al canısı ALLAH YARDIMCIN OLSUN...

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Nurdan yazdıklarını okudum bunlar malasef pek çok kadının başına gelen bir olay.Beni dinlersen kadını arama niye onu arayıp eşinin tüylerini kabartacaksın.Yalnızca eşine rest çek o Baba olduğunu unutmuş sen Ana olduğunu unutma.ayrılmayı göze alamıyorsan bu olayı görmezlikten gel bir zaman ama eşine restini çekerek.Umarım çocuklar yıpranmadan düzelir bu olay.Ben olsam kadını aramam eşimle hallederim ne yapacaksam:2:

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
cnm bnm çok zor bir durum gerçekten keşke tek gecelik cinsel bir birtelik olsaydı daha az acıtırdı canını eminim çok üzülme cnm eğer affedeceksen biraz zaman tanı kendine sakinleş eşinede tüm detayları biliyorum dersin onun eşiyle konuşçam haberin olsun falan dersin gerekirse iş yerine gelcem dersin uzaklaştırmaya çalışırsın devam ederse gerçektende yaparsın bunları inş.bu kadar büyümeden düzene girer ilişkiniz 3 çocuk var ortada en az zararla atlatırsınız inş. allah yardımcın olsun cnm sürekli dua et cnm bnm

G

guzelcem

Misafir
Nurdancım sakın üzme kendini ALLAHA havale et verdiğim duayı yap İNŞAALLAH hayırlı olur.... eşini tehdit et susma karşısında susmak demek herşeyi kabullenmek demekdir canısı...

OP
Nurdan

Nurdan

Üye
Tepki
49
Dün gece esimle son kez cok sakin bir sekilde bu konuyu konusdum,ama icim kan agladi.Oda bana aramizda birsey yokdu sadece iyi anlasiyorduk oda bana iltifatlar ediyordu dedi ve kadini aradim dedi bana birdaha mesaj gönderme dedim dedi,Bundan sonra bu konuyu konusmayacagim onunla ,aptal gibi olacagim fakat bundan sonra gözlerim acik olacak,belki bu olayi farkettigim icin esim belki kafasini toplar o kadindan ne hissediyorsa gözden gecirir...

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar