Evlilikte eş mi önce gelir, çocuk mu?

ilk_nur

Daimi Üye
Tepki
37.064
valla çocuğum yok o yüzden bilemem ama heralde çocuk biraz daha öne geçer

RAVA

Daimi Üye
Tepki
687
benım bebişim:besik: yok daha ama herkes cocuklarını seçmiş gördüğüm kadarıyla heralde bende bebişimi secerdım.:Dama kocam olmasa bebişte olmaz dımı

gulvuslat

Yeni Üye
Tepki
8
benim 2 evladım var... Rabbim isteyen değilde sahiplenmeyi bilenlere nasip etsin inş.. Ben eşimden vazgeçmm eşimde çocuklarından vazgeçmez yani evin altıntopları deriz tabiiki çocuklar bizlere verilen en güzel emanet zamnı gelince onlar ayrılacak eş çok önemli benm için...

divinity

Daimi Üye
Tepki
1.137
ebru şallı gibi tepki toplamak istemiyorum ama naçizane fikrimi söyleyim
eşimle bir ömür bir yastığa baş koyduk...ikimizin meyvesi kızımızı tabiki çok seviyoruz o bizim herşeyimiz
geleceğini düşünüyoruz herşeyin en iyisini yapmaya çalışıyoruz
bundan sonraki olacak bebişlerimiz içinde geçerli bunlar
tabiki okutup bir meslek sahibi yapıp güzel birde yuva kurmasını sağladıktan sonra allah ömür verirse yine eşimle başbaşa kalan ömrümüzüde huzur içinde geçirmek isterim
benim eşimde kızımda herşeyim
ama sonuçta oda büyüyüp yuvasını kuracak ben yine kocikle ilk günkü gibi başbaşa kalacam

en basiti annelerimizden yola çıkarsak onlar hiç hesapta bile yoklar
onlara sorulsa bu soru onlarda çocuğum dese çocukları içinde kendi çocuğu veya eşi
bu hayat böyle işte bir zaman anne baba bir zaman çocuk ...ama ömür boyu eş bence

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Henüz çocuğum yok. Onun için eşim diyorum-hmm

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
şimdilik eşit asla ayıramam ama daha 4yıllık evliyiz ilerde nasıl oluruz allah bilir oğluma gelince ne yaparsa yapsın o benim prensim olarak kalıcak inşallah hayırlı bir evlat olur ilerde:)

arzuco

Daimi Üye
Tepki
311
Tabikide kızım.
Eşim içinde önce kızım gelmeli ben 2. plan. Biz konuştuk allah göstermesin deprem olursa ben, eşime dedim öncelik kızımın benmi omu diye sakın düşünme kurtarabilecek durumun varsa kızımızı kurtar dedim. Kızım benim için kendimden bile önce.. herkesten önce gelir...
Eşime sevgim başka ama öncelik cocuğuma

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
Kesinlikle her ikisi de ..Bir ayrım yapamam

Elin her parmağı kesildiğinde aynı acıyı hissederiz değil mi?

Bu da öyle birşey benim için

gurbetkusu

Daimi Üye
Tepki
1.309
hayatta ilk once gelen en degerli varligimm oglummm yavrumdurrrr tabiki esimde cok degerli benim icin ama ilk once oglum gelir herseyden ve herkezden once:besik:

ademiyat

Daimi Üye
Tepki
283
bende kızıma çok düşkünüm ,eşimede çok düşkünüm karar veremedim şimdi :) ya ikiside çok öenmli benim için :)

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
Bunun arasında ayrım yapamam.Eşimde oğlum da benim için çok önemlidir.İçinden birini asla seçemem.Nasılki annem ve babam arasında ayrım yapamazsam ikisinide aynı ölçüde çok seviyorsam oğlum ve eşimde benim için aynı.İkisinide çok ama çok seviyorum :huhuu:

Çikolata

Daimi Üye
Tepki
5.378
şimdilik eşit asla ayıramam ama daha 4yıllık evliyiz ilerde nasıl oluruz allah bilir oğluma gelince ne yaparsa yapsın o benim prensim olarak kalıcak inşallah hayırlı bir evlat olur ilerde:)

vayyyy şimdi 6 yıllık evliyiz ikiside benim herşeyim ama oğlum herşeyden önce gelir:huhuu:ayyy oğluna aşık analardanmı olcam ne kötü kaynana:cokkomik:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar