Evimizin sürekli mis kokması için...

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Arkadaşlar ben tam bir temizlik kokusu hastasıyımdır. Evim 7/24 mis gibi koksun istiyorum.

Sürekli odaya oda parfümü sıkarım. Bu yetmezmiş gibi yumuşatıcımı sulandırırım ve ondan da sıkarım.

Sizler neler yapıyorsunuz evinizin mis kokması için, paylaşalım mı?

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Bende yumuşatıcımı sulandırdım arinam,onu sıkıyorum

vernelin mor yumuşatıcısı harika kokuyo

çamaşırlarımda mis gibi oluyo,tavsiye ederim:eek:

Ruh ikizim:eek: Ben de Vernel Aroma Theraphy kullanıyorum. Hem de mor olanından:eek: Katılıyorum sana hiç geçmiyor kokusu. Süper:eek:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bendensiniz kızlar bende verneli sulandırıp sıkıyorum evime ve harika bir kokusu var kızlar birde ben şöyle yapıyorumAbajurlarınızın ve lambalarınızın üzerine süreceğiniz parfüm ya da vanilya gibi toz kokular evinizin mis gibi kokmasını sağlar. Lambadan gelen ışık, kokunun yoğunlaşmasını ve kalıcı olmasını destekler. ben böylede yapıyorum ve inanın lamba ısı yaydıkça kokuda yayılıyor hoş koku oluyo evin içinde çamaşırlarınızında herzaman mis gibi kokulu giymek istiyorsanız biten parfüm şişelerinizi atmayın giysilerinizin olduğu çekmecelere kapağı açık bir şekilde koyun giysilerinizi alıp giydiğinizde herzaman güzel koktuğunu göreceksiniz fıstıklarım benim bildiğim bunlar sizlerden de daha fazla bilgisi olan varsa öğrenmeyi çok isterim arinacım bende evde herzaman etrafa mis gibi kokuların yayılmasından yanayım seviyorum güzel kokuları bitanem:eek::eek::eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Çok güzel bilgiler vermişsin canımcım:eek: Lamba konusu da hoş bir fikir, lamba ısındıkça güzel koku yayar doğru-ayse

Ben de parfüm yağı var; acaba ondan azıcık lamba üzerine sürsem nasıl olur ki? Bir de yangın çıkartmayayım:gul:

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
Çok güzel bilgiler vermişsin canımcım:eek: Lamba konusu da hoş bir fikir, lamba ısındıkça güzel koku yayar doğru-ayse

Ben de parfüm yağı var; acaba ondan azıcık lamba üzerine sürsem nasıl olur ki? Bir de yangın çıkartmayayım:gul:

biriciğim yok yanmaz ama çok ağırsa sürme derim ben ağır kokular bilmiyorum ben sevmediğim için diyorum ama sen bilirsin yine bitanem-hmm-hmm

sıladayım

Daimi Üye
Tepki
27.374
bana gülmeyşn ama yumuşatıcı sıkmak hiç aklım agelmezdi hiçte duymamışım ne güzel bi fikir:)

oda parfümü kullanırım bende airwick pıstlayan beyaz güllüsü çok hoş kokuyo

bacım devir idare devri sürekli oda parfümlerne para yetişmediği yerlerde başvuruyoz böle fikirler çokta güzel oluyo bitanem bak dene özellikle vernelin mor renkli olanı aroma trapy:eek::eek:

OP
Arina

Arina

Daimi Üye
Tepki
50.485
Tatlıpozanım annemde kırmızı olanı kullanıyor, moru beğenmiyor; ama moru daha güzel. Ne dediysem aldırtamadım:gul:

incitanemtuana

Daimi Üye
Tepki
28.175
yumusatici fikri süpermis tskler
silam senin fikrinde harika bayildim denicem
ben daha cok mum hastasi oldugum icin kokulu mumlardan ve suya damlatilan kokulu yaglardan damlatiyorum
altdada mum yaniyo
ohhhhh mis gibi
ormantikte bir hava-hmm

derin55

Daimi Üye
Tepki
460
Ruh ikizim:eek: Ben de Vernel Aroma Theraphy kullanıyorum. Hem de mor olanından:eek: Katılıyorum sana hiç geçmiyor kokusu. Süper:eek:

bende bunu kullanıyorumm çokk güzel bencede...
cifin mor yada pembesiyle yerleri siliyorum sürekli..
birde glade sıkıyırum pembe gülleri çok hoş ama kalıcı değil pek....:dusun:

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar