Evlilikte eş mi önce gelir, çocuk mu?

office

Daimi Üye
Tepki
1.158
bence böyle bir sıralama yapılmamalı

kesinlikle.. önce anneni mi - babanı mı seviyorsun derler, sonra hangi kardeşini seviyorsun derler, sonra da eşin mi çocukların mı derler :D zaten çocuk olduktan sonra, eşlerin her ikisi de herşeylerini verir çocuklarına :) ayrım çok saçma ve çirkin geliyor bana :D

bu arada bu yazımın konuyu açan arkadaşla bir ilgisi yok yanlış anlaşılmasın :huhuu:

ebrulii

Daimi Üye
Tepki
3.710
kesinlikle.. önce anneni mi - babanı mı seviyorsun derler, sonra hangi kardeşini seviyorsun derler, sonra da eşin mi çocukların mı derler :D zaten çocuk olduktan sonra, eşlerin her ikisi de herşeylerini verir çocuklarına :) ayrım çok saçma ve çirkin geliyor bana :D

bu arada bu yazımın konuyu açan arkadaşla bir ilgisi yok yanlış anlaşılmasın :huhuu:

ben kesinlikle böyle bir sıralama yapmam evlendiğim zaman herşeyden önce ailem gelir yani çokcuklarım eşim hepsi bir olur eşim böyle bir ayrım yaparsa üzülürüm ben açıkcası :eek:ys::eek:ys:

*Hülya*

Daimi Üye
Tepki
6.519
bu soruyu görünce aklıma hep ebru şallı geliyor
eş önce gelir demiştide çocuklar önce gelir detirtene kadar kadınan bayağı üstüne gitmişlerdi:kahkaha:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Bence ikisi dense de ister istemez çocuk bir tık önde olacaktır :findikim:

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.515
Bence ikisi dense de ister istemez çocuk bir tık önde olacaktır :findikim:
Aslanım ben! Aynı şeyi söylemeye geliyordum istikrarımı yiyim :kopkop: Böyle sorularda bir elinize çocuğunuzu diğer elinize eşinizi koyun sadece birini seçmeniz gerekli dendiğinde hangisinden vazgeçebiliyorsanız bu sorunun cevabını buldunuz demektir :ruhsuznksmilisi: :kriz:

bitter_im

Admin
Admin
Genel Yönetici
Tepki
53.643
Aslanım ben! Aynı şeyi söylemeye geliyordum istikrarımı yiyim :kopkop: Böyle sorularda bir elinize çocuğunuzu diğer elinize eşinizi koyun sadece birini seçmeniz gerekli dendiğinde hangisinden vazgeçebiliyorsanız bu sorunun cevabını buldunuz demektir :ruhsuznksmilisi: :kriz:
:krizz: ilahinksmilisi :krizz:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar