Evimizin sürekli mis kokması için...

Tepki
93
bende bi koku hastası olarakk..neler yapmıyom kii..evim mis gibi koktmu çok mutlu oluyorum..

öncelikle biten parfüm şişelerimi atmam ağzı açık şekilde bonyaoya koyuyorum..banyo mis gibi kokuyo..
çamaşırların arasına lavanta keseleri yerleştiririm..çamaşırlarımı bingonun kırmızı olan yumuşatıcısı kullanıyorum..oda mis gibi kokutuyo..
evimi bingonun bebek kokusu var onunla siliyom..oda mis gibi..
ayrıca oda parfümüm var her yarım saate ayarlı..
birde küçük bi şişem var içine biraz su ve portakal yağı, lavanta yağı, sümbül yağı (haftada kokuları değiştirirm..) bu yağlardan koyup kalorifer peteğinin üzerine koyarım..kalorifer yanınca su ısınınca mis gibi kokuyo..

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
süpeeer ya fındık kurdu yine süpersiin canım çok güzel hiç aklıma gelmedi bu fikir kısa zamanda hemen alacagım tüm marketlerde vardır heralde hemde saglık yönünden hiçbir zararı olmaz biryerde okumuştum oda spreyleri zararlı diye bende evde naftalin ko kusunu çok severim birgün çok dökmüşüm eve eşimde rahatsız adamcagız kalp hastsı ben bu evde nefes alamıyorum nekadar çok naftalin kokuyor az kalsın eşimi nefessiz bırakacaktım ooy ben dedim sana kıyamam ve evi komple naftalinden temizledim

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Kedim, senin fikirde harika :eek:

tatlıpozan

Daimi Üye
Tepki
3.215
Tullerım dıkıldıgınde artan tullerı de vermıslerdı.

Bende ne zaman kokusuna hayran kaldıgım sabun olursa onları rendelıyorum.

Kucuk keseler yapıyorum.Hem şık duruyo hem de guzel kokuyor.

Bana da artan tüllerden verdi perdeci yeni diktirdiğim perdelerden.
Çok iyi fikir ben de sabunları rendeleyebilirm.
Zaten sabun hastasıyım her köşede hasır sepetlere doldurup koyarım sabunları saol canım

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tullerım dıkıldıgınde artan tullerı de vermıslerdı.

Bende ne zaman kokusuna hayran kaldıgım sabun olursa onları rendelıyorum.

Kucuk keseler yapıyorum.Hem şık duruyo hem de guzel kokuyor.

Bunu ayrıca çamaşırlarımızın arasına da koyabiliriz :panter:

gülo

Aktif Üye
Tepki
221
Arkadaşlar tşkle r hemen vernelin mor olanını aldım yaptım sulandırıp perdelere sıktım çok güzeeel kokuyor yalnız cevreye sıkarken kalebodur fayanslara sıkmayın çok kaygani oluyor düşüp biryerinizi incitmeyin canlarım

Kristen Stewart

Daimi Üye
Tepki
49.341
süpeeer ya fındık kurdu yine süpersiin canım çok güzel hiç aklıma gelmedi bu fikir kısa zamanda hemen alacagım tüm marketlerde vardır heralde hemde saglık yönünden hiçbir zararı olmaz biryerde okumuştum oda spreyleri zararlı diye bende evde naftalin ko kusunu çok severim birgün çok dökmüşüm eve eşimde rahatsız adamcagız kalp hastsı ben bu evde nefes alamıyorum nekadar çok naftalin kokuyor az kalsın eşimi nefessiz bırakacaktım ooy ben dedim sana kıyamam ve evi komple naftalinden temizledim

Rica ederim canım

Evet fayanslar çok kayıyor dikkat etmek lazım

koltuklarınıza da sıkabilirsiniz-ayse

denizkızı

Daimi Üye
Tepki
1.901
temizlik yaparken bol bol sıkarım malzemeden ki sildikçe kokular çıksın :D
Onun dışında zaten arada sprey sıkarım ev mükemmel kokar :):panter:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Benim otomatik fısfısım var Airwick. Birde Clean olan airwick fısfıs aldım. Bol bol sıkıyorum :dill:

Lilav

Daimi Üye
Tepki
21.987
airwick benimde var ama cok kullanmiyorum kokusu cok fazla :sinifsinif:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
30 dk. bir olana ayarlasana. Benim öyle. Kokusu da vanilyalı sanırım. kış kolleksiyonundan :hihi:

sadiye

Admin
Admin
Tepki
56.321
Airwick bende kullaniyorum, 3 koku aldim en son aldigimda istedigim kokuyu tutturdum. :eek:
Birde Airwick´in sprayini kullaniyorum. :cee

aslı0909

Daimi Üye
Tepki
770
bende bir koku hastasıyımdır ilk girişte gladein cam bir kokusu var ondan koyarım kapı açıldığında mis gibi kokar banyoya prize takılan kokulardan koyuyorum daha etkili oluyor salondada airwik fıslayandan 30 dkkaya ayarlı mis gibi aeadada yumuşatıcıyı perdelere halılara ve koltuklara sıkarım lamba fikride çok güzelmiş denicem hemen

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar