Fatmagül'ün suçu ne yayından kalkmalı mı?

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
bence de sonuçta tecavüz ve sonuçlarını işliyolar belki o sahne o kadar uzun sürmeyebilirdi ama o zaman da insanlar anlayamazlardı ki onun psikolojisini basit bi olay gibi gelirdi..bence toplumun tam can damarına bastılar...sadece şuna karşıyım dizi her yerde sadece o sahneyle gündemde medya kötüye kullanıyo

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
Ne alaka,tv de tecavüz oldu diye herkes kalkıp tecavüze mi yeltenmeli yani...

öyle deme biraz önce bitmeyen şarkıyı eleştirdik ya gençleri özendiriyo die bu da öyle olur diyolar yani....ama burda kötü bişey olduğu vurgulanıyo bi özenme yok yani ben izlerken tecavüzün ne kadar vahşet bişey olduğunu bi kere daha anladım

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
bence de sonuçta tecavüz ve sonuçlarını işliyolar belki o sahne o kadar uzun sürmeyebilirdi ama o zaman da insanlar anlayamazlardı ki onun psikolojisini basit bi olay gibi gelirdi..bence toplumun tam can damarına bastılar...sadece şuna karşıyım dizi her yerde sadece o sahneyle gündemde medya kötüye kullanıyo

O sahne o kadar uzun sürmeseydi. Tecavüz edilen kadınlarımızın psikolojileri anlaşılmazdı. Bence gayet dozunda olmuş :eek: Bence bu bir toplumsal mesaj...

Dizinin en can alıcı noktası oydu çünkü:) O yüzden şuanda akıllard, ielrleyen bölümlerde daha başka yönleriyle gündeme gelir. :eek:

T

Tash_hatun

Misafir
ruhu olmayan bi insn bunu isledikten sonra gidip tecavüze yönelr çünkü kız evlenmek için nişan telaşesnde hop başına gelene bak o ağlamalar zırlmlr acınck durumda kız bi dünya kişiyi ağlattı yani o nsl bi düşünce tarzı anlmş değlm :D:D

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
daha önce sinema filmini izlemiştim

etkisinden kurtulamamış olmalıyım ki dün diziyi izlemek istemedim

az önce netten bakayım dedim yine izleyemedim
bu dizinini kime ne faydası olacağını hala anlamış değilim

tek faydası yapımcılara ve oyunculara

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Ben daha diziyi seyretmedim ama bence alakasi yok. Yani dizi yüzünden kimse kimseye tecavüz etmez.

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
öyle deme biraz önce bitmeyen şarkıyı eleştirdik ya gençleri özendiriyo die bu da öyle olur diyolar yani....ama burda kötü bişey olduğu vurgulanıyo bi özenme yok yani ben izlerken tecavüzün ne kadar vahşet bişey olduğunu bi kere daha anladım

Yani bemce de canım,dizi de köprüden atlayınca başrol gidip biz de atlamıyoruz değil mi?

Bu da öyle bişey bence,burda amaç farklı

OP
ilk_nur

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
daha önce sinema filmini izlemiştim

etkisinden kurtulamamış olmalıyım ki dün diziyi izlemek istemedim

az önce netten bakayım dedim yine izleyemedim
bu dizinini kime ne faydası olacağını hala anlamış değilim

tek faydası yapımcılara ve oyunculara

bence faydası ne olur biliyo musun belki toplum bu diziyle tecavüze uğrayan insanları dışlamayı bırakır:panter:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar