Fatmagül'ün suçu ne yayından kalkmalı mı?

ayser

Daimi Üye
Tepki
7.439
Ben izlemedim önceki versiyonu izlemiştim .Yayından kaldırılmasını gerektirecek bir şey yok acı bir olayı anlatıyor o kadar.

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Ne kadar tanıdık bir tartışma Aşk-ı Memnu bitti tabi neye takılacaklar birşey bulmak lazım :) tamam bazı sahnelerin abartılı işlenmesi bencede rahatsız edici ama ona gelene kadar neler var tv'de gerçi reyting alan işler illa bir yerden eleştirilir şaşırmamak lazım sevilmez böyle işler bazıları tarafından...

sühoş

Daimi Üye
Tepki
775
yasaklara karşıyım. Günümüzde fazlaşan bir olayı anlatıyor. Beğenmeyenlerin ilerki bölümlerde tiryakisi olacağına eminim. Bir romana başladığımda çok sıkıcı geldiğinde okumayı bırakmak isterim fakat sonrası müthiş sürükleyici olur ve o romanı iki kez okurum.

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Ne kadar tanıdık bir tartışma Aşk-ı Memnu bitti tabi neye takılacaklar birşey bulmak lazım :) tamam bazı sahnelerin abartılı işlenmesi bencede rahatsız edici ama ona gelene kadar neler var tv'de gerçi reyting alan işler illa bir yerden eleştirilir şaşırmamak lazım sevilmez böyle işler bazıları tarafından...

Aynen :kayris:

Tepki
58
valla bu flimin yayından kalkması demek tvde tüm flimleirn kalkması demek..dogru düzgün aile dizisi kaldımı..ama beren saatin oyunculugunu begeniyorum söölemeden gecemem yani:)

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
yayından kalkıp kalkmaması değil sorun.. sorun yayın saati.. genelde gençlerin ekran başında olduğu saatlerde değil de daha geç bir zamana alınmalı bence bu dizi..

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
yayından kalkıp kalkmaması değil sorun.. sorun yayın saati.. genelde gençlerin ekran başında olduğu saatlerde değil de daha geç bir zamana alınmalı bence bu dizi..

o zaman da ben izleyemem:) sence gençlere kötü örnek olabilecek nesi var dizinin ben kötü örnek bişey göremiyorum aslında bu dizide...daha önce de dediğim gibi aşkı memnu gerçekten kötü örnekti ama bu farklı

yoruldum71

Daimi Üye
Tepki
3.368
bencede saçma bi o görüntüler yüzün den dizi mi kalkar peki neden aşk_ı memnuhu kaldırmadılar her saniye behlül ile bitterin sevişmeleri öpüşmeleri vardı

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar