Evlendiğinizde eşiniz maaşınızı isterse verir misiniz?

Şekerpare

Daimi Üye
Tepki
20.501
bizim evde herşey ortaktır.Paralarımızı çeker aynı yere koyarız.Ordan elektrik,su,doğalgaz ... vs ödendikten sonra ayrıca ev aldık onun kredi borcuda var :acep: kalan para yine ikimizindir.İstediğimiz şekilde harcarız.Ayrı gayrı yoktur yani :panter:

tobe

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
3.765
bizde ortak kullanırız senin paran benim param yoktur...
Ben sen değilde biz varızzzz yani:):sirin::sirin:

pamukelf

Daimi Üye
Tepki
620
bizde eşim kirayı ve faturaları yatırır bende market alışverişini yaparım kalan parayıda kendime harcarım birazda biriktiririm...

nk83

Admin + Sitenin Hikaye Yazarı
Admin
Tepki
83.533
Şimdi ben evli değilim bekara konuşması da rahattır biliyorsunuz ki ama biraz cinsimdir bu konularda :D Büyük ihtimalle parayı direkt eline vermezdim ki rahata alışıp salmasın kendisini benden alması biraz etkilesin ki çalışma anlamında bir itici güç olsun :kıznkneçakalsınhediyennksmilisi: :krizz:Ödemeler olacaksa öderim alınacak bir şey varsa da alırım o sorun değil ama ele vermeyi doğru bulmuyorum

Çakıl80

Hıyarsan illaki bir gün senden cacık yapar!
Tepki
23.275
Asla evde bütçe yaparım ama.maasimi vermem kirayı biri evin ihtiyaçlarını biri karşılar ama maaş olmaz o bana özel

Teyzos

Sitenin Hikaye Yazarı
Moderatör
Tepki
5.771
Şimdi ben evli değilim bekara konuşması da rahattır biliyorsunuz ki ama biraz cinsimdir bu konularda :D Büyük ihtimalle parayı direkt eline vermezdim ki rahata alışıp salmasın kendisini benden alması biraz etkilesin ki çalışma anlamında bir itici güç olsun :kıznkneçakalsınhediyennksmilisi: :krizz:Ödemeler olacaksa öderim alınacak bir şey varsa da alırım o sorun değil ama ele vermeyi doğru bulmuyorum
ben seni bu yuzden seviyorum işte tam benim kafadasın :nkileaynıkafadakiteyzossmiliisi:

Çilekli Sakız

Genel Yönetici
Genel Yönetici
Tepki
5.840
Gerçekten ihtiyaç dahilinde ise veririm.
Ama diğer türlü sanırım vermezdim.
Neticede emek verip çalışıyorum bir zahmet sefasinida süreyim.Bu öz saygıdır.

Fistikzade

Daimi Üye
Tepki
339
Vermem..haaa..allah vermesin..gercekten ihtiyacimiz vardir..kotu gunlerimizdir..olur.Ama allah öyle günler göstermez inşallah..

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar